Popis

• Podporuje zdravé buňky
• S extraktem lignanů ze lněných semen
• Podporuje detoxikaci
• Zaručená GMP kvalita
• Vegetarian / Vegan


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Brukvovitá zelenina (zelí, brokolice, květák, atd.) je bohatá na indol-3-karbinol (I3C). V kyselém prostředí žaludku, I3C je přeměněn na deriváty schopné neutralizovat volné radikály. Ty podporují správnou detoxikaci a regulují buněčného cyklus. DIM (diindolemethane) je známý I3C derivát. Kromě toho studie ukázaly, že suplementace I3C mohou pomoci udržovat zdravou endokrinní odezvu u mužů i žen, a tím udržuje zdraví prsů, prostaty a dalších reprodukčních orgánů. I když I3C je obvykle velmi nestabilní, NOW Indol-3-karbinol je zabalen tak a laboratorní testy to potvrdily, že je zajištěna účinnost po celou doby jeho použitelnosti.

Indol-3-karbinol má schopnost snižovat tvorbu estrogenu a zvyšovat u mužů tvorbu testosteronu (nepřímo stimulací hypofýzy). Tento efekt využívají jak kulturisté, tak stárnoucí muži.

Navrhované využití
Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli 1 až 3 krát denně, nejlépe s jídlem. Zvažte tyto další NOW produkty: AHCC a Immune Renew.

Ostatní přísady
Celulóza (kapsle), rýžové otruby, oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Není vyroben z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů nebo ořechů. Vyrábí se v GMP zařízení, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Veg Capsule
Amount Per Serving % Daily Value
Indole-3-Carbinol (I3C) 200 mg *
LinumLife Complex (Flax Seed Lignan Extract) (Linum usitatissimum) (Seed Coat) (5 mg Lignans) 200 mg *
* Daily Value not established.

  

Vytvořeno: 29.7.2015 – 7.3.2021