• Autor
  Příspěvky
 • Dalis Dobrota
  Správce
  Počet příspěvků: 13

  Došlé reference si prohlédnete zde/testimonial/

  Sekci testimonial najdete příště i v menu a ve vyhledávání na stránce.
  Chcete napsat vlastní hodnocení? Můžete na stránce se zbožím nebo přímo tady níže.

  • Téma bylo upraveno před 2 měsíci uživatelem  Dalis Dobrota.
 • Miloš Zavoral
  Počet příspěvků: 0

  Dobrý den pane Dobroto,
  děkuji Vám za poskytnutí 1.dílu Vaší e-knihy Stálé mládí. Obdivuji Vaší erudovanost a způsob podání potenciálním zákazníkům a to nejen z pohledu zdravotního obsahu, ale i intenzivního marketinku. Souhlasím s Vámi, že dost často lékaři léčí následky a ne příčiny neduhů. Své drobné rodinné zkušenosti v tomto směru mám. K lékařům přes svůj pokročilý věk (*1937) chodím jen výjimečně a snažím se v 1.řadě si pomocí sám a to pokud možno preventivně.

  Váš inzerát mě zaujal abych si ověřil případné své chyby či názory. V tomto jsem se nezklamal a i když v případě potřeby intenzivně hledám na internetu, především v částech dostupných pro lékaře u nás či v zahraničí, Vaše texty hodnotím přínosně i když jsou mírně nadbytečné díky marketinku. Vámi uvedený velký počet odhlášených je, dle mého názoru, vyvolán velmi četným Vašim zasílání textů, které vyžadují určitý čas na „strávení“. Ačkoli často „experimentuji“, v oblasti zraku bych si to nedovolil.

  Nechtěl bych vidět místo obličeje tmavou tečku, jak to sdělil, v posledním rozhovoru naší redaktorce, Miloš Forman, či na jedno oko slepá manželčina spolužačka po operaci šedého zákalu následně působícím, zřejmě zanedbaným, glaukomem. Oční lékaře nepodezřívám, že něco významného tají v léčbě glaukomu, působícího nenávratně. Již méně věřím, že se podaří „oživit“ odumřelá nervová spojení oka s mozkem či v jiný zázrak. Ale to je hudba budoucnosti.

  Beru s rezervou marketinkové internetové zprávy o úspěchu např. lithia, o kterém se neví jak vlastně působí a jsou dostupné i jeho negativní účinky, takže pro prevenci bych s nim nespěchal, podobně o ruském léku Visomitinu, který někomu pomůže, je poměrně drahý a dle informací ne vždy úspěšný, ale hlavně pokud neuškodí, to si myslím, že nehrozí.. Pro mě je zatím dostatečná možnost si Vaše články v klidu, až budu mít čas, co nejdříve přečíst a novější u Vás či jinde vyhledat. I když jsem 12 let v penzi, tak mám stále co relativně nutného dělat, i když vidím při cestě kolem četných pražských restaurací denně stejné osoby, které zřejmě se svým zbývajícím časem lépe hospodaří. Snažil jsem se vyjádřit v čem se Vám cítím blízký a snad jsem Vás příliš neotrávil.

  Ať se Vám stále daří a neztrácejte elán v nastoupené cestě.
  S pozdravem
  Miloš Zavoral

Odpověď na: Hodnocení, která nám zákazníci poslali, si přečtete zde
Osobní informace: