Popis

• Koenzym vitamínu B9
• Metabolicky aktivní methyl-listová kyselina
• Quatrefolic s vynikající biologickou dostupností
• Oproti běžné kyselině listové proniká hematoencefalickou bariérou
• Zaručená kvalita GMP
• Rodiný podnik od roku 1968


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Methylfolát je biologicky aktivní, přirozeně se vyskytující forma folátu, která se používá pro základní tělesné funkce, jako je normální dělení buněk a syntéza neurotransmiterů a DNA. Na rozdíl od běžné kyseliny listové bylo prokázáno, že methylfolát proniká hematoencefalickou bariérou, kde pomáhá podporovat neurologické zdraví.

Quatrefolic je patentovaná forma methylfolátu, která vykazuje lepší biologickou dostupnost než kyselina listová z potravních zdrojů.

 

Udržuje v mozku vyšší hladiny kyseliny listové, než by se dosáhlo požíváním trojnásobného množství obyčejné kyseliny listové. Při vyšším příjmu dokáže kyselina listová opravovat dvojité zlomy DNA vyvolané zářením. Bez ní není možné dosáhnout dlouhověkosti.

 

Navrhované využití
Užívejte 1 tabletu denně s jídlem.

Další ingredience
Celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Starší pacienti a jednotlivci v podmínkách, které mohou narušit absorpci vitaminu B-12, by měli při užívání tohoto přípravku často kontrolovat stav vitaminu B-12 nebo užívat současně vit. B12, protože vysoká dávka kyseliny listové může maskovat nedostatek vitaminu B-12.
Informujte lékaře, pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky (zejména fenobarbital, fenytoin, primidon a methotrexát), nebo máte-li zdravotní stav (zejména jakýkoli stav zahrnující malabsorpci živin). Uchovávejte v lahvičce s balíčkem udržujícím tablety v suchu.

 

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Tablet
Amount Per Serving % Daily Value
Folate
[1,000 mcg (6S)-5-MTHF**]
[from Quatrefolic (6S)-5-MTHF** Glucosamine Salt]
1,667 mcg DFE 417%

 

Vytvořeno 15.5.2020 – 10.6.2020