Jaké jsou další možnosti v zachování vašeho mládí? Pro a proti

Pokud na to máte,

1) můžete jít do antiaging kliniky. Ale uvědomte si, že tam nedostanete žádné lepší přípravky, než o kterých se dozvíte z mé knihy. Primářka se řídí pravidlem: Zákazník dostane to, co chce. Pokud byste například nechtěli užívat více pilulek najednou, řekne vám ano, jde to. Dostanu 3000 Kč. Můžete užívat, které je vám libo. Další prosím.

2) Můžete chodit do kosmetických salónů a na plastickou chirurgii, nechat se opracovat různými přístroji, jejichž účinek bohužel za týden nebo za půl roku vyprchá. Kolik vám to ale sebere času?! Oproti nachystání a spolykání pilulek.

Jestliže potřebujete účelně vynaložit peníze,

3) můžete si vybrat nějaký lepší oblíbený přípravek. Různí odborníci vám slibují prodloužení telomer, omlazení během chvilky, obnovu mitochondrií. Dále nabízejí aktivaci omlazovacích enzymů spojených s hladověním bez hladovky. Někteří k tomu přislíbí i zhubnutí. Klidně vyzkoušejte. Jestli vám ale zbudou peníze, abyste se vrátili.

4) Můžete si vše vygůglit, jestli vás to baví. Ovšem vědecké články jsou placené. Nedávno jsem hledal o inositolu. Na internetu se opakovaly články u výživových poradců s podobným názvem a sice: Inositol zlepšuje spánek a seznam 8 dalších chorob. Dále jsem si vyhledal odborný výzkum a ten se jmenoval: Studie ověření, zda inositol zlepšuje spánek a seznam 8 dalších chorob.

Hádejte, co bylo pod nadpisem? Zkoumali a výsledek zněl: Inositol zlepšuje spánek, početí u neplodných párů, 3 nemoci a u 4 nemoci byl neúčinný!. To byl jeden příklad z mála. Ti fikaní prodejci opisují jeden od druhého, aby měli obsah na webových stránkách a návštěvnost a že vás popletou, s tím si hlavu nelámou!

5) Můžete stárnout a jak se objeví nemoci, jít s nimi za doktorem a zoufat si, že už to není jako dřív, a hradit doplatky za léky.

6) Můžete také počkat 20 let. Třeba vynaleznou nějaké kmenové buňky a bude možné vás omladit o 10 let. Možná, že ten zákrok bude stát 700.000 Kč. Jesli ještě nemáte našetřeno, stačilo by po 20 let odkládat 3000 Kč měsíčně.

7) Můžete peníze raději investovat do renovace domu. Pak místo abyste trávili aktivní stáří v omšelém domě, budete polehávat a zoufat si v luxusu.

8) Když vidíte pěkný kus oblečení, vyzkoušíte si ho, jak se v tom cítíte a pak se rozhodnete. Podobně i s přípravky proti stárnutí. Za to nic nedáte. I ti američtí důchodci někteří berou omlazovací přípravky stále. Někteří měli smůlu, že si zvolili neúčinné a vzdali to. Tak jako tak, nepřijdete o víc než by vás stála vstupní prohlídka na omlazovací klinice.

 

Ukázat knihu: Stále mladá, svěží, 3. díl

 

 

 

Předchozí část:
Proč lidé neléčí příčinu a přicházejí k lékaři, až když mají tělo poškozené?

 

Proč Karel Gott neužívá?

 

Pan Gott si jistě může dovolit tu nejdražší léčbu i zahrnout doktory dary. Je mu 76 let. A nic. Pan Gott je hodný poslušný pacient, který udělá, co mu lékaři řeknou. Dokazuje to snad, že léky proti stárnutí neexistují nebo nejsou účinné? Nikoliv.

Spousta celebrit je bere a vypadají na své roky vysmátí. Peníze nejsou všechno. Když nemáte mládí, zdraví a charisma, nezbývá vám nic.

 

Musíte i něco obětovat

Lidi nemají stále zaběhané povědomí o prevenci. Až uvidí vaše pilulky, budou se ptát: Ty jsi nemocná/ý? Něco vážného? Proto nevíte-li, jak odpovědět, není radno vaše omlazovací pilulky někomu ukazovat.

 

Získat knihu: Stále mladí, svěží a plně výkonní

 

 

Záruka vrácení peněz

Když budete z nějakého důvodu nespokojeni s výsledky tříměsíčního užívání doporučených prostředků, vrátím vám cenu knihy.

nenakoupili u mě, ale přes kód rcode=LOQ200. Já jsem si tak jist doporučeními, které vám dávám, že v případě nespokojenosti po 3 měs. užívání prostředků, vám vrátím cenu knihy, i když bych na spolykaných prostředcích nic nevydělal.

 

Závěr: Omezení k použití omlazovacích přípravků nejsou žádná.

 

13.12.2015 – 9.11.2016

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
            
            
            
                
                    0                     0                     hlasy
                
Article Rating