Tým amerických genetiků vyvinul KÚRU PROTI VRÁSKÁM, která  likviduje vrásky bleskurychle a zpomaluje stárnutí pokožky na úrovni DNA. Dermatologové jsou škokváni účinností této kúry a její účinek nazvali „botoxem v krému”. Klienti se hrdě chlubí mladší a pevnější pletí.

Něco takového český trh ještě nepoznal. Vynález amerických genetiků zpomalil proces stárnutí kůže každému, kdo jej vyzkoušel. Působení kůry je rychlé a pravidelné užívání dává celkem pozoruhodné výsledky… Vynalezlo už lidstvo konečně elixír, díky kterému se udrží mladý vzhled výrazně, podstatně déle?
Čím dál více expertů tvrdí, že se k tomu blížíme.

Jak je to možné? Kúra amerických genetiků proti vráskám byla založena na vybraných, ale výhradně přírodních složkách. Neobsahuje žádnou chemii a další složky krému použivé v nejnovějším řešení kosmetické technologie způsobuje, že tato kúra je doporučena dokonce k použití na alergickou kůži.

Tak velkolepé výsledky ve vyhlazování vrásek, dodávání pevnosti kůži a – doslova – omlazování jejího vzhledu jsou možné díky využití nejnovějších pokroků nanotechnologie. To ona umožňuje proniknutí částeček do buněk a změnu exprese genů zodpovědných za proces stárnutí.

Co to vlastně znamená? Kůže se doslova ze dne na den začne chovat jako mladá. Vznik vrásek je zbržděn, a to je samozřejmě jen začátek úspěchu. Kúra byla ve skutečnosti doplněna o složky, které stimulují buňky m.j. k rychlejší regeneraci a zvýšené produkci kolagenu.

• Alternativa k botoxu
• Eliminuje vznik vrásek
• Zesvětluje kruhy pod očima
• Zpevňuje a pozvedává kontury
• Odstraňuje otoky z obličeje
• Vyrovnává vrásky
• Celodenní hydratace

Díky tomu jsou vrásky vyhlazeny v překvapivě krátké době, kůže získává pružnost, povadlost mizí a obličej se vrací k mladšímu, svěžímu vzhledu. Ženy, které se podílely na testech, pozorovaly také, že z jejich pokožky zmizely pigmentové skvrny.

O 10 let mladší za pouhé 4 týdny!

Takto pokračuje článek o zázračném krému.

Na jakém principu krém funguje?

Princip je velmi jednoduchý. Vy si koupíte lepší krém proti vráskám, který bude stát 3x tolik.
Od krému od poctivé firmy se liší jen bombastickou chválou. Málokdo se přizná, že se nechal napálit, tak o svém negativním zážitku mlčí. Je také docela možné že napálená osůbka slyšela od kamarádek, že krémy proti vráskám je škoda kupovat. Takže když potom nějaký pozorovatelný účinek zjistí, nemá ani pocit, že naletěla.

 

Znělo to dobře. A nyní si představte si, že by vám někdo tvrdil opak, tj., že je možné omládnout

1) za pár tisícovek měsíčně

2) bez náročných návštěv zkrášlovacích studií pouhým polknutím pilulek ráno v poledne a večer

3) bez nepříjemných procedur

4) bez masáží, krémů a kontaktu s všemožnými přístroji

5) nestimuluje buňky a působí na celý organismus.

5) a že polovina efektu nepřijde hned, ale až po letech.

6) ještě k tomu s éčky, polosyntetické a s výdobytky moderní chemie

 
Tak byste si asi zaklepali na čelo a řekli byste si: „Chudák. Ten bude mít těžký život.“ Anebo dokonce: „No to je nehoráznost, takové výmysly! Jasný podvod.“

Vůbec se vám nedivím. Kdybych pročítal populární články a nevěděl nic o vědeckých poznatcích, nejspíše bych reagoval jako vy. Proč se mezi lidmi neví, že omládnutí je reálné? Proč zákazníci popřávají sluchu marketingovým lžím a pravdu nechtějí slyšet? Pravda nevypadá vůbec vábně ve srovnání se skvělým marketingem. Už jsem se nemohl dívat na zveřejňované nesmysly a napsal jsem knihu o omlazování zevnitř.

 

Knihu o omlazování si můžete stáhnout zde

Tajemství omlazování je v tom, že se vzdáte naděje na omládnutí ze dne na den, ale začnete soustavně mládnout ve srovnání se stejně starými lidmi. Proč? Protože neumíráme zítra. Lidi kolem vás, kteří neposlechli, stárnou, chátrají. A vy se budete těšit z toho, že skuhrají jenom druzí, a vám se neduhy stáří vyhnou.

Ukáže vám reálné možnosti omládnutí za dostupné ceny z dostupných prostředků. Informace, které v éře reklam a komerce zůstavají skryté hluboko na spodních příčkách vyhledávačů.
 

23.11.14 – 10.11.2016

            
            
            
                
                    0                     0                     hlasujte
                
Article Rating
                
            
[Celkem: 1   Průměr: 5/5]