Stažení ebooku „Jak léčit a vyléčit blížící se slepotu“

Stažení ebooku „Jak léčit a vyléčit blížící se slepotu“
Stažení ebooku „Jak léčit a vyléčit blížící se slepotu“2017-08-17T16:37:04+00:00

 
 

 

Mohli bychom si udržet zrak ještě desítky let, číst si a kochat se pohledem na krásné lidi nebo přírodu?

Stovky uživatelů si stáhlo pomůcku k sestavení omlazovací kůry zdarma

 

V knize 
Stále vidím!

 

poznáte fungující prostředky k ochraně očí před makulární degenerací a dalšími formami atrofií

  

Stáhnout ebook zdarma

 

Zajímali jste o léčbu, ale kromě operace s nejistým výsledkem nic není. Všichni stárneme a oči jsou první orgán, který odchází i u relativně zdravých starých lidí. Jestliže je vaše oko choulostivější nebo méně odolné, pak se i po operaci bude zhoršovat.

Možná cítíte, že vám oční klinika nedává dost záruk, že po operaci se vám zrak zlepší, anebo že zlepšení nebude jen dočasné. Zkusme se podívat na oko z pohledu gerontologa a podívat se, co by se stalo, kdybyste zpomalili stárnutí svého těla. Stárnutí je považováno za příčinu všech civilizačních nemocí.

Realita je neúprosná – svět je plný komerce a protichůdných zájmů

Některé oční kliniky se přetahují o klienty a slibují nesplnitelné. Avšak léky proti stárnutí vám buď pomohou nebo je můžete vysadit, kdyby nenastalo zlepšení podle vašich představ. Celebrity a bohatí podnikatelé nestárnou! Existuje pro nás nějaká šance jak se dostat k metodám používaným na anti-aging klinikách? Bez tučných poplatků za vstupní prohlídku (přes 10.000 Kč) a tisíců za každou další audienci?.


 

Vadí vám také ty dezinformace a ždímání zájemců o zlepšení zraku?. Každý jen vychvaluje svou „nepřekonatelnou“ operaci a objektivní důkazy o reálných možnostech se nedozvíte nikde. A tak jsem si řekl: „Nastala vhodná doba, aby se o omlazování dozvěděl každý.“. Já se pohybuji v gerontologii již 37 let. Využívám informace přímo od zdroje, takže nemusím platit žádnému odborníkovi / zprostředkovateli. Vy jako osoby s postižením zraku máte tu výhodu, že účinek toho kterého preparátu „uvidíte“ s odstupem pár dní na Amslerově mřížce či semaforu.

Možná jste překvapení, že se tu mluví o omlazování, když vám by stačilo pouze zlepšit si zrak. V současnosti jsou cenově dostupné prostředky proti stárnutí necílené. Tedy takové, které zpomalují stárnutí všech tkání včetně zraku a sluchu.

Dejte sdílet a stáhněte si ebook zdarma
 

Stáhnout ebook zdarma

 

Omlazování zevnitř
je méně nákladné než
operace nebo náhrady čočky.

Stáhněte si knihu a zjistěte:

 • proč vědecké informace zůstávají shodou náhod ukryté v hloubi internetu,
 • proč oční kliniky nemají zájem, abyste objevili skutečně účinnou metodu.
 • Když budete chtít omládnout, v dalším dílu knihy naleznete konkrétní pomůcky. Začnete se těšit ze čtení knih a ze společnosti lidí.
 • Kromě zlepšeného vidění se zároveň zbavte i vyčerpání a únavy
 

Autorem knihy Jak léčit a vyléčit blížící se slepotu je Dalibor Dobrota. Kdo je to? Co dosáhl? A další podrobnosti o autorovi najdete v úvodu ebooku.

Pojďme něco udělat jinak a jistě to přinese zlepšení!

Díky náskoku v mládí si zrak uchováte déle a zůstanete plnohodnotným členem společnosti.

 

Stáhnout ebook „Stále vidím“

Dejte sdílet a stáhněte si ebook zdarma

 

 

  

 

Ukázka, které bezpečné potravinové doplňky proti stárnutí jsou nejkupovanější a dostaly stovky až tisíce recenzí.

