Popis

• Vydrží na 2 měsíce
• Slučuje 3 lahviček do jedné
• Bez astaxanthinu 6 mg je za 806 Kč
  nejlevnější astaxantin 60 x 6 mg stojí 741 Kč

 


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

MacuGuard Oční Podpora s astaxanthinem, obsahuje lutein, zeaxantin, trans-a mezo-zeaxantin, tři důležité živiny, které chrání jemné fotoreceptory buněk v oblasti makuly sítnice před poškozením odrým světlem. Tento nový vzorec obsahuje také astaxanthin na ochranu proti únavě očí a C3G (kyanidin-3-glukosid), což je špičková bobule flavonoidů sloučeniny, která pomáhá stimulovat regeneraci rhodopsinu, sloučeniny v očích, která absorbuje světlo v sítnici podporuje noční vidění. Alfa-karoten byl také přidána pomůže podpořit hodnoty makulárního pigmentu, stejně jako šafrán pro jeho schopnost zvýšit zrakovou ostrost.

Výhody na první pohled
• Komplexní oční výživa v jediné kapsli.  MacuGuard je karotenovo fosfolipidová směs
• Obsahuje lutein, zeaxanthin dvě formy, a fosfolipidové sloučeniny k ochraně očí a plodnosti.
• Obohacen o astaxanthin pomůže bojovat proti únavě očí
• Podporuje vstřebávání a koncentraci luteinu
• Obsahuje rybízové flavonoidy na podporu nočního vidění
• Poskytuje optimální dávku šafránu na podporu zdravého zraku

Karotenoidové antioxidanty: esenciální živiny pro vaše oči
Živiny, které naše oči potřebují jsou v potravě vzácné – a naše těla někdy ztrácí schopnost syntetizovat je jak stárneme. Například: lutein a zeaxanthin tvoří základ makulárního pigmentu. This part of your retina protects underlying photoreceptor cells from the harmful effects of excess blue and ultraviolet light.
Tato část sítnice chrání  světločivé buňky ležážcí pod ní před škodlivými účinky nadměrného modrého  a ultrafialového záření.

Hustrota pigmentu v sítnici: životně důležité pro zdravý zrak
Z tohoto důvodu, je hustota vašeho makulární pigmentu je zásadní pro zdravý zrak. Bohužel, tato hustota přirozeně klesá s věkem, a někteří z nás ztratí schopnost syntetizovat meso-zeaxantin z luteinu v průběhu času. To je důvod, proč tento přípravek obsahuje lutein, stejně jako trans-zeaxantin a mezo-zeaxantin, které jsou obtížně získatelné jídlem. Kromě toho, alfa-karoten byl přidána na základě nových důkazů, že pomáhá podporovat makulární pigment.

Astaxanthin: bojuje proti únavě očí
Při užívání s jinými karotenoidy, bylo prokázáno, že  astaxanthin chrání proti poškození volnými radikály indukované DNA, opravu UVA-ozářeny buňky a inhibuje zánětlivou infiltraci buněk. Astaxanthin pomáhá také podporovat pevnost cév v oku, a zlepšuje ostrost vidění. Astaxanthin může hrát ochrannou roli proti únavě očí. Lidské klinické studie japonských vědců prokázaly, že astaxanthin je účinný při snižování zakaleného očí vidění, sklony k podráždění.

Fosfolipidy pro lutein: absorpce, zaostřování a oběh
Dopravit ochranné látky na místo určení v sítnici je nejdůležitější úkol přípravků na vidění. Tento přípravek obsahuje mix fosfolipidů s luteinem, ty jsou nedílnou součástí buněčné membrány. Fosfolipidy jak bylo prokázáno, že usnadňují vstřebávání luteinu a stejně tak koncentraci luteinu uvnitř sítnice.

Výživa pro noční vidění: C3G jahodové flavonoidy
MacuGuard Oční Podpora s Astaxanthinem obsahuje také nejmodernější flavonoid pocházející z extraktu černého rybízu. Kyanidin-3-glukosid podporuje regeneraci rhodopsinu, sloučeniny v sítnici, která absorbuje světlo. Pokles rhodopsinu související s věkem je spojena se ztrátou nočního vidění – takže živina pomáhá starším očím lépe vidět v noci.

Šafrán užitečný pro zachování zraku
Tento přípravek zahrnuje také optimální dávky šafránu spolu s kyanidin-3-glukosidu pro podporu zdravého vidění. Lidé, kterým se doplňoval šafránem vykazovali zlepšení zraku v průměru o dva řádky na měřící tabulce Snellen chart, kterou lékaři běžně používají pro testování očí.

Začněte si chránit očí ještě dnes!
Vidění je zásadní pro kvalitu života a často přehlížena nutnost začít s ochranou již v mladém věku. Čas se nedá vrátit. Mocné složky v MacuGuard oční péče s Astaxanthinem pomáhají chránit makulární zdraví před poškozením a oxidativním strese vyvolaným světlem. Udělejte tuto komplexní formuli součástí vašeho nutriční režimu – a zachraňte si oči pro nadcházející roky!

Použití: Berte jednu kapsli denně s jidlem nebo na lačno.

Další ingredience: Extra panenský olivový olej, želatina, glycerin, světlicový olej, palmový olej, čištěná voda, včelí vosk, celulóza, annatto barva, bramborový maltodextrin.
 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Softgel
Amount Per Serving % Daily Value
MacuGuard proprietary blend
Phospholipids, marigold extract (flower) [providing 10 mg free lutein, 4 mg meso-zeaxanthin a trans-zeaxanthin], mixed carotenoids [providing 1.24 mg a-carotene]
173 mg **
Saffron extract (stigma) 20 mg **
Natural astaxanthin [from CO2 extract of Haematococcus pluvialis algae] 6 mg **
C3G (cyanidin-3-glucoside) [from European black currant extract (fruit)] 2.2 mg **
**Daily Value not established.

 
17.3.2017 – 11.10.2018