Popis

Ebook je 3. pokračováním bestselleru „Jak léčit a vyléčit slepotu„. Je to 3. díl ebooku Jak léčit a vyléčit slepotu, která obsahuje vše, co čtenáři 1. a 2. části potřebují vědět.

Získat knihu dříve Vám umožní vložení promo kódu v pokladně při platbě kartou, čímž se vám odečte příplatek (180 Kč). Kód kupónu: knihakartouodecet

Člověk, který zpomaluje stárnutí, si oproti ostatním připadá jako oslavenec ve všech ohledech. Je oproti vrstevníkům výkonnější, krásnější, rychlejší. Na všechno, co chce dosáhnout má 2x více času (např. našetřit si na 2 domy). Je to velice příjemný pocit. A navíc být na tom o trochu lépe než ostatní – to je sen snad každého. Postižení sítnice je právě ten případ, kde výsledky zlepšení a zhoršení procesu stárnutí můžete přímo vidět se zpožděním 48 hodin.

 

    Ebook se liší od informací dostupných na veřejnosti

  • Žádné nové a neplatné teorie – vědecky podložené praktické návody
  • dozvíte se hlavní překážky, bránící zachování zraku
  • i nefunkční teorie, které by vás připravily o peníze
  • zkrátí vám čas při hledání a vy ušetříte prostředky účelným výběrem
  • dozvíte se hlavní překážky, bránící zachování zraku
  • pomůcky, jak je zablokovat žít a vidět 2-3x déle

 
Obdržíte nachystané podklady, abyste mohli od zítřka začít s omlazováním. Získáte odkazy na literaturu, zdroje, důkazy. Nejsou to tedy informace, co možná bude, ani co by mohlo být účinné, nýbrž seznam uspořádán podle výhodnosti.

Vy se můžete bavit s mladšími objekty zájmu a užívat si radostí, na které byste v případě zhoršení zraku mohli zapomenout. Konec únavy, bolestí a nízkého sebevědomí. Zůstanete ve společnosti, můžete číst, sledovat televizi, poznávat lidi. Jen spolknete výživové doplňky ráno, v poledne a večer a již se nemusíte o víc starat.

Ebook není levný – je to jediná kniha o strategii, která funguje.