Podívejte se tam!

Zobrazit newsletter online s obrázky
klikněte sem

Milí přátelé, vážení zákazníci,
Mám to potešení představit vám novinky 7 /2014
www.dobrotaprozdravi.cz. Toť nový podnik, kde objevíte neočekávané změny.Česko je malý trh. Tady nebudou vitamíny, doplňky stravy ani sportovní výživa nikdy levné. Každý dodavatel nabízí jen vybrané výrobky, na kterých nejvíc vydělá. Když chcete něco speciálního, máte smůlu nebo je to příšerně drahé. Když něco chcete z lékárny, většinou to na skladě není a musíte si pro to přijít jiný den.


Uhodnete, kolik se dá ušetřit nákupem potravních doplňků a sportovní výživy v USA oproti Česku?

Přitom si vyberete z 10x širšího sortimentu a není to o nic složitější. V USA si objednáte, o čem se vám ani nesnilo, a dovoz je tak rychlý, jak jste zvyklí z Česka.

Dočtete se na blogu o nákupech v USA na www.dobrotaprozdravi.cz  sex se vydařil, jupí

V USA už nakupuji 4 roky, vše OK. 2 problémy, co se vyskytly vyřešili naprosto brilantně. Rozhodl jsem se, že to umožním i vám.

Abych obchod rychleji rozjel, řeším otázku:

Které potravní doplňky mám dávat zdarma?

např.: L- carnitin, L-carnosin, resveratrol, ascorbyl-palmitát nebo unikátní omlazovací hit - pterostilbene?

Prosím poraďte podle sortimentu na www.dobrotaprozdravi.cz i něco jiného.Čím si zlepšit náladu a zároveň se odvázat při tanci?

 sex se vydařil, jupí

Chodíváte se pobavit a chtěli byste dokázat tančit bez zadýchání 2x déle?. Mně jeden přípravek provádí úplné zázraky. Říkejte si co chcete, ale na mě to působí.

Když jej užiju před jízdou na Stodolní, zamilovávají se do mě o 15 let mladší zajíčci, známí nechápou, jak jsem to dokázal, že najednou vypadám o 10 let mladší, cítím se báječně a na parketě zářím jako za mlada.

Čtěte více ->

Přeji Vám hezké zážitky se suplementy, a na shledanou příště.

dobrotaprozdravi.cz Dalibor Dobrota

GSM: 608 701 619 , Ostrava: +420 591 134 886 , skype:cz608701619

.