Popis

• Energie jídla ze slunce
• tekutý B12 roztok
• 116 dávek po 15 kapkách a 3000 µg
• 350 dávek po 5 kapkách a 1000 µg vit B12
• Vhodné pro vegetariány.

 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Všestranný vitamin B12

Adenosylkobalamin, známý také jako koenzym B₁₂, kobamamid a dibencozid, je spolu s methylkobalaminem jednou z biologicky aktivních forem vitamínu B₁₂.

Vitamin B12 je základní vitamin a patří do skupiny vitamínů B (komplex B), které všechny slouží jako prekurzory koenzymů a patří do rodiny vitamínů rozpustných ve vodě. Ve vodě rozpustné vitamíny jsou transportovány a absorbovány krví, žaludkem, střevy a mezerami mezi buňkami. Ty jsou okamžitě zpracovány naším tělem a nejsou uloženy. Vitamin B12 je zde však výjimkou a je jediným ve vodě rozpustným vitaminem, který má depotní funkci a je uložen hlavně v játrech. To je pravděpodobně jeden z důvodů, proč vitamin B12 zaujímá mezi vitamíny B jakési zvláštní postavení.

Vitamin B12 je největším i nejsložitějším vitaminem a je jediným vitaminem, který obsahuje kobalt s kovovým prvkem, za který tento vitamin vděčí kobalaminu. Lidské tělo není schopné samo si vyrobit coenzym B12, a proto je nezbytné přijímat vitamin B12 prostřednictvím stravy nebo doplňků stravy. Vzhledem k tomu, že se vitamin B12 primárně nachází ve zvířecích potravinách, je pro vegany a vegetariány o to důležitější doplňování, protože zde může rychle dojít k nedostatku.

 

VYNIKAJÍCÍ POMĚR VÝKONNOSTI A CENY:

Vysoce dávkované 1 000 mikrogramů vitaminu B12 v denní dávce (5 kapek). Premium: S oběma aktivními formami: methylkobalamin a adenosylkobalamin a depotní forma hydroxokobalamin v poměru 1: 1: 1 pro obzvláště vysokou biologickou dostupnost.

1750 kapek v 50 ml skleněné lahvičce. Ke stabilizaci se používá malé množství přírodního alkoholu (5,8%) (bez něj to bohužel nefunguje, protože byste jinak museli používat konzervační látky).
100% VEGAN: Naše kapky vitaminu B12 neobsahují všechny živočišné složky, a proto jsou vhodné i pro vegany a vegetariány.
BEZ NEŽÁDANÝCH PŘÍDAVNÝCH LÁTEK: Náš vitamin B12 neobsahuje příchutě, barviva, stabilizátory, stearan hořečnatý, konzervační látky a samozřejmě také neobsahuje GMO, laktózu, lepek a želatinu.
LABORATORNĚ ZKOUŠENÁ KVALITA: Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. Coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.

 

Komplex Nuvi Health Vitamin B12 kapky podrobně

My, tým společnosti Nuvi Health, jsme hrdí na to, že vám můžeme představit nejen „jednoduchý“ přípravek vitaminu B12 ve formě monoproduktu, ale také špičkový komplex 3 nejkvalitnějších a nejaktivnějších sloučenin B12 =
methylkobalamin, adenosylkobalamin a hydroxokobalamin a to v optimálním poměru 1: 1: 1 (333 mcg + 333 mcg + 333 mcg na denní dávku 5 kapek)! Tyto 3 vynikající sloučeniny vitaminu B12 jsou schopné vyvinout svůj účinek přímo bez procesů přeměny a také přinést různé výhody, které jsou stručně vysvětleny níže:

Methylcobalamin + adenosylcobalamin: Jsou jediné dva bioaktivní a přírodní koenzymy vitaminu B12 a vyznačují se velmi dobrou absorpční schopností. Bylo vědecky potvrzeno, že adenosylcobalamin chrání mozek před atrofií. To je obzvlášť výhodné u dětí s poruchou autistického spektra.

Hydroxokobalamin: Přírodní a endogenní forma vitaminu B12. To může cirkulovat v těle po obzvláště dlouhou dobu a má vynikající vazbu na bílkoviny a depotní účinek.

 

Prémiová kvalita z přírody

Kapky vitaminu B12 od Nuvi Health jsou naprosto čisté kapky vitaminu B12 s optimální mírou účinnosti, vyrobené z nejlepších přírodních ingrediencí. S pomocí komplikovaného výrobního procesu se nám podařilo vyrobit veganský a tekutý komplex vitaminu B12 bez škodlivých konzervačních látek. Abychom zajistili dlouhou trvanlivost účinné látky, používáme malé množství přírodního alkoholu na pití.

Jedna lahvička obsahuje přibližně 1750 kapek (50 ml). Kapky mají obzvláště vysokou dávku 1 000 µg na denní dávku (denní dávka = 5 kapek) a dodávají tělu čistý vitamin B12.

Skladovatelnost: 1 rok a déle.

Složení: voda, alkohol (5,8%), vitamin B12 (methylkobalamin, hydroxokobalamin, adenosylkobalamin).

Vhodné pro autistické děti i dospělé.

 

Použití: Používejte pouze podle pokynů. Užívejte 15 kapek denně nebo obden. Před použitím dobře protřepejte.

Další ingredience: voda, alkohol (5,8%), vitamin B12 (methylkobalamin, hydroxokobalamin, adenosylkobalamin).

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 kapátko, 15 kapek
Serving Per Container: 116
35 kapek v 1 ml, 1750 kapek v 50 ml Amount Per Serving %Daily Value
Vitamin B-12 (as methylkobalamin, hydroxokobalamin, adenosylkobalamin 1:1:1) 3.000 mcg 50.000%

 

Vytvořeno 12.5.2021 – 13.5.2021