Popis

• léčba únavy
• Standardizovaný extrakt z Velvet Bean
• Mucuna pruriens
• 15% L-DOPA
• Zaručená GMP kvalita
• Vegetariánský / veganský produkt


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Dopamin je neurotransmiter, který navozuje radost a zájem o život. Mucuna DOPA poskytuje tělu L-DOPA (bezprostřední prekurzor dopaminu), který tělo potřebuje pro jeho vytváření. Mucuna pruriens, běžně známá jako Velvet Bean, byla používána v tradiční ajurvédské systému v Indii po tisíce let. NOW DOPA Mucuna je 100% vegetariánská.

L-DOPA, obsažená v extraktu 15% stimuluje v hypofýze tvorbu pohlavních a anabolických hormonů – to je hlavní mechanismus účinku. L-DOPA se vyrábí již 50 let jako lék na lékařský předpis a ten obsahuje současně inhibitor enzymu, která L-DOPU odbourává. Rostlinný extrakt naproti tomu obsahuje navíc složky s psychoaktivním účinkem (vyvolávají zlepšení nálady).

Na samotnou Levodopu vzniká během několika dní tolerance. To znamená, že ji orgaznismus začne rychleji odbourávat. Přestává tedy po pravidelném užívání účinkovat. Přesto nebo právě proto je extrakt levodopy velmi oblíben pro nárazové užívání například 5x za měsíc.

 

Navrhované využití
Jako doplněk stravy, vezměte 1-2 kapslí s jídlem. Nejlepší, pokud je užívána brzy ráno. Zvažte užívání tohoto produktu v kombinaci s koenzymem NOW B-Complex, Antioxidant Caps and True Focus.

Ostatní přísady
Celulóza (kapsle), celulóza, kyselina stearová (zdroj zelenina) a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Neobsahuje žádný cukr, sůl, kvasnice, pšenici, lepek, kukuřici, sóju, mléko, vejce, korýše ani konzervační látky.

 

Supplement Facts
Serving Size: 2 Vcaps
Servings per Container: 45
Amount Per Serving % Daily Value
Velvet Bean Extract (Mucuna pruriens) (Seed) (min. 15% L-DOPA) 800 mg *
L-DOPA 120 mg *
* Daily Value not established.