Popis

10-(6′-ubiquinonyl) decyltriphenylphosphonium
cílený mitochondriální antioxidant
Když koupíte 3 a více ks – sleva 10% – cena za 1 ks 1.779

 

MitoQ je antioxidant na bázi ubiquinolu, který díky kationtu na konci molekuly je vychytáván mitochondriemi. Tam dosahuje 840 krát vyšší koncentrace. Zvyšuje vaši energii, zlepšuje ochranu mitochodrií před degradací volnými kyslíkovými radikály. Tím vás chrání před nemocemi a chátráním, které přicházejí spolu s menopauzou, andropauzou. A zároveň vám dodá více elánu a zbaví vás únavy.

 
Ruský vědec Skulačev (objevitel antioxidantu SKQ prodlužujícího život trojnásobně) měřil obě látky, srovnával mitoQ s SKQ1. Samozřejmě, že MitoQ je o něco horší, protože koenzym Q nemá hlavní funkci jako antioxidant – slouží k přenosu elektronů. Přesto ze srovnání vychází jako druhá nejlepší látka ke zpomalování stárnutí.

Když kombinujete více antioxidantů, tak se jejich negativní (prooxidační) účinky navzájem vyruší. Byla zkoušená i toxicita SKQ, MitoQ, Edaravone, Tiron a dalších mitochondriálních antioxidantů a oba první vyšly jako naprosto bez vedlejších účinků.

 
Vedlejší účinky

MitoQ zvyšuje tvorbu energie v mitochondriích a to se projevuje v zajímavých oblastech:

  • Urychluje odbourávání alkoholu, mizí příznaky kocoviny. Můžete vypít až dvakrát víc alkoholu a ráno žádná bolest hlavy.
  • Urychluje léčení infekčních nemocí. Vyléčení chřipky trvá 3-4 dny.

 
Navrhované využití
2 kapsle denně nebo podle pokynů kvalifikovaného zdravotníka.

Další složky
Capsule (rostlinný materiál)
100% vegetariánské. Žádné plniva, pojiva nebo běžné alergeny.
 

Supplement Facts
Serving Size: 2 Vegetarian Capsule – Servings Per Container – 30 (60 Capsules)
Amount Per 1 Vegetarian Capsule % Daily Value
10-(6′-ubiquinonyl) decyltriphenylphosphonium 5 mg *
*Daily Value not established. Cena za 1 kontejner

 
Firma MitoQ používá k rozesílání emailů nejdražší softvare na posílání emalů od Infusionsoft. To dokazuje, že je to bohatá firma a lidi to kupují.

9.2.2016 – 24.9.2017