Popis

• Passiflora Incarnata
• 350 mg na kapsli
• Celá nadzemní část
• Laboratorně ověřená
• Non-GMO, 100% Vegan


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

Půvabná stále zelená popínavá rostlina s trojitými listy, byla po staletí používána původními Američany. Extrakt je rovnoměrně standardizován na minimálně 3,5-4% (12,25-14 mg) flavonoidů, počítáno jako isovitexin, aby bylo zaručeno, že každá tobolka poskytuje konzistentní účinnost a aktivitu. Každá kapsle maximalizuje synergické výhody celé květiny, která přirozeně obsahuje glykosidy a harmanové alkaloidy (pasiflorin, aribin, loturin a yagein).

Passion flower dokáže uvolnit, relaxovat svaly. Německá Komise E schválila používání rostliny při nervozitě a nesoustředěnosti.

 

Chrysin je přírodní flavon nacházející se v mnoha rostlinách, ale především v passionflower (Passiflora incarnata). Výzkum naznačuje, že chrysin snižuje úzkost vazbou na receptory v mozku, které jsou také zaměřeny na léky snižující úzkost, známé jako benzodiazepiny. Účinek passiflory proti úzkosti a strachu byl srovnatelný s běžně předepisovaným anxiolytikem Diazepamem. Ale hlavním přínosem chrysinu pro lidskou sexualitu může být jeho schopnost blokovat aromatizaci androgenů na estradiol, který brzdí sexualitu.

Inhibitory aromatázy jsou přínosné, protože zabraňují ztrátě volných androgenů a nárůstu potenciálně nebezpečných estrogenů. Muži mohou také těžit z inhibice aromatázy. Nedávná kontrolovaná klinická studie syntetického inhibitoru aromatázy, anastrozolu, pro léčbu hypogonadismu u stárnoucích mužů ukázala, že „podávání anastrozolu normalizovalo tvorbu androgenu u starších mužů s hypogonadismem a mírně snížilo produkci estradiolu.“ Nebyly zaznamenány žádné změny hladin lipidů, specifických hladin antigenu (PSA) nebo hladin červených krvinek v této jednoroční studii.

 

Passiflora dále obsahuje izovitexin, flavonoid, které blokuje monoaminooxidázu. To je enzym, který rozkládá dopamin a produkuje volné radikály. Následkem podávání inhiobitoru MAO-B se zmírní zánět a zvýšená koncentrace dopaminu stimuluje v hypofýze růstový hormon, působí jako gonadoliberin. Kombinace těchto dvou vlastností navrací síly mužům i ženám. zvýšení hladin pohlavních a růstových hormonu se projeví regenerací tkání a zvýšením životní energie.
Známý gerontolog Vladimír Titorenko zařadil passifloru mezi 6 léků budoucnosti, které zmírňují příznaky stáří.

 

Navrhované využití
Vezměte dvě kapsle denně s jídlem nebo sklenicí vody

Další ingredience
Kapsle z rostlinné celulózy. Uchovejte v chladu a suchu. Pokud používáte tento výrobek, informujte o tom svého lékaře.

 

Supplement Facts
Serving Size: 2 VegCaps
Serving Per Container: 50
Amount Per Serving %Daily Value
Passion Flower (Passiflora incarnata) (aerial with blossoms) 700 mg *
*Daily Vale not established.

 

Vytvořeno 13.4.2018 – 20.9.2018

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]