Popis

• pomáhá čistit od mrtvých buněk
• často označován jako „pramen mládí“

• certifikováno bez lepku, 100% veganské

 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Spermidin obecně:

Spermidin je sloučenina složená z několika aminokyselin (polyamin), která se vyskytuje jak v potravinách, tak se tvoří v těle samotném. Spermidin je přítomen jako posel v každé buňce lidského těla a je syntetizován v částech našich střevních bakterií. Další velmi důležitou funkcí spermidinu je indukce procesů čištění buněk = autofagie. Autofagie je čisticí mechanismus, při kterém se odumírají mrtvé a poškozené buněčné složky za vzniku energie. Spermidin je také často označován jako „pramen mládí“.

Jedním z důvodů je to, že hladina spermidinu klesá s věkem, což může být pro tento účel vhodné jako doplnění. Název spermidin však ve skutečnosti pochází ze skutečnosti, že spermatické buňky člověka jsou na spermidin obzvláště bohaté. Ale spermidin se nachází také v různých potravinách, jako jsou: naklíčená zelenina, hrášek, celozrnné produkty, jablka, salát, houby, ořechy, brambory nebo vyzrálý sýr.

 

Stručný přehled nejdůležitějších věcí:

120 veganských kapslí. Obzvláště vysoká dávka s 2 600 mg extraktu z pšeničných klíčků na denní dávku (4 kapsle), která obsahuje nejméně 1,2 mg přírodního spermidinu.
Prémie: Pro lepší biologickou dostupnost obsahují naše kapsle 20 mg extraktu z černého pepře na denní dávku (95% obsah piperinu).
My v Intenso používáme pouze vysoce koncentrovaný extrakt z pšeničných klíčků pro naše spermidinové kapsle. Termín extrakce znamená, že jedna nebo více speciálních složek (spermidin) je extrahováno ze základního materiálu (pšeničné klíčky) pomocí komplexního separačního procesu a později částečně „stlačeno“.

 

Spermidin z extraktu z pšeničných klíčků:

Pšeničné klíčky (bez oleje z pšeničných klíčků!) Někdy mají nejvyšší a přirozený obsah spermidinu na rostlinné bázi, což je také důvod, proč slouží jako základ pro přípravu našeho spermidinu. Dnes se však spermidin získává ze zdrojů, jako je sója. Zdržíme se toho, protože sója nemá stejné vlastnosti a je někdy považována za dost kontroverzní. Olej ze pšeničných klíčků je také často zmiňován u spermidinu, což je technicky nesprávné, protože spermidin je látka rozpustná ve vodě a nemá s olejem žádnou vazbu.

Ve společnosti Intenso používáme pro naše spermidinové kapsle pouze vysoce koncentrovaný extrakt z pšeničných klíčků. Termín extrakce znamená, že jedna nebo více speciálních složek (spermidin) je extrahováno ze základního materiálu (pšeničné klíčky) pomocí komplexního separačního procesu a později částečně „stlačeno“.

 

Účinky kapslí Spermidin Intenso

Spermidin toho dokáže opravdu hodně: Regeneruje buňky, chrání tělo před nemocemi, pomáhá nám vypadat mladistvě, a dokonce bychom díky němu měli žít déle. Existuje proto spousta doplňků stravy právě s touto látkou, která slibuje anti aging účinky. Je to vedle hyaluronu další zázračný prostředek proti vráskám?

Magický efekt, minimálně co se stárnutí u lidí týká, nebyl dosud jednoznačně vědecky prokázán. Jisté však je, že spermidin umí pozitivně působit na lidské buňky.

Studie byla publikována v žurnálu Cancer Research. Pokusy byly prováděny na myších, kterým byla látka spermidin podávána jako doplněk stravy. “U zvířecích jedinců se dramaticky zvýšila životnost, místy až o 25%”, řekl asistent profesora z Texas A&M University Leyuan Liu pro server Vital Record.

 

 

Použití: Užívejte 4 kapsle denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Další ingredience: extrakt z pšeničných klíčků se spermidinem, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), extrakt z černého pepře (z 95% je piperin).

Bez stearátu hořečnatého, aromat, barviv, stabilizátorů, želatiny a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

 

Supplement Facts
Serving Size: 4 kapsle
Amount Per Serving % Daily Value
Extrakt z pšeničných klíčků 2 600 mg *
z toho spermidin 1,2 mg *
Extrakt z černého pepře 20 mg *
z toho piperin 19 mg *

 

Vytvořeno: 31.7.2021 – 1.8.2021