Sada Makulární degenerace pryč!

Sada Makulární degenerace pryč!

Sada Makulární degenerace pryč!

S potravinovími doplňky jsem spokojená, a proto jsem si sadu koupila už podruhé. Myslím si i že se vzájemně doplňují. Beru za nejvýznamější PQQ, multivitamín Once Daily Health Booster, vitamín K2, Astaxanthin, tyto přípravky jsem doplňovala houbou Hericium arinaceus (micelium)- Korálovec ježatý, testovala jsem přípravky zda je mé tělo potřebuje či ne a testovala jsem zda jednotlivé k sobě jdou. Následně jsem začala užívat ostatní přípravky, protože můj organismus začal mít o ně zájem. A nyní si myslím, že je to nejideálnější sestava a cítím se dobře. Děkuji za pomoc.
Věra Rybáková

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
By |2018-05-08T03:21:48+00:00Květen 8th, 2018|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sada Makulární degenerace pryč!

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014