Popis

• Pro krásné vlasy, pokožku a nehty
• Zaručená kvalita, laboratorně testováno
• Bezlepkový
 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Pomáhá podporovat energetický metabolismus a urychluje přeměnu potravin na energii. Klinické studie ukázaly, že ti, kteří mají nedostatek biotinu, mohou pociťovat vypadávání vlasů a křehké nehty.
 

1. kůže 2. vlasy 3. nehty

Klasický účinek na krásu proti zplihlým vlasů, pro zářivou pleť a pevnější nehty.
 

4. Hubnutí

Biotin urychluje metabolismus, funguje jako koenzym v citrátovém cyklu, rozkládá cukry, tuky a bílkoviny. Spalování cukru urychluje konmbinace biotinus chrom-polynikotináte (je v multivitamínech). Díky biotinu dochází k rychlejšímu váhovému úbytku zvláště v situaci, když npříjem je nižší než výdej.
 

5. glukózová tolerance

Ze studií vyplývá že část osob s diabetem II. typu mívá sníženou hladinu biotinu. po jeho dodání se zůepšuje regulace hladiny glukózy. Biotin je kofaktorem při přeměně glukózy na mastné kyseliny, a tak snižuje glykémii.

 

Hlavní příznaky nedostatku biotinu jsou kromě vypadávání vlasů i suché oči, popraskané koutky rtů, šupinky na kůži nebo deprese. Ohroženi nedostatkem biotinu jsou kuřáci, pijáci, těhotné ženy, lidé s poškozenými játry, při trávicích problémech a přemnožení špatných bakterií a je i nazanedbatelná skupina obyvatel s genetickou poruchu, která snižuje vychytávání biotinu.

 

Navrhované využití
Jako doplněk vitamínů berou dospělí jeden (1) softgel denně s jídlem nebo podle pokynů poskytovatele zdravotní péče.

Další složky
Celulóza, želatina, kyselina stearová. Obsahuje <2%: křemičitanu hořečnatého, stearátu hořečnatého. Bez přidaného cukru, droždí, konzervačních látek, umělých příchutí nebo barev. Upozornění:
Nepoužívejte, pokud se zdá, že s výrobkem bylo manipulováno nebo je porušeno těsnění. Skladujte při pokojové teplotě.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Amount Per Serving % DV
Biotin 5,000 mcg 16,670%
Calcium (as Dicalcium Phosphate) 113 mg 8%

 

Vytvořeno 27.5.2020 – 7.6.2020