Příběhy vyléčených pomocí vitamínů

Úvodní stránka/Příběhy vyléčených pomocí vitamínů
Příběhy vyléčených pomocí vitamínů 2017-06-03T12:56:27+00:00

 

Cukrovka, zánět žil, bolesti, kloubů, horší pohyblivost.

Stavy se pomocí léků od lékaře nedařilo zlepšit. Může to být, když je příčinou nedostatek nějakého vitamínu nebo ochranného prvku. Paní jednou potkali dealeři LR-cosmetics a přesvědčili, že mají léčbu, která jí pomůže. Prezentace vypadala úchvatně a tak si paní objednala vitamínů a doplňků stravy za 6000 Kč. Začala je užívat a od prvního dne skutečně pocítila ohromnou úlevu!. Léčby byla vynikající, nastal úplný zázrak, zlepšení. To nečekala ani ve snu! Ohromné zlepšení.

A to by mohl být pohádky konec. 🙂 Jenže vitamíny za 6000 Kč vydržely na jeden měsíc, ale paní mohla vydávat jen 3000 měsíčně. A tak si nemohla další dávku koupit, až za měsíc. Zdraví se jí zase zhoršilo do původního stavu. Nesla to ale hůře než, kdyby ji neléčili vůbec. Jala se na internetu hledat nějaký jiný vitamín. Našla naši stránku dobrota prozdravi a objevila, že v obchodech v USA se sice zázračný přípravek se stejným názvem koupit nedá, ale jednotlivé účinné látky jsou tam za babku a jsou ho tam tuny. Za třetinovou cenu pořídila vitamíny s vyšším dávkováním. Nyní může léčbu užívat stále a ještě jí zbyde. Je z toho nadšená a poslala sem nakoupit i kamarádky.

Zdravím Dalibore,

píšu jelikož jsem viděl na vašich stránkách, že lze v USA nakoupit 2x levněji. Mám otázku opravdu je to tak levné, já jsem se díval jen na proteiny v tom jednom obchodu, a přišlo mi to teda dražší, potom už se mi to nechtělo hledat, nevysvětlil bys mi to, jak tvůj byznys teda vlastně funguje?

Ozval se po delší době. Pokračuje to: A tak dál kupuju české proteiny v přesvědčení, že mi v posilovně doporučili to nejlepší. Nic jiného jsem ani nezkoušel.
Když mi to odborník doporučil nemíchat gainer s tvarohem, tak beru jen samotný gainer. Na vitamíny navíc mi peníze nezbývají.

Jen nechápu, že dřu jak kobyla a druzí se v té posilovně jen procházejí a mají ty svaly krásně propracované. Ten svět je strašně nespravedlivý, holt má někdo víc štěstí …

 

 

 
Další příběhy najdete i můžete napsat vlastní příběh na fóru.

Za chvilku se naučíte využívat vyhledávání tak, abyste si našli nejlépe hodnocené,

nejkupovanější nebo nejrelevantnější vitamíny. Nečekejme, že nějaký gainer, ochucený cukr, syrovátka, kolagen (byť třeba hovězí), chrupavka nebo třeba pojivová tkáň v sušeném prášku udělá pro naše svaly více než pořádné jídlo.

I když v popisech výrobků se to hemží odbornými výrazy, přesto v běžných potravinách, tvarohu, vejcích a mase všechny ty vymoženosti již jsou a práškované levné suroviny se plnohodnotnému jídlu i přes všechno sofistikované namíchání efektivitou jen přibližují.

Výsledků dosáhneme spíše s  anabolickými suplementy a BCAA-Branched-Chain-Amino-Acid

 

Dobrota pro zdraví vznikla 6.6.2014 – a tak těším, až se mi svěříte s vaším příběhem, třeba i po telefonu.

5 tipů, jak si za pár minut nachystat léky, aby se netloukly

Červen 11th, 2017|2 komentáře

Ptá se na to hodně lidí. Je tom opravdu tak důležité? Nebo na tom nezáleží? Když se budete chtít cokoliv zeptat nebo upřesnit, osmělte se prosím vložit komentář.     Jíst je ráno, v poledne [...]

Dominance estrogenů, po úpravě progesteronu se zlepší únava, slabost, tloustnutí a spokojenost

Květen 8th, 2017|0 Comments

Před rokem se rozšířil nový objev, který vám vyřeší duševní svěžest, dobrou náladu, radost ze sexu i snadnější zhubnutí. Jde o fenomén nazvaný Estrogenová dominance Je to neduh, který postihuje nejen ženy po přechodu a [...]

Nejmasovější jed v dějinách – řepkový olej nás připraví o 10 let života

Únor 5th, 2017|5 komentářů

(doplněno 9/2016) O škodlivosti nenasycených bylinných tuků (PUFA) se ví přes 40 let. Před pár dny jsem narazil na odborné studie, které potvrzují, že nenasycené oleje by mohly stát za celou epidemií zánětlivých a neurodegenerativních chorob [...]

Co má řepkový olej společného s radioaktivním zářením. Jaký je nejlepší olej na smažení?

Leden 21st, 2017|0 Comments

() Teď když se hroutí mýtus blahodárnosti omega 3, obnovili průpovídku o správném poměru. Ryb, sardinek a makrel ubývá, loví jen plevelné ryby, které nejsou dobré. Tak se z nich vyrábí olej omega 3 a [...]

Autismus, ADHD, Asperger a hon za nejúspěšnější léčbou a vyléčením

Listopad 21st, 2016|3 komentáře

Lidé se často ptají: Co pomáhá na autismus? Co pomohlo druhým? Vy ale nehledáte zázračný lék, který by pomohl všem dětem s autismem. Co vlastně hledáte? Nestačilo by vám, kdyby jste jen našli způsob, který [...]

29.7.14 – 22.12.14

            
                
                    
                                     
                                 
   
Příběhy vyléčených pomocí vitamínů
5 ☺, 100% 1 hlas            
       
                             
                         

Napsat komentář

Vědecky prověřený způsob jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď už se vám nechce.

Nikdo už po vás nekouká. Když se podíváte do zrcadla, už tam není krásná mladá tvářička. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní a budou vám závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout ebook o zachování mládí zdarma