Jaká jsou rizika a vedlejší účinky užívání testosteronu

//, plodnost, sex, afrodisiaka/Jaká jsou rizika a vedlejší účinky užívání testosteronu

Jaká jsou rizika a vedlejší účinky užívání testosteronu

Lék s testosteronem, který hradí pojišťovna, přípravek Undestor, má vážné vedlejší účinky, které vám mohou udělat ze života peklo. Hlavní a vedlejší účinky testosteronu.

Undestor obsahuje projímadlo ricinový olej, které citlivým osobám působí značné utrpení až chřadnutí. V takovém případě nadýmaní, říhání, flatulence, pálení žáhy vás budou provázet na každém kroku a nebude úniku. Např. známá osobnost Petr Muk se pokusil vysadit Undestor a zaplatil za to životem.

Příznivou vlastností testosteronu je, že zbavuje depresí, mrzutosti a vrací chuť do života. Až by se dalo říci, že navozuje povznesenou náladu. Také zbystřuje smysly a působí, že se stanete sexuálně atraktivnější. To ale jen za předpokladu, že nejste citliví na ricinový olej a nebudete trpět bolestmi břicha.

Závěr: Pokud vám lékař zjistí sníženou hladinu testosteronu, je dobré jej vyzkoušet a rozhodnout. Protože později už nelze rozhodnutí jen tak změnit a může to skončit tragicky.

Facebook Comments
            
                
                    
                                     
                                 
   
Jaká jsou rizika a vedlejší účinky užívání testosteronu
Hodnoťte tento příspěvek            
       
                             
                         
Doporučte svým blízkým
By | 2017-08-06T07:37:28+00:00 Červen 6th, 2017|Categories: nové způsoby léčení, plodnost, sex, afrodisiaka|0 komentářů

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Omlazování se věnuji ze záliby již 37 let. V pubertě jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí