Potravní doplňky ke zpomalení stárnutí

Potravní doplňky ke zpomalení stárnutí
Potravní doplňky ke zpomalení stárnutí2016-10-28T18:16:29+00:00

Jak můžete pocítit efekt zpomaleného stárnutí a výdobytky anti-agingu i vy?

Co mají společného lidé na fotkách?

 

Giorgio Armani, 80 let,
Joan Collins, 80 let,
Валерий Леонтьев,64 let,
Лайма Вайкуле, 60 let,
Tom Cruise. (na snímku) 52 let.

 

Užívají stejně dostupné potravní doplňky, jako můžete i vy! Rozdíl je v tom, že vy nebudete platit desetitisíce za drahého poradce.

Potravních doplňků proti stárnutí rychle přibývá a začínají tvořit převažující část obratu. Aby ne! Vždyť většina doplňků stojí 200-400 Kč na měsíc. Kdo by to nechtěl? V USA je obrovský trh. Novinka vydrží max. dva roky. Každé sloučeniny se chopí více než 10 výrobců, a tak téměř vše dostanete za lidové ceny už 2 roky po uvedení na trh.

 

Věc Makropulos neplatí

Karel Čapek kdysi popisoval ve stejnojmenné knize, jak paní Makropulos zůstávala stále mladou a to jí začínalo nudit. Čapek to psal spíš jako útěchu pro zestárlé. Jestli jste rádi ve společnosti mladých lidí, tak vám nebude vadit, že druzí stárnou. A nudit se určitě nebudete.

 

Jaké to je, stát se mladší?

Kdo už omládnul (po dlouhodobém užívání), tak ví, že je to velmi příjemný stav, který vám přináší povznesenou náladu. Ohlížejí se po vás mladá děvčata, je to úžasné. Lidi, vrstevníci vám závidí, jako byste měli 2x víc štěstí. Ale to není to hlavní. Člověk si může užívat radostí, pro jiné už nedostupných, nemusí polehávat nebo trpět bolestmi. Ale zajde si kam chce, na výlet, zájezd. Když máte času 2x vice, můžete si vybrat a nic nezmeškáte!

Může se stát, že rádi chodíte do nočních podniků. Stejně staří už sedí jako mátohy, nehnou se od piva, a vy budete schopní tančit s mladými plní energie. Začne vás to strašně bavit, když bez zadýchání vydržíte tančit 10 minut. Co když se do vás začnou zamilovávat mladé dívenky/frajeři? A co kdyby jste si někdy i mohli vybírat z více najednou? Jak by se vám líbilo, když byste se vraceli nad ránem s milencem/kou, šlo se vám lehce, jakoby jste se vznášeli? Já to tak mám a vůbec mě to nenudí. Pojďte taky!

Úžasné!  Kdy mohu začít?

 

Vy si můžete v největším obchodě s výživovými doplňky iHerb, všechny potravinové doplňky vyhledat sami podle nemocí, příznaků nebo diagnóz. Ty které zpomalují stárnutí najdete v kategoriích
anti-aging a antioxidanty a dalších, kde mají na 1000 přípravků.

Srovnání nejlevnějších obchodů se suplementy.

 

Možná vás teď napadne: „omlazování je všude plno a nikdo neomládnul“. A máte pravdu. Mnoho obchodů zaměřených na zdraví píše články o potravinách proti stárnutí, o omlazování a podobně, aniž by skutečné omlazovací prostředky nabízeli. Jenom proto, aby zaplnili obsah a splnili SEO požadavky pro vyhledávače. Informace o opravdovém boji se stárnutím tak lidé obtížně hledají.

 

 

Stáhněte si zdarma ezin (e-magazín)!

Stáhnout ebook

eBook o pokrocích
v omlazování:

S t á l e   m l a d í !

Kniha je ve skutečnosti o vás. O tom, co všechno můžete dokázat a zkusit, když překonáte ostatní zdravím a vitalitou!  Díky knize zjistíte, proč se ty informace tají a nebudete muset zkoušet vyzkoušené. Výsledky se vám projeví naplno.

 

Stáhnout ebook

Zjistíte, proč desetitisíce lidí nakupují omlazovací suplementy, a jiní zase tvrdí, že jsou neúčinné.

 

Stáhněte si ebook zdarma!
Počkat, chci se dozvědět více…

 

 

 

Ukázka, které bezpečné potravinové doplňky proti stárnutí jsou nejkupovanější a dostaly stovky až tisíce recenzí.

 

Lidi dělají chyby že si kupují přípravky proti stárnutí podle reklamy.

To jim pochopitelně nemůže fungovat. Propagují se především levné přípravky na kterých se dá nejvíce vydělat. Nejčastěji potravinový doplněk, který tu ještě nebyl (nově objevený), který nabízí zapamatovatelný příběh. Příklady: Maqui berry, chutná stromová borůvka z hloubi jihoamerické pampy je prý bohatší na antioxidanty než jakákoliv známá bobule. Nebo strom Ginkgo biloba, živoucí fosílie, který přežil z druhohor a za milióny let získal úžasnou dlouhověkost, kterou dokážou předávat i extrakty z jeho listů. Jsou to ale jenom líbivé prodejní texty.

 

Skutečně účinné látky jsou pravým opakem.

Mají nezáživné chemické názvy, jsou známé už desítky let, nerostou v přírodě dostatečné míře a jsou málo kupované jen zasvěcenými.

Většina laiků sice ví, že musí zkombinovat více přípravků, ale nevědí přesně které. Antioxidanty vytvářejí kaskádové systémy pro zhášení volných kyslíkových radikálů, které si předávají ionty vodíku. Každý systém funguje jen tak dobře jako jeho nejslabší článek. K omlazení nestačí jen něco koupit, ale i vědět, které kombinovat a v jakém poměru. Proto mívají celebrity, které si nechaly poradit od specializovaného gerontologa bezpečně větší efektivitu, když se pustí do omlazování.

Zapomeňte na neefektivní a drahé plastiky, dermatologická studia a zbytečnou dřinu v posilovnách!

 

Člověk je na samém vrcholu vývoje a ze všech zvířat žije nejdéle, když odpočteme želvy a papoušky. Aby mohl člověk vychovávat děti a mohli se o ně starat i prarodiče, vyvinul se u lidí delší život.

Z tohoto důvodu je malá naděje, že by příroda stvořila ještě účinnější elixír mládí, který by mohl být nalezen například někde v amazonských pralesích nebo jako přísně střežené tajemství čínských dynastií.

 

Jaké máme možnosti v boji proti stárnutí už nyní?

 

 • 1) Pro mládí a svěžest je výborné vyhýbat se různým škodlivým látkám a také nedostatku důležitých vitamínů a minerálů. To má mnohonásobně větší vliv než zkoušení zázračných elixírů.
 • 2) Pomáhá také suplementace/ ovlivňování chybějících hormonů a enzymů po klimaktériu/ andropauze.
 • 3) Elixírů mládí bylo do dnešní doby objeveno velké množství. Aby však jste měli z jejich užívání skutečný prospěch, potřebujete k tomu jisté znalosti. Jinak byste mohli dopadnout jako člověk, který se chce chránit proti slunku, vzal si 2 klobouky, tričko s dlouhým rukávem, ale z materiálu propouštějícího záření a zapomněl na ochranný krém, brýle proti slunci a nesnědl potraviny, které chrání proti poškozování kůže UV zářením.
 • 4) Už se chystá i lék proti stárnutí, který evoluce nevytvořila, ale vyvinul jej ruský vědec, akademik V. P. Skulachev (SKQ1), zatím není v prodeji. Nový lék u pokusných vepřů, koní a opic prodlužuje život dvoj až trojnásobně. Během jeho zkoušek se navíc objevily informace, které umožnují i s dosavadními existujícími potravními doplňky dosáhnout podobného zlepšení. Je však třeba zkombinovat více prostředků s pevně danými poměry.
  resveratrol.CLF-07318-10

  Jsem úplně nadšený z úspěchu, který budete moci podle nových poznatků dosáhnout i se současnými prověřenými přípravky.

Soutěž o lahvičku Resveratrol plus

Zkuste uhodnout, kolik stojí měsíční užívání přípravků proti stárnutí, které už mají znatelný efekt. jako např. užívá Lajma Vajkule. Když napíšete do komentáře Vaši odhadovanou měsíční částku v Kč, zúčastníte se soutěže. Kdo bude nejblíž, vyhrává 28. 2.2016 lahvičku Resveratrol plus.

 

17.6.14 – 28.10.2016

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
 • 2
  Shares

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí