Popis

• Nejvyšší účinnost
• Standardizovaná · 85% Boswellových kyselin
• Funkce kloubů a dýchacích cest
• blokuje enzym 5-LOX a snižuje tvorbu reaktivních zplodin kyslíku

Jiný přípravek boswellia?


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Pomáhá podpořit zdravou funkci kloubů a funkce dýchání. Savesta Boswellia je nejčistší a nejúčinnější extrakt ze skupiny Boswellia. Aktivní složky známé jako boswellové kyseliny jsou považovány za zodpovědné za mnoho z jejich výhod. Typické produkty Boswellia obsahují pouze 40% až 65% boswellových kyselin. Pro maximální účinnost se celý extrakt spektra koncentruje na 85%. Savesta Boswellia je vyráběna z udržitelně živé stromové pryskyřice a laboratorně testována na účinnost a čistotu.
Zlatá žlutá pryskyřice z kůry stromu Boswellia byla používána v Ayurvédě od starověku k podpoře zdravých kloubů.

 

Antioxidační schopnosti

V lifeextension byla odhalena schopnost především inhibovat enzym 5-lipooxygenáza, který vytváří velké množství kyslíkových radikálů a tím živí zánět. Beta-boswellová kyselina, keto-beta-boswellová kyselina a acetyl-keto-beta-boswellová kyselina (AKBA) byly indikovány v apoptóze rakovinných buněk, zejména mozkových nádorů a buněk postižených leukemií nebo rakovinou tlustého střeva.
Acetyl-boswellové kyseliny také vykazují protizánětlivé chování tím, že inhibují syntézu leukotrienů. [6] Aby byl specifický, inhibuje aktivitu enzymu 5-lipoxygenázy prostřednictvím neredoxní reakce. Klinické studie [7] [8] zkoumaly účinnost boswellových kyselin při léčbě ulcerózní kolitidy, ale studie o chemicky indukované kolitidě u myších modelů [9] ukázala jen malou účinnost.

 

Navrhované využití
1 tabletu, 2 až 3 krát denně s jídlem nebo podle pokynů

Další ingredience
Mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová (zdroj rostlin), l-leucin, potravinářská glazura.
Sója, pšenice, lepek a bez GMO.
Lahvičky bez BPA (bez ftalátu)

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Tablet
Amount Per Serving % Daily Value
Boswellia (Boswellia serrata) Tree Resin Extract 500 mg
85% Boswellic Acids 425 mg
5% AKBA
† Daily Value not established

 

Vytvořeno 10.4.2018