Stránky jsou velice zajímavé, neb uvádíte výrobky, jichž většina je pro mě neznámá

Stránky jsou velice zajímavé, neb uvádíte výrobky, jichž většina je pro mě neznámá

Stránky jsou velice zajímavé, neb uvádíte výrobky, jichž většina je pro mě neznámá

Dobrý den,
budu se snažit odpovědět na Váš dotaz.
Tyto stránky s potravními produkty jsou velice zajímavé, neb uvádíte takové výrobky, jichž většina je pro mě neznámá, anebo v jiné formě (např. Vít. C aj.). Nějak jsem na ty stránky přišla „náhodou“ při hledání, příp. srovnávání alternativ pro deprese nebo bipolární poruchu pro manžela a nějaké anti-aging prostř. na zdraví a vzhled, pleť (to zase i pro mě). Zatím se tu orientuji, vybírám, a pak asi vylučovací metodou některé vyřadím, protože by se hodily všechny :-))).

Zatím mi připadá dost zajímavé Lithium jednak rozsahem svého záběru účinků (kdyby to odpovídalo pravdě, nikoli deklaraci u krabičky), jednak cenou. Dále bych jmenovala mnoho dalších z výše jmenované oblasti. Problém mám však při vyhledávání, zdá se, že jsou zvláštně naprogramované stránky, napřed jsem si myslela, že je slabý signál internetu.

Mějte se moc hezky, snad Vám to k něčemu bude. A děkujeme za tyto stránky a spousty užitečných rad. Učíme se celý život a často opravujeme staré nevědomé chyby.
Táťána Krejčí

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
By |2018-08-24T16:36:36+00:00Srpen 24th, 2018|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stránky jsou velice zajímavé, neb uvádíte výrobky, jichž většina je pro mě neznámá

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014