Popis

• Kvalita GMP zaručena,
• koncentrovaný extrakt
• Přírodní L-Dopa pro zvýšení výkonnosti a proti únavě
• vegetarián/vegan

 


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Mucuna Dopa používá silný extrakt ze semen Mucuna pruriens, který v mozku zvyšuje hladinu dopaminu, zlepšuje libido a podporuje růst svalů. Mucuna pruriens obsahuje vysoké koncentrace L-DOPA, což je prekurzor neurotransmiteru dopaminu, který vyvolává pozitivní duševní stav a asertivitu. Pozitivní účinek na organismus je zprostředkován zvášenou tvorbou hormonů, především steroidních a růstového hormonu a naopak snížením prolaktinu. Zdroj Naturals Mucuna Dopa je dodáván ve 100 mg vegetariánských kapslích.

Na L-DOPA vzniká tolerance po několika dnech. To znamená, že se snižuje účinek postupně až přestane. Proto se doporučuje užívání přerušovat. Samozřejmě, že léky na Parkinsonovu chorobu s L-Dopou jsou vybaveny ještě inhibitorem enzymu, který L-dopu rozkládá. Léky s L-Dopou fungují roky, než přestanoub zabírat, jsou však jen na recept u Parkinsonovy choroby nebo parkinsonismu vyvolaném iatrogenně. A nemají další přídatné účinky na nervovou soustavu, jako extrakt z Mucuny.

Navrhované využití
Začněte s 1 kapsli denně a odpovídajícím způsobem upravit dávkování. Nepřekračujte 6 kapslí denně. Pro dosažení nejlepších výsledků neberte s vysokým obsahem bílkovin jídlem nebo ve spojení s Vitamín B6, protože mohou interferovat s absorpcí tohoto produktu.

Další ingredience
Hydroxypropylcelulóza (kapsle), maltodextrin, oxid křemičitý a magnesium-stearát.
Neobsahuje žádné droždí, mléčné výrobky, vejce, lepek, sóju nebo pšenici. Neobsahuje cukr, škrob, sůl, konzervanty ani umělá barvu, chuť nebo vůni.

Upozornění:
Máte-li v anamnéze melanom nebo jakékoliv poruchy glukózy v krvi jako je diabetes, nebo jestliže berete inhibitory MAO nebo jakýkoli lék na předpis, poraďte se se svým lékařem, neboť mnohé léky mohou urychlovat či zpomalovat degradaci levodopy.

Poznámka: Přírodní rostlinné variace může ovlivnit barvu výrobku.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Amount Per Serving % Daily Value
Mucuna pruriens Seed Extract Yielding 100 mg L-Dopa 166 mg
†Daily Value not established.

 

 

16.1.2017 – 16.1.2017