Ve věku po 50 jsem začala trpět nemocemi a podařilo se mi vyléčit se.2014-12-11T02:05:01+01:00
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • Anonymní uživatel
   Neaktivní
   Počet příspěvků: 1

   Ve věku po 50 jsem začala trpět nemocemi, které se mnoha lidem nevyhnou. Cukrovka, zánět žil, bolesti, kloubů, horší pohyblivost.

   Stavy se pomocí léků od lékaře nedařilo zlepšit. Může to být, když je příčinou nedostatek nějakého vitamínu nebo ochranného prvku. Jednou jsem potkala dealery LR-cosmetics a ti mě přesvědčili, že mají léčbu, která mi pomůže. Prezentace vypadala úchvatně a tak jsem si objednala vitamínů a doplňků stravy za 6000 Kč. Začala jsem je užívat a od prvního dne skutečně pocítila ohromnou úlevu!. Léčba byla vynikající, nastal úplný zázrak, zlepšení. To jsem nečekala ani ve snu! Ohromné zlepšení.

   a teď jsem v pohodě
   .

   A to by mohl být pohádky konec. 🙂 Jenže vitamíny za 6000 Kč vydržely na jeden měsíc, ale já mohla vydávat jen 3000 měsíčně. A tak jsem si nemohla další dávku koupit, až za měsíc. Zdraví se mi zase zhoršilo do původního stavu.

   Nesla jsem to ale hůře, než kdyby mě neléčili vůbec. Jala jsem se na internetu hledat nějaký jiný vitamín. Našla jsem stránku dobrota prozdravi a objevila, že v obchodech v USA se sice zázračný přípravek se stejným názvem koupit nedá, ale jednotlivé účinné látky jsou tam za babku a jsou ho tam tuny. Za třetinovou cenu jsem pořídila vitamíny s vyšším dávkováním. Nyní můžu léčbu užívat stále a ještě mi zbyde. Jsem z toho nadšená a poslala jsem tam nakoupit i kamarádky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na: Ve věku po 50 jsem začala trpět nemocemi a podařilo se mi vyléčit se.
Osobní informace:
Přejít nahoru