Je smrt předprogramo-vaná nebo ji můžeme kdykoli odvrátit?

Je smrt předprogramo-vaná nebo ji můžeme kdykoli odvrátit?

Je smrt předprogramo-vaná nebo ji můžeme kdykoli odvrátit?

V populárních článcích často čteme, že se jednou podaří zvrátit geneticky předurčené ubývání sil. Je to pravda nebo nemusíme čekat a můžeme učinit opatření hned? Kdyby něco takového existovalo, tak by se to určitě dobře prodávalo, protože to má jednu důležitou vlastnost – okamžitý účinek.

V následujícím vám ukážu, že stárnutí probíhá samovolně a předložím vám důkazy, že žádný stvořitel nemá na délku vašeho života vliv větší než vy sami.

 

Délka života se tvoří samovolně

Dole vidíte graf, jak člověk roste. Po pubertě se účinkem pohlavních hormonů zacelí epifyzární štěrbiny. Růst se nezastaví úplně ale pokračuje do šířky. Tím, že se růst zpomalí, nevznikají nové mladé buňky v takovém počtu jako v dětství a začínáme pozorovat první příznaky stárnutí, opotřebení buněk.


 

Existují životní milníky jako je puberta, menopauza, andropauza, dále objevení se mnoha degenerativních onemocnění ve věku 50-70 let, které svádí k domněnce, že je to načasováno v genech. Vyvětlení je jednodušší. Dokud rosteme, nevidíme na sobě známky starých proteinů, starých buněčných membrán a starých mitochondrií, protože vznikají nové buňky.

 

Během růstu stárnutí není pozorovatelné

Proč přicházejí životní etapy ve stejnou dobu?. Žijeme v kyslíkové atmosféře a tlak kyslíku je pro všechny živočichy i neživé předměty přibližně stejný. Dřevěný plot stárne stejně rychle na jižní polokouli jako na severní. Mezi lidmi jsou rozdíly. I u jednoho konkrétního člověka přicházejí milníky jako menopauza/andropauza jakoby plíživě a v plném obrazu se objeví za 5-10 let. Je známá pravda, že tlustí lidé stárnou rychleji, protože už nemají kam růst.

Přípravek, který by zastavil biologické hodiny nebude nikdy objeven

Pro nás to znamená nečekat na zázraky a pokusit se využít to, co už roky existuje.

Na serverech se objevuje mnoho nesmyslných teorií o stárnutí. Bohužel všichni tvorové stárnou, protože mechanismus obrany proti kyslíkovým radikálům se vyvinul před stovkami miliónů let, kdy naši zemi postihly katastrofy, kdy přežili jenom ti nejodolnější proti všemožným škodlivinám. Prapůvodní mechanismus proti škodlivému účinku oxidace je ten, že opotřebené organismy se rozmnoží a vyrostou z nich mladé neopotřebené organismy. Cílem života není dlouhověkost, a proto ani mechanismy odolnosti se nevyvinuly úplně ideálně, tak jak bychom to my lidé smrtelní potřebovali.

 

Život se nevyvinul dokonale, můžeme jej vylepšit

To dává vědě velké možnosti prodloužení života až desetinásobně. Dosud jediné, co účinkuje je vytvoření antioxidačního systému. Mnoho rádoby vědců neví, co to je. Svědčí o tom zklamané články o škodlivosti antioxidantů. Tvrdilo se, že kupříkladu resveratrol má účinky připomínající hladovění a později to bylo popřeno. Pochopitelně. Žádná látka nemůže mít účinky hladovění, když byste nepociťovali hlad a vyhýbali se jo-jo efektu. Jak už jsem psal na začátku, buňky se mohou dělit jen tehdy, když se zmenšíte a pak přiberete. Ale ani to nestačí. Vy potřebujete zpomalit stárnutí organismu alespoň na polovinu, aby se vaše buňky dožily toho, že se mohou rozdělit a nezemřely předčasně.

 

Není lehké si vybrat ze stovek přípravků ty, co fungují

Vyzkoušeli jste nějaký přípravek proti stárnutí a zjistili jste, že nefunguje? Neměli jste dál sílu zkoušet a zažít další zklamání? To je při množství přípravků nabízených v zahraničních eshopech pochopitelné. Kniha Stále mladí vám ukáže, které ze stovek přípravků proti stárnutí jsou účinné a které jen vysávají vaši peněženku. I s vysvětlením a odůvodněním ke každé metodě a skupině přípravků.

Recenze knihy Stále mladí

 

22.5.2016 – 9.11.2016

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
By |2017-08-06T06:07:56+00:00Květen 21st, 2016|Categories: Anti-aging a omlazování, nové způsoby léčení|0 komentářů

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí