Příběhy vyléčených pomocí vitamínů

Příběhy vyléčených pomocí vitamínů
Příběhy vyléčených pomocí vitamínů2017-06-03T12:56:27+00:00

 

Cukrovka, zánět žil, bolesti, kloubů, horší pohyblivost.

Stavy se pomocí léků od lékaře nedařilo zlepšit. Může to být, když je příčinou nedostatek nějakého vitamínu nebo ochranného prvku. Paní jednou potkali dealeři LR-cosmetics a přesvědčili, že mají léčbu, která jí pomůže. Prezentace vypadala úchvatně a tak si paní objednala vitamínů a doplňků stravy za 6000 Kč. Začala je užívat a od prvního dne skutečně pocítila ohromnou úlevu!. Léčby byla vynikající, nastal úplný zázrak, zlepšení. To nečekala ani ve snu! Ohromné zlepšení.

A to by mohl být pohádky konec. 🙂 Jenže vitamíny za 6000 Kč vydržely na jeden měsíc, ale paní mohla vydávat jen 3000 měsíčně. A tak si nemohla další dávku koupit, až za měsíc. Zdraví se jí zase zhoršilo do původního stavu. Nesla to ale hůře než, kdyby ji neléčili vůbec. Jala se na internetu hledat nějaký jiný vitamín. Našla naši stránku dobrota prozdravi a objevila, že v obchodech v USA se sice zázračný přípravek se stejným názvem koupit nedá, ale jednotlivé účinné látky jsou tam za babku a jsou ho tam tuny. Za třetinovou cenu pořídila vitamíny s vyšším dávkováním. Nyní může léčbu užívat stále a ještě jí zbyde. Je z toho nadšená a poslala sem nakoupit i kamarádky.

Zdravím Dalibore,

píšu jelikož jsem viděl na vašich stránkách, že lze v USA nakoupit 2x levněji. Mám otázku opravdu je to tak levné, já jsem se díval jen na proteiny v tom jednom obchodu, a přišlo mi to teda dražší, potom už se mi to nechtělo hledat, nevysvětlil bys mi to, jak tvůj byznys teda vlastně funguje?

Ozval se po delší době. Pokračuje to: A tak dál kupuju české proteiny v přesvědčení, že mi v posilovně doporučili to nejlepší. Nic jiného jsem ani nezkoušel.
Když mi to odborník doporučil nemíchat gainer s tvarohem, tak beru jen samotný gainer. Na vitamíny navíc mi peníze nezbývají.

Jen nechápu, že dřu jak kobyla a druzí se v té posilovně jen procházejí a mají ty svaly krásně propracované. Ten svět je strašně nespravedlivý, holt má někdo víc štěstí …

 

 

 
Další příběhy najdete i můžete napsat vlastní příběh na fóru.

Za chvilku se naučíte využívat vyhledávání tak, abyste si našli nejlépe hodnocené,

nejkupovanější nebo nejrelevantnější vitamíny. Nečekejme, že nějaký gainer, ochucený cukr, syrovátka, kolagen (byť třeba hovězí), chrupavka nebo třeba pojivová tkáň v sušeném prášku udělá pro naše svaly více než pořádné jídlo.

I když v popisech výrobků se to hemží odbornými výrazy, přesto v běžných potravinách, tvarohu, vejcích a mase všechny ty vymoženosti již jsou a práškované levné suroviny se plnohodnotnému jídlu i přes všechno sofistikované namíchání efektivitou jen přibližují.

Výsledků dosáhneme spíše s  anabolickými suplementy a BCAA-Branched-Chain-Amino-Acid

 

Dobrota pro zdraví vznikla 6.6.2014 – a tak těším, až se mi svěříte s vaším příběhem, třeba i po telefonu.

Proč chci, abyste byli mladí

Srpen 19th, 2018|0 Comments

Co myslíte, je lidí, kteří chtějí zůstat mladí hodně nebo málo? I lidí, kteří se snaží žít zdravě je dost. V tomto článku si vysvětlíme, proč se jejich úsilí míjí účinkem. Co je to vlastně [...]

Objeven enzym GSK-3 urychlující stárnutí, po jeho inaktivaci podáváním lithium orotátu mizí degenerace

Červenec 17th, 2018|4 komentáře

Enzym urychlující stárnutí, to je významný objev, že by mohl překonat další známé mechanismy stárnutí. Ne že by byl první. Enzymy jako lipooxygenáza, hemoxidáza, monoaminooxidáza jsou známy. Tento enzym páchá nenapravitelné škody. Přitom blokovat enzym [...]

Uzdravme se jídlem, jak začít s SCD, co jíst proti dlouhotrvajícímu průjmu, léčba, zestručněné povídání bez omáčky

Červen 16th, 2018|0 Comments

Na internetu se objevují poradenské stránky, které léčení průjmů zesložiťují tak, aby se v tom nikdo nevyznal a mohli vydělávat na cizím neštěstí poradenskou činností. Přitom je to poměrně jednoduché. Vysvětlení na jednu stránku, doporučení [...]

29.7.14 – 22.12.14

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí