Není to moc brzo?

Také toužíte vylepšit svou postavu, přibrat, narůst svaly a udržet štíhlost, jestliže jste děvče? Problémy s nečistou pletí, pupínky, záněty mazových žláz trápí asi většinu z nás v mladém věku těsně po pubertě.

Na tyto problémy působí antioxidanty blahodárně svým protizánětlivým účinkem. Dodají sílu, svěžest a zdravou barvu, což se o antibiotikách a různých vyprošťovácích nedá říct.

 

Vnímáte nepříznivě rychlé změny, které se dějí s vaším tělem?

Pojďme se podívat, co by se s postavou stalo při zpomalováním procesu stárnutí.

Zpomalí se pohlavní dospívání nebo dospívající ustrne ve vývoji?
Přibere na hmotnosti nebo naopak zpomalí ukládání tuku?
Zlepší se pleť a zpomalí se tvorba vrásek, nebo vniknou jiné nečekané problémy?

Zjistěte to v knize o mlazování!
 

Co chybí a nechybí dospívajícím lidem?

Mladé tělo dovede vytváře Koenzym Q, kyselinu lipoovou, fosfolipidy. Ty tedy nepotřebuje tak jako starší lidé.

Co ale chybí jsou právě antioxidanty. My lidé jsme přizpůsobení na přijímání antioxiodantů v ovoci a zelenině v gramových množstvích denně. Pokles v uměle pěstovaných plodech je až o 2/3. Právě proto, že se jedná o množství několik gramů a tedy skoro 10 kapslí denně, tak se tyto prostředky nevyrábí – není o ně zájem. Lidi mají zájem o pilulky jednou denně okolo 250 korun. To jim ale účinkovat nebude. Neléčitelnost vašich potíží vyplývá právě z toho, že kupujete něco jiného, než by vám pomohlo.

 

Chci stáhnout e-book

Zajímá vás vědecky proveřený průvodce omlazováním?

Stále mladí!

Kniha je ve skutečnosti o vás. O tom, co všechno můžete dokázat a zkusit, když překonáte ostatní zdravím a vitalitou!. Výsledky se vám projeví už za 5 min. denně.

Chci stáhnout e-book

Díky ebooku zjistíte, proč se ty informace tají a nebudete muset zkoušet vyzkoušené. Zjistíte, proč se seriózní účinné metodě dozvídáte teprve tady a ne s patřičnou pompou od světoznámé firmy.
 

Počkat, chci se dozvědět více.
Antioxidanty mohou pomoci se všemi neduhy najednou.

 
Jestliže vás zajímají podrobnosti, jak si účelně sestavit kůru a které kombinace antioxidantů upřednostňují využití energie pro růst svalů místo růstu tukových zásob, pošlu vám celý článek na váš email.

Gerontologie (omlazování) je na tom zatím jako kulturistika před 30 lety. Ještě není ucelená nabídka více výrobců. Doplňky stravy, které patří k sobě, se dělají zvlášť. Kůra se často musí skládat pomocí přípravků, které znají jen zasvěcení. Můžete narazit i na předražené a neúčinné suplementy, které se tváří jako světoborný objev.

Nikdy není pozdě!

 

Které nejúčinnější potravinové doplňky proti stárnutí pro mladistvé získaly stovky až tisíce kladných ohodnocení?

 

 

 

 

26.9.14 – 25.3.2017