Popis

• Aminokyselina pro zdravý spánek
• pozitivní vliv na pozornost a paměť
• nezbytná neesenciální aminokyselina pro zdravý vývoj a růst
• přispívá k vylučování mnoha druhů toxínů


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Glycin je podmíněně esenciální aminokyselina, která slouží zároveň jako inhibiční, tak excitační neurotransmiter. Jedná se o chemicky nejjednodušší všudypřítomnou aminokyselinu. Ta se váže s mnoha toxickými látkami, převádí je na neškodné formy, které jsou pak vylučovány.
Tato aminokyselina má uklidňující účinek na mozek a je také zapojena do růstu. Výzkum naznačuje, že glycin může přispět k podpoře hlubšího spánku. Glycin má také pozitivní vliv na pozornost a paměť u dospělých. Glycin může také pomoci posílit imunitní obranný systém a má regulační účinky na oxidační stres.

Většina lidí potřebuje užívat jeden až tři gramy glycinu, aby dosáhli účinku, i když studie ukazují, že i desetinásobné dávky jsou bezpečné. Nicméně, většina produktů s glycinem je k dispozici pouze v 500 mg tobolkách. To dělá při vyšších dávkách těžkopádné a nákladné. Nicméně, Life Extension přichází s glycinem ve snadno polykatelných 1000 mg kapslích.

Navrhované využití

Vezměte jeden (1) až tři (3) kapsle na lačný žaludek před spaním, nebo podle doporučení lékaře. Při experimentální léčbě schizofrenie se podává až 40 gramů denně.

Další ingredience: Rostlinná celulóza (kapsle), askorbylpalmitát.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Vegetarian Capsule
Amount Per Serving % Daily Value
Glycine 1000 mg **
** Daily Value not established.

 

3.4.2017

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]