Člověk, když přijde do malého obchodu s fitness výrobky má problém si vybrat. Podle jakých kritérií? Sortiment nemají nijak rozdělen. První, co vás praští do očí je nabídka různých gainerů, jejichž výrobci využívají neznalosti zákazníků a nabízejí produkty s jedinou předností, a tou je nízká cena. Nechci být poslem špatných zpráv, ale podle mě to je jen draho ochucený cukr a syrovátkový prášek.
Podívejte se nyní na přehledné rozdělení v americkém obchodě

 

Univerzální zásady na proteiny a výživu k budování svalů.

Svaly rostou tím více, čím víc se vám daří posílit nejslabší článek. Je potřeba, aby proteiny obsahovaly dostatečný poměr esenciálních aminokyselin. Nedostatkové bývají Lysin, arginin, histidin. Ale nezabředávejme do detailů. Doplňování esenciálních aminokyselin do podřadných (rostlinných) bílkovin je spíš otázka pro řešení chudoby. Pořádný kulturista jí živočišné bílkoviny: maso, vejce, mléko, tvaroh.

  

Živočišné proteiny jsou základ

Právě tak jako sušené mléko je dražší než tekuté, i sušená vejce jsou dražší než čerstvá. A o hydrolyzovaných chrupavkách nebo hovězím kolagenu bych řekl toto: Kdyby vám to naservírovali na talíř, tak byste to nejspíš odkrojili a nejedli to, protože česky se tomu říká flaksna, šlacha.  

 

Desettisíce zákazníků hodnotí zboží v americkém obchodě na sportovní výživu

a proto tam kvalita výrobků je na výši.

eshop Sports-Fitness-Athletic

 

Účinné látky kupujeme odděleně

fitness.vitamíny- nejširší sortiment

Gainery bývají „obohacené“ různými anabolickými suplementy, které jsou přidané, spíše aby to líp vypadalo, a bývá to zanedbatelné množství. Z praktického hlediska máte lepší koupit si každou účinnou látku zvlášť v tabletách nebo kapslích. Tak je šance že vás ošidí minimální, nebo menší než u kombinovaných přípravků. Samozřejmě, že existují kombinované přípravky od značkových firem, u kterých máte jistotu, že obsahují vše, co je deklarováno. Ty ale stojí zřetelně více než nákup každé složky jednotlivě.

gainery pro tvorbu svalů

anabolické potravní doplňky

NEJLEVNĚJŠÍ PROTEINY V EVROPĚ BEZ CLA vaječné proteiny

 
 

16.7.14 – 11.11.2016