Popis

• Vysoce účinný multivitamínový a minerální suplement
• Se zvýšeným množstvím selenu, chrómu, zinku, bóru (bór) a vitamínů C, D3, E,
• S omezeným množstvím nežádoucích prvků: Železa a vápníku

 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Obrovské množství Čechů užívá multivitamín, ale síla jednotlivých živin je obvykle tak triviální, že tím nevzniká žádný přínos pro zdraví.

Naše receptura Dvě-Za-Den vám poskytuje široké spektrum základních vitamínů, minerálů a dalších živin, které tělo potřebuje. Abyste podpořili optimální zdraví a pohodu, potřebujete každý den vědecky podloženou dávku vitamínů a minerálů.

Naše Two-Per-Day splňují nebo překračují doporučenou dietní dávku (RDA) pro téměř každou složku, kde RDA existuje.

Lutein a zeaxanthin pro zdraví očí – Standardizovaný jak pro trans-lutein, tak pro trans-zeaxanthin, extrakt z měsíčku lékařského v našem receptu na dva dny podporuje zdraví očí a pomáhá inhibovat oxidační stres.

Vitamin D pro zdravé mysli a těla

Všichni víme, že vitamin D podporuje zdraví kostí. Vitamin D však také podporuje zdravé dělení buněk, podporuje zdraví imunitního systému a další. Náš multivitamin dva denně přináší 2 000 IU vitaminu D3 při každé porci.

Vitamin C pro imunitní zdraví, zdraví tepen a další

Vitamin C je spojován se zdravím imunitního systému, což je účinek, který může vyplývat z jeho schopnosti zachytávat volné radikály a chránit před oxidačním stresem, jakož i ze stimulace tvorby a funkce bílých krvinek. Vitamin C je navíc nezbytný pro podporu tvorby kolagenu, pojivové tkáně nacházející se ve zdravých arteriálních stěnách, kůži, kostech a zubech. Naše receptura na dva dny dodává 470 mg vitaminu C na porci.

Vitamíny skupiny B pomáhají udržovat mladistvý metabolismus

Vaše tělo potřebuje vitamíny B k uvolnění energie uložené v sacharidech, tucích a bílkovinách – energii, kterou vaše buňky používají k plnění svých každodenních funkcí. Existuje ale více než jeden „vitamin B.“ A protože jsou metabolicky závislé na sobě, vitamíny B spolupracují na udržení celkového zdraví. Proto náš vzorec obsahuje snadno metabolizované formy vitaminu B1, riboflavinu (B2), vitaminu B12, vitaminu B6 a dalších.

Bioaktivní 5-MTHF folát

Naše receptura na dva dny obsahuje 5-methyltetrahydrofolát (5-MTHF), což je forma folátu, která je až sedmkrát biologicky dostupnější než kyselina listová. To je zvláště důležité pro osoby s určitými zděděnými variantami enzymů, které snižují účinnost folátového metabolismu, protože 5-MTHF je již v metabolicky aktivní formě.

Smíšený tokoferol vitaminu E

Existují čtyři formy tokoferol vitaminu E. Dva za den poskytuje všechny čtyři. U biomarkerů oxidativního stresu a podporujících zdravou zánětlivou odezvu důkazy ukazují, že kombinace alfa- a gama-tokoferolů je lepší než užívání jakékoli živiny samotné. Náš vzorec obsahuje více než 80 mg směsných tokoferolů alfa, beta, delta a gama.

Bioaktivní kvercetinový fytosom

Náš multivitamin dva za den obsahuje 5 mg kvercetinu, který byl integrován do fytosomu. Fytosom je sféra fosfolipidů, která obklopuje botanickou sloučeninu, pomáhá při její absorpci a zvyšuje její biologickou dostupnost, takže tento kvercetin je až 50krát biologicky dostupnější než standardní kvercetin. Quercetin podporuje buněčné zdraví, zdraví endotelu, zdravé imunitní funkce a další.

Vysoce účinné minerály, antioxidanty a výtažky

Multivitamin není úplný bez minerálů a dalších živin nezbytných pro zdravý život. Naše receptura na dva dny poskytuje 10krát více biotinu a dvakrát tolik zinku než Centrum® Silver® Adults 50+. Náš vzorec také dodává 100 mg hořčíku a 150 mcg jódu a stopové minerály jako mangan a bór.

Kyselina alfa-lipoová

– Kyselina alfa-lipoová je účinnou podporou proti oxidačnímu stresu, který podporuje metabolické a nervové zdraví a pomáhá chránit vitamín C a glutathion před poškozením volnými radikály.

Selen

— Selen podporuje zdraví srdce a mozku, podporuje zdravou zánětlivou a imunitní odpověď a pomáhá potlačit aktivitu volných radikálů. Náš vzorec na den má tři formy selenu (celkem 200 mikrogramů): SelenoExcell®, Se-methyl L-selenocystein a seleničitan sodný.

Apigenin

– tento mocný botanický bioflavonoid se nachází v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Apigenin pomáhá posilovat přirozenou buněčnou obranu těla.

Crominex® 3+ biologicky aktivní chrom

Chrom pomáhá udržovat již zdravou hladinu cukru v krvi. Crominex® 3+ je vysoce stabilní a biologicky aktivní forma chrómu optimalizovaná extraktem indického angreštu Capros® amla pro podporu zdraví endotelu a shimajit PrimaVie® pro podporu buněčné energie.

Každý by měl dostat ze svého multivitamínu maximum. Neexistuje jednodušší způsob, jak zajistit, aby vaše tělo dostávalo základní vitamíny, minerály a živiny, které potřebujete pro podporu svého zdraví. Ale ne všechny multivitamíny jsou stvořeny stejně – vyberte si tedy to nejlepší: Life Extension Tablety dva za den.

Navrhované využití
Užívejte dvě (2) tablety denně v rozdělených dávkách s jídlem. Před použitím si přečtěte celý štítek a pečlivě dodržujte pokyny.

Ostatní přísady
Mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelózy, škrob, maltodextrin, hydrogenfosforečnan vápenatý, rostlinný stearát, oxid křemičitý, vodný filmový povlak (čištěná voda, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin).

Upozornění: Jednotlivci spotřebou více než 2000 IU vitaminu D / den (ze stravy a doplňků) by si měli nechat pravidelně změřit 25-hydroxy-vitamin D v séru. Suplementace vitaminem D se nedoporučuje osobám s vysokými hladinami hladinu vápníku v krvi.

 

 

Supplement Facts
Serving Size: 2 Tablets
Servings Per Container: 60
Amount Per Serving % Daily Value
Vitamin A (as beta-carotene, acetate) (5,000 IU) 1500 mcg^ 167%
Vitamin C (as ascorbic acid, calcium and niacinamide ascorbates) 470 mg 522%
Vitamin D3 (as cholecalciferol) (2,000 IU) 50 mcg 250%
Vitamin E (as D-alpha tocopheryl succinate, D-alpha tocopherol) 67 mg 447%
Thiamine (vitamin B1) (as thiamine HCI) 75 mg 6250%
Riboflavin (vitamin B2) (as riboflavin, riboflavin 5′-phosphate) 50 mg 3846%
Niacin (as niacinamide, niacinamide ascorbate) 50 mg• 313%
Vitamin B6 (as pyridoxine HCI, pyridoxal 5′-phosphate) 75 mg 4412%
Folate (as L-5-methyltetrahydrofolate calcium salt) 680 mcg° 170%
Vitamin B12 (as methylcobalamin) 300 mcg 12500%
Biotin 300 mcg 1000%
Pantothenic acid (as D-calcium pantothenate) 50 mg 1000%
Iodine (as potassium iodide) 150 mcg 100%
Magnesium (as magnesium oxide) 100 mg 24%
Zinc (as zinc citrate, L-OptiZinc® zinc mono-L-methionine sulfate) 25 mg 227%
Selenium [as sodium selenite, SelenoExcell® high selenium yeast, Se-methyl L-selenocysteine] 200 mcg 364%
Manganese (as manganese citrate, gluconate) 2 mg 87%
Chromium [as Crominex® 3+ chromium stabilized with Capros® amla extract (fruit), PrimaVie® Shilajit] 200 mcg 571%
Molybdenum (as molybdenum amino acid chelate) 100 mcg 222%
Inositol 50 mg **
Alpha lipoic acid 25 mg **
Natural mixed tocopherols (providing gamma, delta, alpha, beta) 20 mg **
Bio-Quercetin phytosome (providing 5 mg quercetin [from Japanese sophora concentrate (flower bud)], phosphatidylcholine complex [from sunflower]) 15 mg **
Marigold extract (Tagetes erecta)(flower)[std. to 5 mg trans-lutein, 155 mcg trans-zeaxanthin] 11.12 mg **
Apigenin 5 mg **
Boron (as boron amino acid chelate) 3 mg **
Lycopene [from LycoBeads® natural tomato extract (fruit)] 1 mg **
**Daily Value not established.
^RAE (retinol activity equivalent). °DFE (dietary folate equivalent). •NE (niacin equivalent).

 

 

Upraveno: 12.11.2015 – 11.7.2021