Jak můžete pocítit efekt zpomaleného stárnutí a výdobytky anti-agingu i vy?

Co mají společného lidé na fotkách?

 

Giorgio Armani, 80 let,
Joan Collins, 80 let,
Валерий Леонтьев,64 let,
Лайма Вайкуле, 60 let,
Tom Cruise. (na snímku) 52 let.

 

Užívají stejně dostupné potravní doplňky, jako můžete i vy! Rozdíl je v tom, že vy nebudete platit desetitisíce za drahého poradce.

Potravních doplňků proti stárnutí rychle přibývá a začínají tvořit převažující část obratu. Aby ne! Vždyť většina doplňků stojí 200-400 Kč na měsíc. Kdo by to nechtěl? V USA je obrovský trh. Novinka vydrží max. dva roky. Každé sloučeniny se chopí více než 10 výrobců, a tak téměř vše dostanete za lidové ceny už 2 roky po uvedení na trh.

 

Věc Makropulos neplatí

Karel Čapek kdysi popisoval ve stejnojmenné knize, jak paní Makropulos zůstávala stále mladou a to jí začínalo nudit. Čapek to psal spíš jako útěchu pro zestárlé. Jestli jste rádi ve společnosti mladých lidí, tak vám nebude vadit, že druzí stárnou. A nudit se určitě nebudete.

 

Jaké to je, stát se mladší?

Kdo už omládnul (po dlouhodobém užívání), tak ví, že je to velmi příjemný stav, který vám přináší povznesenou náladu. Ohlížejí se po vás mladá děvčata, je to úžasné. Lidi, vrstevníci vám závidí, jako byste měli 2x víc štěstí. Ale to není to hlavní. Člověk si může užívat radostí, pro jiné už nedostupných, nemusí polehávat nebo trpět bolestmi. Ale zajde si kam chce, na výlet, zájezd. Když máte času 2x vice, můžete si vybrat a nic nezmeškáte!

Může se stát, že rádi chodíte do nočních podniků. Stejně staří už sedí jako mátohy, nehnou se od piva, a vy budete schopní tančit s mladými plní energie. Začne vás to strašně bavit, když bez zadýchání vydržíte tančit 10 minut. Co když se do vás začnou zamilovávat mladé dívenky/frajeři? A co kdyby jste si někdy i mohli vybírat z více najednou? Jak by se vám líbilo, když byste se vraceli nad ránem s milencem/kou, šlo se vám lehce, jakoby jste se vznášeli? Já to tak mám a vůbec mě to nenudí. Pojďte taky!
 

Úžasné!  Kdy mohu začít?

 
Nečekejte, že v budoucnu bude objeven účinnější lék zpomalující stáŕnutí.
1) Jednak byly všechny objeveny už v roce 1956 a žádné výrazně lepší vymyšlené nebudou.

2) Za druhé vy byste si čekáním nechali mládí protéct mezi prsty a prodlužovali byste si až stáří.

3) Na omlazovací přípravky zapomeňte úplně. Kdyby něco takového bylo, tak by se určitě používaly k vyrábění čerstvých potravin ze starých.

 
Možná vás teď napadne: „Omlazování je všude plno a nikdo neomládnul“. A máte pravdu. Mnoho obchodů zaměřených na zdraví píše články o potravinách proti stárnutí, o omlazování a podobně, aniž by skutečné omlazovací prostředky nabízeli. Jenom proto, aby zaplnili obsah a splnili SEO požadavky pro vyhledávače. Ještě ke všemu papouškují dezinformace, které platí agentury pro odlidnění. Kde vzít informace o opravdovém boji se stárnutím?
Neporadím vám. Já sám jsem je hledal opravdu dlouho.

 

 

Stáhněte si zdarma ezin (e-magazín)!

Stáhnout ebook

eBook o pokrocích
v omlazování:

S t á l e   m l a d í !

Kniha je ve skutečnosti o vás. O tom, co všechno můžete dokázat a zkusit, když překonáte ostatní zdravím a vitalitou!  Díky knize zjistíte, proč se ty informace tají a nebudete muset zkoušet vyzkoušené. Výsledky se vám projeví naplno.

 

Stáhnout ebook

Zjistíte, proč desetitisíce lidí nakupují omlazovací suplementy, a jiní zase tvrdí, že jsou neúčinné.

 

Stáhněte si ebook zdarma!
Počkat, chci se dozvědět více…

 

 

 

Ukázka, které bezpečné potravinové doplňky proti stárnutí jsou nejkupovanější a dostaly stovky až tisíce recenzí.

Vyzkoušejme si anketu, zda už jste zralí na mládnutí

A. Na internetu jsou články zdarma o prodloužení života. Myslíte si, že:

1) Jsou to nevěrohodné informace

2) Jsou to dezinformace, které mají zabránit lidem v prodloužení života.

 

B. Co je pro lidstvo lepší?

1) Aby lidi polykali látky zpomalující stárnutí a přibývalo lidí, kteří jsou staří, nemocní a nevydělávají.

2) Aby lidi jedli potraviny urychlující stárnutí, pospíšili si s dětmi a v důchodovém věku je skolila náhlá příhoda, aniž by dlouho trpěli hluší slepí a nepohybliví.

 

C. Myslíte si, že někde prodávají skutečně účinné léky proti stárnutí?

1) Prodávají se spíše takové, po kterých se zákazníkům udělá nejdříve líp, aby byli ochotní za opakování více zaplatit.

2) Prodávají se slabé prostředky, protože i neúčinné extrakty se potřebují prodat, aby zemědělci v oblasti, kde se to pěstuje, měli na obživu.

3) Účinné prostředky proti stárnutí nemají vedlejší účinky a přinejmenším 2 roky se nemáte jak přesvědčit, že jsou účinné. Proto je výhodnější prodávat jakékoliv jiné ziskové zboží.

 

D. Když v Americe chtějí, aby ostatním národům bylo ouvej, myslíte si,  že spíše propagují dezinformace o prodloužení života, nebo dezinformace o potravinách urychlujících stárnutí?

1) U nich v Americe silně propagují potraviny urychlující stárnutí, protože to má příznivý vliv na ekonomiku. Menší výdaje na kriminály a zdravotní péči.

2) Je jim to jedno, ale informace o prodloužení života tají.

3) Všude propagují potraviny urychlující stárnutí. Protože se tím sníží populace, drancování zdrojů i množství vyhozených odpadů.

 
E. Poraďte další otázku
Správné odpovědi napište do komentářů.

Zapomeňte na neefektivní a drahé plastiky, dermatologická studia a zbytečnou dřinu v posilovnách!

 

Člověk je na samém vrcholu vývoje a ze všech zvířat žije nejdéle, když odpočteme želvy a papoušky. Aby mohl člověk vychovávat děti a mohli se o ně starat i prarodiče, vyvinul se u lidí delší život.

Z tohoto důvodu je malá naděje, že by příroda stvořila ještě účinnější elixír mládí, který by mohl být nalezen například někde v amazonských pralesích nebo jako přísně střežené tajemství čínských dynastií.

 

Z jakých důvodů neúčinkují přípravky proti stárnutí, na které běží reklama?

Propagují se především levné přípravky na kterých se dá nejvíce vydělat. Nejčastěji potravinový doplněk, který tu ještě nebyl (nově objevený), který nabízí zapamatovatelný příběh. Příklady: Maqui berry, chutná stromová borůvka z hloubi jihoamerické pampy je prý bohatší na antioxidanty než známé bobule. Nebo strom Ginkgo biloba, živoucí fosílie, který přežil z druhohor a za milióny let získal úžasnou dlouhověkost.

Bývají to slabé přípravky, které se nedostanou na místo určení a když je zkombinujete, zrychlí se tím jejich vylučování.

 

Skutečně účinné látky navzájem spolupracují

Antioxidanty vytvářejí kaskádové systémy pro zhášení volných kyslíkových radikálů, které si předávají ionty vodíku. Každý systém funguje jen tak dobře jako jeho nejslabší článek. K mládnutí nestačí jen něco koupit, ale i vědět, které kombinovat a v jakém poměru.

 

Jaké máme možnosti v boji proti stárnutí už nyní?

  • 1) je výborné vyhýbat se různým škodlivým látkám a také nedostatku důležitých vitamínů a minerálů. Když víte kterým elixírů.
  • 2) Pomáhá také suplementace/ ovlivňování chybějících hormonů a enzymů po klimaktériu/ andropauze.
  • 3) Elixírů mládí bylo do dnešní doby objeveno velké množství. Aby však jste měli z jejich užívání prospěch, potřebujete k tomu jisté vodítko. Jinak byste mohli dopadnout jako člověk, který se chce chránit proti slunku, vzal si 2 klobouky, tričko s dlouhým rukávem, ale z materiálu propouštějícího záření a zapomněl na ochranný krém, brýle proti slunci a nesnědl potraviny, které chrání proti poškozování kůže UV zářením.
  • 4) Už proběhly zkoušky léku proti stárnutí, který evoluce nevytvořila, ale vyvinul jej ruský vědec, akademik V. P. Skulachev (SKQ1). Nový lék u pokusných vepřů, koní a opic prodlužuje život dvoj až trojnásobně. Během jeho zkoušek se navíc objevily informace, které umožnují i s dosavadními existujícími potravními doplňky dosáhnout podobného zlepšení. Je však třeba zkombinovat více prostředků s podle určitých kritériií. Jeho uvedení na trh bylo (po)zastaveno.
    resveratrol.CLF-07318-10

     
    Jsem úplně nadšený z úspěchu, který budete moci podle nových poznatků dosáhnout i se současnými prověřenými přípravky.

Soutěž o lahvičku Resveratrol plus

Zkuste uhodnout, kolik stojí měsíční užívání přípravků proti stárnutí, které už mají znatelný efekt. jako např. užívá Lajma Vajkule. Když napíšete do komentáře Vaši odhadovanou měsíční částku v Kč, zúčastníte se soutěže. Kdo bude nejblíž, vyhrává 28. 2.2016 lahvičku Resveratrol plus.

 

17.6.14 – 6.1.2019