Shrnutí:

Omezeni kdy nelze omlazovací prostředky používat

Proč vlastně lidé neléčí příčinu a přicházejí k lékaři, až potom, co je dílo zkázy dokonáno a tak mnohdy už nejde nic spravit. Kdybychom chtěli něco dělat dopředu, máme více možností. Příčina všech nemocí je známa. Příčinou může být nedostatek vitamínů nebo přebytek nějakého jedu.

Takovou hlavní otravou, která na nás působí celý život a během něj nás zcela znetvoří, je stárnutí. Stárnutí je zjednodušeně řečeno dlouhodobá otrava zplodinami kyslíku. Ve škole jsme se učili, že potom, co na Zemi vznikly řasy a rostliny vytvořily atmosféru z kyslíku, organismy musely zápolit s toxicitou kyslíku, vytvářely různé mechanismy, enzymy pro rozkládání volných kyslíkových radikálů.

Dlouho už je prokázáno, že živočichové žijící u hladiny moře se dožívají výrazně kratšího věku než ve výšce 2000 metrů nad mořem např. na Kavkaze nebo v Andách.

Když chceme něco udělat s našim stářím, máme 2 možnosti:

1. Zpomalovat stárnutí
2. Použít prostředky proti stáří

 

Prostředky proti stáří

Jsou to látky, které zvyšují výkonnost, tvorbu energie, a tak nám umožní zvládat to, co za mlada. Avšak i když je berete stále, tak jen zachovávají získané omlazení. Vy dále stárnete ao získanou výhodu postupně přicházíte.

hormony a jejich stimulátory

Více najdete v článcích o hormonech

Vitamíny

Za 70 let se snížil obsah vitamínů a antioxidantů v hotových potravinách i v čerstvých plodinách řádově desetinásobně a stal natolik závažný, že příznaky polyvalentního nedostatku vitamínů připomínají nemoc. Proto lidi chodí po doktorech, místo aby užívali multivitamíny.

Koenzymy

Koenzym Q, koenzym A, ginseng, apod. Většina lidí to zná, jak se dostane do věku, tak je užívá proti únavě

 

Zpomalovat stárnutí

Prostředky proti stárnutí vám mohou během 14 dní zlepšit záněty, jinak nedělají nic zásadního, na rozdíl od prostředků proti stáří. Hlavní výhodu mají, že po letech začnete zjišťovat, že jste na tom lépe, jste mladší než vaši vrstevníci. Oni třeba i užívají prostředky proti stáří. A jak čas postupuje, přestávají jim stačit, musí si kupovat stále silnější. To je postupně finančně vyčerpá.

A tak i kdyby si oni všimli na vás, že po lécích zpomalujete stárnutí zůstáváte mladí, a chtěli vás napodobit, už pro ně není snadné vyměnit léky proto stáří za léky proti stárnutí.

Zatímco vám léky na zpomalování stárnutí pomáhají zachovat mládí i příjmy a budete si moct dovolit i léky proti stáří. Oddálíte jejich potřebu.

 

V 1. dílu knihy Stále mladí jste ze dozvěděli základní fakta

1) Prostředky proti stárnutí jsou běžně dostupné za nízké ceny a nikomu se nevyplatí je propagovat. Dozvíte se o nich jenom tak, že si všecko sami vygůglíte a nastudujete. Reklama propaguje především to, co někde vyroste a potřebují to prodat.

2) Kosmetické salóny a antiaging kliniky se živí tak, že tam platíte za různé úkony nejlépe opakující se, které vám vůbec nemusejí prodlužovat mládí (pouze se po nich na chvilku lépe cítíte)

3) Lékaři nejsou placení od toho, aby vám vychvalovali vitamíny. Oni léčí až následky, příznaky. Vracejí lidi do práceschopnosti.

4) Ani zdravotní pojišťovny nejsou nečinné a ovlivňují veřejné mínění, aby odradily od používání antioxidantů a bezpečných nasycených tuků. Organizace na odlidnění šíří tyto velice účinné dezinformace a daří se jim tak odlehčit planetě až o 15% obyvatel.

 

Co dál jste se dozvěděli?

5) Příčinou všech nemocí, kromě chřipky a nachlazení je stárnutí, poškozování tkání kyslíkem a zářením. Vaše geny určují, které vaše tkáně jsou méně odolné a dříve podlehnou. Náhoda určuje, kterou částí vašeho těla proletí vysoce energeticky nabitá částice ze vzdálené supernovy. Jelikož po ionizaci molekul v dráze letu vznikají řetězové reakce a jsou poškozeny stovky dalších molekul v okolí dráhy letu, obrazně připomíná poškozené místo průstřel kulkou. Jen s tím rozdílem, že místo vyrvaného masa tam máte zestárlé buňky, které dříve odumřou.

6) Antioxidanty jsou většinou laických léčitelů prezentovány sice jako zdravé látky, které vám dodají jen pofiderní neurčitý pocit zdraví. Částečně mají pravdu. Často doporučované antioxidanty, ať už léčiteli nebo reklamou mají bohužel negativní účinky. Prooxidační efekt, nízkou vstřebatelnost, rychlé vylučování.

 

Z praxe jsem vytypoval tak zvané nezastupitelné antioxidanty. Ty fungují synergicky při zhášení radikálů a ukončování řetězových reakcí. Díky nim je možné významně zpomalovat stárnutí. Léčiteli jsou zcela ignorovány, protože nejsou dost nové na převratné.

7) Potravní doplňky proti stárnutí se vyrábějí v takové podobě, která vyhovuje Americkým důchodcům a padesátníkům. To znamená, že v jedněch pilulkách je jedna látka a musí se užívat více pilulek naráz. Američtí důchodci to tak poptávají, protože se mohou přesvědčit o účinku a porovnat od různých výrobců. Navíc kombinované (značkové) přípravky bývají dražší. Namáhavé na pamatování si, co v čem je a propočítávání, kolik přidat ostatních pilulek.

 

Jak se vyznat se v obrovské nabídce bez toho, že byste vše prostudovali, vám ukáže knížka  Stále mladí, svěží a plně výkonní. Zároveň ušetříte peníze, abyste se nenechali napálit

 

Názory z diskuse

František Štverák, Praha 3
Úterý, 1. prosince 2015, 23:44:42
Nevím, nevím, jestli je to tak velké potěšení být starý a trpěný někde v ústavu s celodenní péčí o přestárlé! Nelíbit se sám sobě,trpět bolestmi a žít bez slastných prožitků a koníčků, které normální mladé a zdravé lidi těší a užívají si je! Nebo čekat,až mě konečně navštíví stoletá děcka a přivedou mi sebou ukázat naše roztomilá osmdesátiletá vnoučátka, když je pustí za dobré chování na procházku z důchoďáku 🙂 !
 
Lukas Pesl, Pardubice
Úterý, 2. prosince 2015, 13:31:18

Vy jste to nepochopil. Všichni zestárnou a budou jednou v domově důchodců, nespokojení s tím, jak vypadají. A určitě 100 letá babička není nešťastná z toho, že se dožila 100 let. Naopak je hrdá, že má nemoci, které jiné postihují už v 70 ti. A když ona když měla 70 let, vypadala na 50, žila si vesele a dělala věci, o kterých se jejich vrstevníkům ani nesní.

 

Jestli chcete být déle na tomto světě a dělat věci, které ostatní už nemůžou, stojí to za to. Až vám bude 80, budete chtít pořád žít, ale otázka je, jestli se vůbec budete moct hýbat nebo dělat něco prospěšného jako doktor Erben. Může vás hřát pocit, že mnoho lidí to vzdá, a vy se stanete po omlazovacích přípravcích vyjímeční a nedostižní.

 

Získat knihu: Stále mladí, svěží a plně výkonní

 

 

1., 2. a 3. díl knihy Stále mladí můžete získat zde: stalemladi.cz/obchod/knihy

 

 

Jaké jsou další možnosti v udržování vašeho mládí? Pro a proti

Příště si přiblížíme 5 dalších možností, kterými se můžete ubírat. Nemám strach, že byste někde jinde objevili výhodnější nabídku. Naopak vím, že není snadné zorientovat se v obrovské nabídce omlazovacích přípravků, z nich mnohé nemají šanci vám stárnutí ovlivnit.

Pokračovat na
Pro a proti, vedlejší účinky omlazování
.

Kdyby vás nezajímalo, jak stárnout pomaleji a žít déle mladý/á, můžete si prohlédnout kategorii výrobků: okamžité omlazení. Okamžitě po nich omládnete o několik let (ale nezabraňují stárnutí). Stojí tak napůl mezi maskováním stáří a opravou starých tkání.

 

3.12.2015 – 22.7.2021