Popis

• Ručně plněné lahvičky. Otázky kvality. Kvalita testována.
• Pokročilý booster testosteronu
• Formule Test-Estro-Cort (1,2,3)
• 4 týdenní cyklus
• Štíhlejší. Vyrýsovanější. Tvrdší.
• Micro dávky. Malé dávky. Super výkonnost.
• Dělejte to správně – nebo to nedělejte vůbec.
• Zakládáme si na naší práci.


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Nolvadren XT je určen k podpoře pevnějšího, štíhleji vypadajícího těla bez špeků.

Zvyšuje hladiny jak volného tak celkového testosteronu a zároveň minimalizuje hladiny estrogenu a kortizolu. A to vede ke zmírnění zánětů.

 
Kdyz se testosteron rozloží na estradiol, ten blokuje tvorbu LH a FSH, hypofysárních hormonů, které jsou potřeba pro rozvoj pohlavních žláz a pro štíhlou postavu jak u mužů tak u žen.

Estradiol se (především v ženském těle) rozkládá na 4 metabolity, z nichž 2 jsou příznivé a 2 škodlivé. DIM pak pozměňuje přeměnu ve prospěch příznivých metabolitů. DIM současně jak se zdá také udrzuje dostatečné hladiny testosteronu.

Inhibitor aromatázy na bázi androst-3,5-dien-7,17-dionu způsobuje menší rozklad testosteronu na ženský hormon enzymem aromatázou. Testosteron tak vzniká přímo v tkáních, které ho předtím odbourávaly, což je výhodnější než podávání testosteronu vnitřně nebo transdermálně. Tento zdroj testosteronu vytváří stabilnější méně kolísavou hladinu volného testosteronu.

Kortizol jakožto stressový hormon, který vede ke významnému ukládaní tuku na přiše a podbradku. Tento tuk samovolně mizí, když se hladina kortizolu sníží. A nejen to, kortisol působí úbytek svalů a svalovou slabost. Deriváty hormonu DHEA, jak bylo nedávno objeveno, účinkují jako inhibitor enzymu beta hydroxylázy, který vytváří kortiozol z 17-deoxykortisolu. Tvorba kortozolu je tak zpomalena, at už je vyvolána dlouhodobým stressem, nebo podáváním některých léků, a zlepšují se proporce těla, zeštíhlí pas a zvětší obvod hrudníku a bicepsů. Mají i antioxidační účinek.

Nolvadren XT exceluje. Neobsahuje žádné návykové látky na zvýšení termogeneze, ale moderní složky zasahující přímo příčinu zvětšeného břicha a úbytku svalů. Antiglukokortikoidní účinek je úplnou raritou mezi zesilovači testosteronu a mnohonásobně efekt zvyšuje.

 

Navrhované využití

Jako výživový doplněk užívejte 2 kapsle denně při prvním jídle nebo před spaním. Nejlepších výsledků dosáhnete po 8 a více týdnech, po kterých následuje 4 týdenní přestávka. Zlepšení sexuální výkonnosti a nálady můžete pocítit už po 24 hodinách. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Další ingredience

Rýžová mouka, želatina, kyselina citronová, stearát hořečnatý.
Tento výrobek je vyráběn na zařízení, která zpracovává produkty, které mohou obsahovat mléko, vejce, sóju, ořechy, arašídy, pšenici, ryby, korýše a měkkýše.

Upozornění

Přípravek je určen pro zdravé dospělé ve věku nad 21 let. Před použitím tohoto přípravku se poraďte s lékařem, neboť přípravek může zlepšit cukrovku, vysoký tlak a deprese. Opatrnosti dbejte u srdeční arytmie, mrtvice, srdečních chorob, onemocnění jater, ledvin nebo štítné žlázy, padoucnice, psychiatrických onemocnění, osteoporózy, cukrovky a zvětšení prostaty. Tento přípravek může u žen působit přechodnou virilizaci (chloupky). Nepřekračujte doporučené podávání.

 

Supplement Facts
Serving Size: 2 Capsules
Servings Per Container: 28
Amount Per Serving % Daily Value*
Test-Estro Modulator
Androst-3,5-dien-7,17-dione
75 mg
Estro-Metabolize
Diindolylmethane (DIM)
200 mg
Cort-Control Matrix
7-Hydroxy 17B-Dihydro Dehydroepiandrosterone
7-Hydroxy Dehydroepiandrosterone
25 mg
25 mg
*% Daily Values (%DV) are based on a 2,000 calorie diet.

 

Vytvořeno 12.6.2018 – 29.7.2018

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]