Popis

• Zdravé stárnutí
• Oživí metabolismus
• nicotinamide riboside (niacel, niagen) a niacinamid jsou synonyma
• shodný účinek jako nicotinamide mononucleotide, NMN
• Mononucleotid má navíc přidanou fosfátovou skupinu k ribóze
• resveratrol, kvercetin, betain
• bezlepkový exkluzivní


tento výrobek u dodavatele
stojí jen 70% zdejší ceny
M

 

ResveraCel kombinuje nikotinamid ribosid s resveratrol a kofaktory, které podporují zdravé stárnutí. Poskytuje podporu metabolického syndromu a zvyšuje produkci buněčné energie.

 
Výhody: Zdravé stárnutí, živější metabolismus.

ResveraCel podporuje zdravé stárnutí několika způsoby. Nicotinamid ribosid (NR) podporuje mnohočetné funkce buněčných mitochondrií, pomáhá regulovat buněčné stárnutí a poskytuje pozitivní podporu pro metabolický syndrom. Resveratrol napodobuje účinek omezení kalorií aktivací sirtuinové skupiny bílkovin a ukázal slib v klinických studiích tím, že zmírňuje účinky několika věku souvisejících stavů. Quercetin fytosom také zvyšuje aktivitu sirtuinu – výzkum ukazuje, že zpomaluje rozpad resveratrolu v těle. Betaine poskytuje přední podporu metylaci, rozhodujícímu tělovému procesu, který přispívá ke zdraví srdce, krevních cév, mozku, nervového systému a jater.

 

ResveraCel obsahuje nikotinamid ribozid – nejúčinnější přímý prekurzor nikotinamidadenin dinukleotidu (NAD +). Mitochondrie nemůže provádět rozhodující buněčnou funkci bez dostatečného zásobení NAD +. NR nabízí základní podporu pro mitochondriální biogenezi, stejně jako řadu dalších mitochondriálních aktivit – od produkce energie až po regulaci metabolismu a buněčného stárnutí.

 

Nicotinamid mononucleotid, NMN vs. nicotinamid ribosid – srovnání


 
Na obr. vidíte, že NMN se před vstřebáním do cytosolu nejprve přemění na nicotinamid ribosid.

 

 

Resveratrol v ReservaCel je trans-resveratrol – ne zředěný rostlinný extrakt, který se nachází na trhu mnoha produktů resveratrol. Zvyšuje činnost sirtuinů – zejména SIRT1 a SIRT3. V jedné studii bylo prokázáno, že resveratrol je nejúčinnějším přírodním aktivátorem proteinů sirtuinu.

Quercetin v kmeni Thorneho quercetin je vázán na fosfolipidy pocházející ze slunečnice pro lepší absorpci. Výzkum ukazuje, že kromě zpomalení rozkladu resveratrolu působí quercetinový fytosom jako silný antioxidant.

Betain, důležitý methylový donor, poskytuje živinovou podporu pro stav známý jako tukové játra a také podporuje metabolismus homocysteinu. Kromě toho, že poskytuje významnou metylační podporu, protože daruje tři methylové skupiny, betain poskytuje pozitivní podporu pro další metabolické funkce spojené s metabolickým syndromem.

 

Navrhované využití

Užívejte 1-2 tobolky dvakrát denně.

Další ingredience

Leucin, hydroxypropylmethylcelulóza s vysokou a nízkou viskozitou, citrát hořečnatý a laurát vápenatý (sorbent), kapsle z hypromelózy (odvozené z celulózy), oxid křemičitý.
†† Složky v tomto produktu jsou v kombinaci s Time-Sorb, matice s časovým uvolňováním.

Upozornění

Pokud jste těhotná, poraďte se s lékařem před použitím tohoto přípravku.

 

Supplement Facts
Serving Size: Two Capsules
Servings Per Container: 30
Two Capsules Contain %Daily Value
Nicotinamide Riboside Chloride† 300 mg *
Quercetin Phytosome (Sophora japonica concentrate (leaf) / Phospholipid complex from Sunflower) 250 mg *
Trans-Resveratrol 150 mg *
Betaine Anhydrous (Trimethyglycine) 50 mg *
*Daily Value (DV) not established.
† This product contains ChromaDex Inc.’s proprietary Nicotinamide Riboside Ingredient.

 

Vytvořeno 23.6.2018 – 25.1.2021