Doplňky z vašeho obchodu mi představu splnily. M. Hlavenková

Doplňky z vašeho obchodu mi představu splnily. M. Hlavenková

Doplňky z vašeho obchodu mi představu splnily. M. Hlavenková

Zdravím Vás, při současném stavu našeho zdravotnictví nezbývá než s Vámi souhlasit.
Opravdu, většina u nás prodávaných doplňků je neúčinná. Škodlivé jsou látky pro jejich zpracování do tablet atd. – těch je tam mnoho. Účinné látky obsahují méně než píšou, takže množství , které by bylo třeba použít, aby se projevil účinek je příliš velké. Přídavné látky škodí trávení a žaludku.
Možná proto někteří „odborníci“ píšou, to co píšou. A také spotřebitelé, včetně mě mají představu, že spolknou pilulku a bude jim dobře.
Některé Vámi nabízené doplňky mi tuto představu splnily, na rozdíl od těch koupených v lékárně. Mimochodem účinných látek je méně i v lécích, mastech a dalších farmaceutických výrobcích.

Antioxidanty nejsou ani návykové ani neškodí, kolem všech je obrovská bublina vyrobená farmaceutickými firmami. Jde jen o obchod a zisk.
např. Bór ( Borax) , nebo magnezium i vitamíny a další, které ve farmaceutické podobě téměř nefungují.
Ale Borax, Chlorid hořečnatý atd. fungují téměř ihned. No proč je v EU zakázáno používání boraxu? Protože zjednodušeně řečeno je moc levný. A mohli bychom pokračovat dál. Některé věci z vašeho obchodu jsou nenahraditelné např. Vitamín K2 MK7.
Takže přeji hodně štěstí.
M. Hlavenková

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
By |2018-05-09T00:30:42+00:00Květen 9th, 2018|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Doplňky z vašeho obchodu mi představu splnily. M. Hlavenková

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014