Popis

Not available for our region

• pomůže vám rychle usnout a spát celou noc
• Melatonin s vitaminem B6 podporuje normální spánek
• silný antioxidant chrání před kyslíkovými radikály

 

Toto zboží si můžete koupit sami v zahraničí, s rizikem, že vám je zadrží na celnici. Pak je tu řešení, stavební kámen melatoninu, který zvyšuje tvorbu vlastního melatoninu, místo aby ji potlačoval. Náhrada, která předčí melatonin se jmenuje 5-hydroxytryptofan. Navozuje přirozený spánek bez závislosti, (a proto je povolen) a má tytéž efekty jako melatonin.


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Natrol Melatonin TR 5 mg je 100% vegetarián a nabízí dvoufázový dopravní systém, který uvolňuje melatonin rychle, pomůže rychle usnout a pak stále vám pomohá zůstat spát celou noc. Melatonin pomáhá navázat normální spánek a podporuje více osvěžující spánek. Tělo přirozeně produkuje melatonin a vitamin B6 je nezbytný pro produkci melatoninu.

Navrhované využití
1 tabletu 20 minut před spaním.

další složky
Celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, hypromelosa, kyselina stearová, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, methylcelulóza, glycerin.

Žádné droždí, pšenice, kukuřice, mléko, vejce, sója, lepek, umělá barviva nebo příchutě, přidaný cukr, škrob ani konzervační látky.

upozornění
Může docházet k určité zbytkové ospalosti. Pokud si vezmete tento produkt, můžete spát celých 8 hodin. Pokud jste pod lékařským dohledem, nebo užíváte nějaké uklidňující prostředky nebo sedativa, požádejte o radu svého lékaře před použitím. Pokud máte autoimunitní stav nebo depresivní poruchu, nebo jste těhotná či kojící žena, poraďte se s lékařem. Není určeno pro děti do 12 let věku. Neužívejte, pokud jste obsluha strojů nebo při řízení motorových vozidel.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Tablet
Servings Per Container: 100 Amount Per Serving %DV
Vitamin B-6 (from Pyridoxine Hydrochloride) 10 mg 500%
Melatonin 5 mg *Daily Value (DV) not established.
*Daily Value (DV) not established.

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]