 

 

 

16.10.2015 – 6.8.2017

 

Choroba a zdravotní potíže spojená se stárnutím jako degenerace, dystrofie, vrásky kolem očí, slabost, malátnost, to jsou potíže, které při omlazení odezní. Plastická operace nikdy nedosáhne téhož jako elixír mládí či anti aging. Kožní klinika provádí vyhlazení pleti, facelift je jen maska stejně jako make up a líčení. Resveratrol je dobrý na atrofie, stejně jako astaxantin. Afrodisiaka, když přijde menopauza, návaly a únava nejsou všemocná. Pokrok v medicíně proti stárnutí vyvinuli vědci, když nastanou bolesti zad a kříže bolesti hlavy.

Anti aging eshop nabízí anti aging potraviny, sérum proti úbytku sil, proti vráskám. Pokrok proti stárnutí přinesl nové terapie proti stárnutí. Prodává je anti aging obchod, kde koupíte doplněk proti jakémukoliv syndromu. Objev prodlužování života a boj proti stárnutí jsou velkým přínosem u onemocnění mozku. Proces stárnutí může zvrátit omlazovací kůra a elixir mladosti. Stařecké vrásky na krku, alzheimerová choroba, degenerativní onemocnění, ne to platí anti aging klinika, nebo koupit nejlepší krém proti vráskám. Antiaging klinika nabízí přípravek proti stárnutí a krémy s kyselinou hyaluronovou za nízké ceny. Anti aging přípravek proti nemocem stáří dodá elán v boji s alzheimerovou chorobou.

Tomáš Brouček. Prodejce odšťavňovačů. Vegetariánská dieta poškodila sítnici, oči a tím vidění několika klientů. Sušené ovocné prášky mají malý účinek.  

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
 • 8
  Shares

4 komentáře

 1. Filipíček 9. 8. 2017 v 20:41 - Odpovědět

  Dobrý den, já jsem měl co dočinění s panem Broučkem, vše je chytře vymyšlený podvod.

  • Dalibor Dobrota 9. 8. 2017 v 21:28 - Odpovědět

   Na jedné straně chápu vaše rozčilení, napálit nemocného je hyenismus. Pan Brouček umí prodávat. Zřejmě se domnívá, že proti makulární degeneraci nic není a jeho sušené ovoce je lepší než nic.
   Já doufám, že pan Brouček není špatný člověk, chce pomoct lidem, ale nemá medicínské vzdělání a neuvědomuje si nebezpečí vegetariánství. Chtělo by to, aby někdo napsal recenzi, jak zabírají moje přípravky a mnou doporučená konzervativní dieta (našich prababiček). Ne jen nadávat na zkaženost světa.

 2. Adrian Valach 6. 8. 2017 v 08:08 - Odpovědět

  Zkušenosti s panem Tomášem Broučkem (dobreoci.cz) recenze

  Našel jsem si ho na internetu a po shlédnutí optimistického videa se rozhodl za ním zajet
  do Hradce. (Má víc adres) Přesvědčil mě, ať to zkusím.
  Sestávalo to ze 2 krabic. 1. byla na jeden měsíc na detoxikaci a 2. na pokračování.
  To nebyly veškeré výdaje, ještě strojek na vymačkávání a denně čerstvé ovoce a zeleninu.
  Ale stav se prudce zhoršil. Velikost poškozené plochy na sítnici se mi rozšířila na trojnásobek
  a nadzvednutí sítnice zvýšilo. Nechal jsem si stanovit také podrobný krevní obraz přes celou
  stránku. Převažovaly červeně zvýrazněné hodnoty a samé vykřičníky. Půl roku mi oko napravovali,
  než se dostalo do původního stavu. Kdybych ho pak dostal do ruk, tak ho uškrtím!

  • Dalibor Dobrota 6. 8. 2017 v 10:40 - Odpovědět

   To je smutné. Všichni tak špatně nedopadli, jen jim to neúčinkovalo. Teď už chápu, proč mě oslovili starší manželé a opakovaně zdůrazňovali, že mají hlavní požadavek, že léčba nesmí zhoršit stav jejich vidění. To mě tehdy dost zarazilo. Pan Brouček asi dřív nejspíš prodával odšťavňovače. Má stránky nabádající na detoxy. To nevěstí nic dobrého. Detoxikace a zbavování parazitů pranýřoval už i pan Tuna na streamu.

   Jestli máte s panem Broučkem jiné zkušenosti, třeba i lepší, vložte komentář, rád vám ho zveřejním.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí