Všichni hledáme uspokojení v životě. Podívejte se na několik novinek, které jsou prospěšné pro uživatele poppers.

 

Převratná novinka na hubnutí a zároveň ochrana očí a cév

před radikály oxidu dusného. Bestseller, který znáte spíše z reklam na zelenou kávu, kyselina chlorogenová je účinný antioxidant, který dokáže chránit před slepotou vyvolanou volnými kyslíkovými radikály z NO. To jsou přesně ty které vznikají při vdechování poppers a způsobují bolení hlavy! Zároveň pomáhá při hubnutí, je totiž jednou z účinných látek ze zelené kávy. Náš dodavatel jeden z největších na trhu, dokáže srazit ceny desítky procent pod ceny v Česku.

 

Čím si zlepšit náladu a zároveň se odvázat při tanci?

Chodíváte se pobavit a chtěli byste dokázat tančit bez zadýchání 2x déle?. Mně přípravek Mucuna DOPA provádí úplné zázraky. Říkejte si co chcete, ale na mě to působí.

Když jej užiju před jízdou na Stodolní, zamilovávají se do mě o 15 let mladší zajíčci, známí nechápou, jak jsem to dokázal, že najednou vypadám o 10 let mladší, cítím se báječně a na parketě zářím jako za mlada. Mucuna působí prostřednictví zvýšené tvorby dopaminu na hypotalamus a spouští tvorbu steroidních a růstových hormonů a vyvolává pocit štěstí. Jako lék se používá bezpečně již 40 let a ve formě extraktu s obsahem 15% levodopy je k mání bez lékařského receptu.

Což je jeho největší výhoda. Jinak proti originálnímu léku má nevýhodu, že jeho účinnost po několika dnech užívání klesá (vzniká tolerance). To ale nebrání jeho občasnému používání, které je ohromným zážitkem. Dokážete najednou tančit jako před 10 lety a cítit se lehce jako motýl.
Dále vás mohou zajímat

 

Trimetylglycin

nový objev pro syntézu bílkovin, protilátek, paměť i dobrou náladu.
Trimetylglycin v českém obchodě přečíst více

 

SAM-e | S-adenosylmethionin

je také účinný při snižování bolesti spojených s chronickou artritidou a neuropatie. Mimochodem je to 10. nejprodávanější doplněk v Americe, který se používá proti únavě a na zlepšení nálady.  Doporučená dávka: 400 mg 2-3krát denně.

 

BrainEssence
Kombinované přípravky. Můj neoblíbenější je maskovaný jako podpora mozku. Objevil jsem jej náhodou. Obsahuje vice afrodisiak dohromady a silné antioxidanty. Omlazuje, dodá vám energii a vitalitu.

mucuna DOPA – zdroj životní energie

nejmodernější antioxidanty proti stárnutí

 

16.7.14 – 20.8.2018