Jaké jsou další možnosti v léčbě a zachování vašeho zraku?
Pro a proti

Které přípravky neúčinkují

Lidé se často ptají, který přípravek si mají vybrat. Této nerozhodnosti využívají výrobci a nabízejí přípravky složené jen z nejznámějších složek. Je to paradox, a tak i lidi, kteří nerozumí chemii si vybírají podle toho jestli složky přípravku znají. Výrobci pak podle hesla, co zákazník chce, s tím bude spokojen. Do přípravku nakomponují co nejméně složek o nejmenším množství, aby snížili náklady. Bývají vybrané tak známé položky, že k nim existují vědecké práce, potvrzující příznivý účinek u očních chorob.

 

Má cenu spoléhat se na sloučeniny vědecky prověřené?

Látky, které mají ochranný účinek u očních nemocí, bývají potravní doplňky, které nelze patentovat. Výrobců je mnoho a žádnému se nechce platit kontrolovanou studii. O příznivých účincích se ví minimálně u 50 látek. Preferovat jen ty vědecky potvrzené je stejně nesmyslné, jako jíst jen potraviny, které prokazatelně zpomalují degeneraci sítnice a nic jiného. Například rajčata a papriky. Správná výživa obsahuje mnohem víc důležitých složek a zanedbáváním těch ostatních, neboli jednostrannou dietou zdraví nedosáhnete.

 

Který je nejúčinnější lék na makulární degeneraci?

Asi víte, že v rodině máte více příbuzných, kteří mají slabší oči. U někoho se zkrátka sejde nepříznivých okolností a oči slábnou rychleji. Taková ta predispozice se projevuje brýlemi, inteligentním čelem, subtilní štíhlou vysokou postavou, černými kudrnatými vlasy, atd. Degenerativní choroby není radno řešit selským rozumem. To není jako nějaká chřipka nebo rýma, která má jednoho původce. Degenerativní choroby vznikají tehdy, když se sejde několik nepříznivých skutečností. Vrozená předurčenost je jasná a k tomu se musí setkat ještě několik nepříznivých faktorů. Proto na to nikdy nenajdou jeden lék, neboť lékem na degenerativní chorobu je: Zmírnit co nejvíce nepříznivých faktorů zároveň.

Jak to můžete udělat?

Základem je multivitamínový přípravek, aby vaše tělo nijak nestrádalo. Ten můžete doplnit přípravky pro zdravý zrak. Najdete je v obchodě v kategorii oči, nejnutnější základ.

Nebyl by lepší nějaký balíček na 2 měsíce včetně návodu a kuchařky, jak to nabízí pan Brouček z DobreOci.cz?

 

U mě máte k dispozici 2 přípravky pro boj s makulární degenerací a šeroslepostí:

Makulární degenerace pryč! sada doplňků na 2 měsíce

Makulární degenerace pryč + antiaging aminokyseliny

 

 

Já jsem si původně říkal, že to vzdávám. Lidi nad mou nabídkou frňali, odhlašovali se z newsletterů. Jenže pak jsem potkal v čekárně ve fakultní nemocnici pacienty, kteří využili léčbu pana Broučka, a poté se jim oči zhoršily.

 

Zkušenost zákazníka s léčbou od pana Broučka

Jeden z nich mi vyprávěl, co všechno dělal, aby nepřišel o zrak. Už několik let obchází doktory. Ti ho vyšetřují, stanovují diagnózy, dělají důležité, ale neléčí. Tak začal hledat na internetu nějaké možnosti léčby a našel pana Broučka. Ten má moderně vytvořené stránky podporované masivní reklamou. Na stránkách má mnoho příznivých dobrozdání od vyléčených klientů. Tak se ten pán za ním vydal do Hradce králové a nechal se přesvědčit na jeho léčbu. Přesněji řečeno, přesvědčili ho lidi, kteří odcházeli před ním a další, co už netrpělivě čekali před domem, až přijdou na řadu. 

Tak tedy zaplatil panu Broučkovi a dělal vše podle jeho návodu. Jenže už po pár týdnech bylo jasné, že se nic nezlepšuje, ale spíš zhoršuje. Tak si nechal udělat krevní rozbor a OCT. A zhrozil se. Nebyl to jen jeho dojem, ale výsledky ukazovaly prokazatelné zhoršení! 
Na to jsem se ho ptal, co dělá s očima teď. No nic. Sice se mu stav vrátil, kde byl před panem Broučkem vrátilo, ale zrak postupně ubývá. 

I rozhodl jsem se, že vás v tom nenechám. I když je s tím spojeno dost práce a nemám šanci se klientům věnovat tolik jak pan Brouček, mám odzkoušenou kombinaci doplňků, která mi zachránila zrak a tu vám umožním získat. 

 

Jak to působí?

Léčbu pana Broučka jsem od začátku považoval za neúčinnou. Ale jeho metoda vytvořit balíček s návodem na 2 měsíce je použitelná. Vytvořil jsem stejný balíček za stejnou cenu jako pan Brouček jen s tím rozdílem, že bude obsahovat účinné látky.

Když jsem sestavoval balíček dvouměsíční kůry, udělal jsem si seznam těch nejdůležitějších položek, které jsou třeba, aby se zánět a degenerace vašich očí zastavila. Horní cena byla daná, tak jak má pan Brouček, protože ta se osvědčila. Dokonce se do balíčku vešly ještě další položky, které mají potenciál napravit zhoršený metabolismus a degeneraci částečně vrátit zpátky a to vše za nižší cenu. Účinnou léčbu jsem si ověřil na sobě a vím, že pro vás bude přijatelnější i co se týče pracnosti. Držím vám palce, ať můžete zlepšení využít mezi prvními. (Co obsahuje? Klikněte na zboží.)

 
Další zboží pro zdravé oči z našeho eshopu

 

Co vám zbývá jinak

Pokud na to máte,
1) můžete jít do antiaging kliniky. Ale uvědomte si, že tam nedostanete žádné lepší přípravky, než o kterých se dozvíte z mé knihy. Primářka se řídí pravidlem: Zákazník dostane to, co chce. Pokud byste například nechtěli užívat více pilulek najednou, řekne vám ano, jde to. Dostanu 3000 Kč. Můžete užívat, které je vám libo. Další prosím.

2) Můžete chodit do očních klinik, nechat si vstřikovat injekce a opracovávat se různými přístroji, jejichž účinek bohužel za týden nebo za půl roku vyprchá. Kolik vám to ale sebere času?! Oproti nachystání a spolykání pilulek.

Jestliže potřebujete účelně vynaložit peníze,

3) můžete si vybrat nějaký lepší oblíbený přípravek. Různí odborníci vám slibují prodloužení telomer, omlazení během chvilky, obnovu mitochondrií. Dále nabízejí aktivaci omlazovacích enzymů spojených s hladověním bez hladovky. Někteří k tomu přislíbí i zhubnutí. Klidně vyzkoušejte. Jestli vám ale zbudou peníze, abyste se vrátili.

4) Můžete si vše vygůglit, jestli vás to baví. Ovšem vědecké články jsou placené. Nedávno jsem hledal o inositolu. Na internetu se opakovaly články u výživových poradců s podobným názvem a sice: Inositol zlepšuje spánek a seznam 8 dalších chorob. Dále jsem si vyhledal odborný výzkum a ten se jmenoval: Studie ověření, zda inositol zlepšuje spánek a seznam 8 dalších chorob.

Hádejte, co bylo pod nadpisem? Zkoumali a výsledek zněl: Inositol zlepšuje spánek, početí u neplodných párů, 3 nemoci a u 4 nemoci byl neúčinný!. To byl jeden příklad z mála. Ti fikaní prodejci opisují jeden od druhého, aby měli obsah na webových stránkách a návštěvnost a že vás popletou, s tím si hlavu nelámou!

5) Můžete stárnout a jak se objeví nemoci, jít s nimi za doktorem a zoufat si, že už to není jako dřív, a hradit doplatky za léky.

6) Můžete také počkat 20 let. Třeba vynaleznou nějaké kmenové buňky a bude možné vás omladit o 10 let. Možná, že ten zákrok bude stát 700.000 Kč. Jesli ještě nemáte našetřeno, stačilo by po 20 let odkládat 3000 Kč měsíčně.

7) Můžete peníze raději investovat do renovace domu. Pak místo abyste trávili aktivní stáří v omšelém domě, budete polehávat a zoufat si v luxusu.

8) Když vidíte pěkný kus oblečení, vyzkoušíte si ho, jak se v tom cítíte a pak se rozhodnete. Podobně i s přípravky proti stárnutí. Za to nic nedáte. I ti američtí důchodci někteří berou omlazovací přípravky stále. Někteří měli smůlu, že si zvolili neúčinné a vzdali to. Ti chytří si jich koupí více druhů, odzkoušejí, a pak užívají jen ty, co se jim odsvědčily nejvíce. Tak jako tak, nepřijdete o víc než by vás stála vstupní prohlídka na omlazovací klinice.

 

Ukázat knihu: Stále mladá, svěží, 3. díl

 

 

 

Předchozí část:
Proč lidé neléčí příčinu a přicházejí k lékaři, až když mají zrak poškozený?

 

Proč Karel Gott neužívá?

 

Pan Gott si jistě může dovolit tu nejdražší léčbu i zahrnout doktory dary. Je mu 76 let. A nic. Pan Gott je hodný poslušný pacient, který udělá, co mu lékaři řeknou. Dokazuje to snad, že léky proti stárnutí neexistují nebo nejsou účinné? Nikoliv.

Spousta celebrit je bere a vypadají na své roky vysmátí. Peníze nejsou všechno. Když nemáte mládí, zdraví a charisma, nezbývá vám nic.

 

Získat knihu: Stále mladí, svěží a plně výkonní

 

 

Záruka vrácení peněz

Když budete z nějakého důvodu nespokojeni s výsledky dvouměsíčního užívání doporučených prostředků, vrátím vám 50% z ceny balíčku.


a zároveň balíček Degenerace sítnice pryč, a byli byste s výsledky nespokojeni, jsem si tak jist doporučeními, které vám dávám, že v případě nespokojenosti po 2 měs. užívání doplňků, vám vrátím cenu knihy. Překvapuje mě, že jsou spokojení všichni.

 

Závěr: Omezení k použití omlazovacích přípravků nejsou žádná.

 

13.12.2015 – 31.5.2019

            
            
            
                
                    0                     0                     hlasy
                
Article Rating