Popis

• Vydrží skoro na 1 rok
• Kapky, vhodná dávka je 5-10 kapek denně, celkem 1700 kapek
• 100 µg vitaminu K2 MK-7 v 5 kapkách
• Vitamín D 5.000 IU v 5 kapkách

• Prémiová surovina od Kappa Bio-science
s víc jak 99,7% all-trans menachinon
• pro udržení pevných kostí a zubů
• Zlepší stav sliznic a prokrvení na krev a mlíko
• vhodný pro děti odmítající pestrou živočišnou stravu

 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Vitamin A, D3 a K2 – úžasná týmová souhra

Jak vitamin D3, známý jako sluneční vitamin, tak zatím málo známý vitamin K2, jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitamínů D3 a vitamínu K2 může být užitečná, důvodem je to, že vitamíny a, K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu.

Vitamíin A působí jak proitiúnavový a protizánětlivý vitamín. Kromě zlešení zraku a stavu sluznic se podílí i na stavbě kostí a zubů.

Pokud se užívají doplňky vitaminu D, tělo produkuje bílkoviny, které jsou nezbytné pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však lze aktivovat pouze dostatečným množstvím vitaminu K2, což znamená, že zvýšený přísun D3 také znamená zvýšenou potřebu vitaminu K2.

 

General Nutrition Vitamin D3 + K2 podrobně

Při výběru surovin pro naše tablety vitaminu D3 + K2 se spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou!

U našeho vitaminu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu Kappa Bio-science! Kappa Bio-science je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamin K2 s potvrzenou hodnotou all-trans 99,5%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status sGRAS v USA a je získáván z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní.

Pro náš vitamin D3 používáme cholekalciferol ve farmaceutické čistotě, který je jemně extrahován z lanolinu, neboli z tuku z ovčí vlny. Vitamin K2 i vitamin D3 získáváme přímo od společnosti Kappa Bioscience. Vitamín K2 mimo jiné zajišťuje, že se vápník dostává do kostí a netvoří usazeniny v žílách a tepnách.

 

Použití: Spolkněte 2-5 kapek denně a zapijte dostatkem tekutiny.

Další ingredience: MCT-oil (MCT = trigliceridy se středním řetězcem), retinylpalmitat (Vitamin A), Cholecalciferol (Vitamin D3 z lanolinu), Menaquinone-7 (General Nutrition, 99+% All-Trans).

 

Supplement Facts
Serving Size: 5 kapek, Servings: 340
Amount Per Serving %Daily Value
Vitamin A (as retinolpalmitate) 2000 IU, 600 µg 75%
Vitamin D3 (as cholekalciferol) 5.000 IU, 125 mcg 2500%
Vitamin K2 (as menaquinone-7 all-trans) 100 mcg 133%
**Daily Value not established.

 

Vytvořeno: 10.5.2021 – 11.5.2021