Popis

• Vydrží na půl roku, případně na rok při braní obden
• Tablety s postupným uvolňováním obsahuje 3 krát víc tablet než běžné lahvičky +
• dvojité množství 200 µg vitaminu K2 MK-7
• Vitamín D 10.000 IU v 1 tabletě

• Prémiová surovina od Kappa Bio-science
s víc jak 99,7% all-trans menachinon
• Pro udržení pevných kostí a zubů
• Zlepší prokrvení na krev a mlíko
• Mírní bolesti zad, páteře

 


recenze
k tomuto výrobku
M

 

Vitamin D3 a vitamin K2 – úžasná týmová souhra

Jak vitamin D3, známý jako sluneční vitamin, tak zatím málo známý vitamin K2, jsou považovány za důležité vitamíny pro lidské tělo. Kombinace vitamínů D3 a vitamínu K2 může být užitečná, důvodem je to, že vitamíny K2 a D3 fungují optimálně pouze v týmu.

Pokud se užívají doplňky vitaminu D, tělo produkuje bílkoviny, které jsou nezbytné pro metabolismus vápníku v těle. Tyto proteiny však lze aktivovat pouze dostatečným množstvím vitaminu K2, což znamená, že zvýšený přísun D3 také znamená zvýšenou potřebu vitaminu K2.

 

General Nutrition Vitamin D3 + K2 podrobně

Při výběru surovin pro naše tablety vitaminu D3 + K2 se spoléháme výhradně na použití vysoce kvalitních a testovaných značkových surovin s absolutní čistotou!

U našeho vitaminu K2 se spoléháme na prémiovou surovinu Kappa Bio-science! Kappa Bio-science je prokázán jako nejbezpečnější a nejčistší vitamin K2 s potvrzenou hodnotou all-trans 99,5%. Je také schválen v EU Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), získal status sGRAS v USA a je získáván z rostlinných olejů pomocí speciálního výrobního procesu. Má prokázanou biologickou dostupnost a je zvláště stabilní.

Pro náš vitamin D3 používáme cholekalciferol ve farmaceutické čistotě, který je jemně extrahován z lanolinu, neboli z tuku z ovčí vlny. Vitamin K2 i vitamin D3 získáváme přímo od společnosti Kappa Bioscience. Vitamín K2 mimo jiné zajišťuje, že se vápník dostává do kostí a netvoří usazeniny v žílách a tepnách.

 

Použití: Pro dlouhodobé použití je doporučená dávka 1-2 krát týdně a to ještě za předpokladu, že neužíváte žádný další vitamín D v multivitamínu. Na začátku terapie berte jednu tabletu denně a zapijte dostatkem tekutiny. Po dvou měsících může a nemusí být vhodné snížit dávkování na 1-2 krát týdně (kvůli předejití vzniku hyperkacémie).

Další ingredience: Mikrokrystalická celulosa, maltodextrin (objemová činidla); stearát hořečnatý, oxid křemičitý.
Neobsahuje: uvolňovací látky, stearan hořečnatý, příchutě, barviva nebo konzervační látky, laktózu, želatinu a lepek.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 tableta
Amount Per Serving %Daily Value
Vitamin D3 (as cholekalciferol) 10.000 IU 250 mcg 5000%
Vitamin K2 (as menaquinone-7 all-trans) 200 mcg 267%
**Daily Value not established.

 

Vytvořeno: 10.5.2021 – 27.9.2021