Popis

• Zlepšuje myšlení a kognitivní funkce
• Zlepšuje paměť

 


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Udržení kognitivního zdraví je nezbytné v každém věku. Cognitex Basics je základním vzorcem pro podporu zdraví mozku a obsahuje alfa glyceryl fosforyl cholin (Alpha-GPC), fosfatidylserin a AuroraBlue divoký extrakt z celých borůvkových plodů: tři živiny podporující paměť a kognitivní funkce.

Přehled výhod:

Podporuje zdraví mladistvé paměti
Podporuje zdravé hladiny neurotransmiterů
Pomáhá udržovat spojení mozkových buněk
Podporuje zdravou kognitivní funkci
Další informace o základech Cognitex

Tento vzorec obsahuje 250 mg alfa-glycerylfosforylcholinu (Alpha-GPC), 100 mg fosfatidylserinu a 100 mg přírodního extraktu z plodů borůvek.

Alpha-GPC

Udržování zdravé hladiny neurotransmiteru acetylcholinu je nezbytné pro kontrolu svalů, spánek a kognitivní funkce. Takže náš základní princip Cognitex® poskytuje L-alfa glyceryl fosforylcholin (Alpha-GPC), předchůdce acetylcholinu – klíčového stavebního bloku pro produkci acetylcholinu v mozku.

Fosfatidylserin

Fosfatidylserin (nebo zkrátka PS) je nezbytnou složkou zdravých buněčných membrán, je kritický pro metabolismus a funkci mozku a podporuje spojení mozek-buňka-mozek-buňka. PS podporuje zdravou kognitivní funkci, zdravou paměť, koncentraci, pozornost a další.

PS navíc pomáhá mozku efektivně využívat své palivo tím, že usnadňuje metabolismus glukózy a stimuluje produkci acetylcholinu, esenciálního neurotransmiteru.

AuroraBlue borůvkový extrakt

Borůvkové fytonutrienty mohou pomoci potlačit pokles kognitivních funkcí a pohybových funkcí souvisejících s věkem. Ukázalo se, že výtažky z divoké borůvky inhibují oxidační a zánětlivé faktory v mozkových buňkách, o nichž se předpokládá, že ovlivňují zdraví paměti.

Naše receptura používá AuroraBlue, komplex různých druhů borůvek z nedotčené aljašské tundry se silnými antioxidačními vlastnostmi

 

Navrhované využití:
Vezměte jednu (1) kapsli denně s jídlem nebo bez jídla, nebo podle doporučení odborníka.

Další ingredience:Světlicový olej, želatina, glycerin, slunečnicový lecithin, čištěná voda, sorbitol, rohovník barvy. Obsahuje sóju.

 

Supplement Facts
Serving Size:1 Softgel
Amount Per Serving %Daily Value
Calories 10
Calories from Fat 5
Total Fat 1 g 2%†
Alpha-Glyceryl Phosphoryl Choline 250 mg **
AuroraBlue Wildcrafted blueberry complex [Alaska blueberry (Vaccinium alaskaense How.), Oval-leaf blueberry (Vaccinium ovalifolium Sm.), Alpine blueberry (Vaccinium uliginosum L.), Dwarf bilberry (Vaccinium cespitosum Michx)], (fruit, leaf, stem) 100 mg **
Phosphatidylserine 100 mg **
**Daily Value not established.
†% Daily Value based on a 2,000 calorie diet.

 

10.7.2016 – 29.4.2019 Původní cognitex se užíval 2x denně

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]