Tak už je to tady! Trojnásobné prodloužení života se stalo skutečností.

Skulačev dostal grant na prozkoumání lekarstva ot strarosti od oligarchy Olega Děripasky (1968). Začal v roce 2009. Přitom použil také informace od Murphyho a spolupracovníků, kteří již dříve odzkoušeli velice podobnou sloučeninu MitoQ.

Jaké to vlastně je?

Teď je k dispozici silný cílený antioxidant, který působí přímo v mitochodriích. V buněčných organelách, které vyrábějí energii a produkují nejvíce kyslíkových radikálů.

 

Nemoci vyššího věku

které jsou vyvolávány reaktivními zplodinami kyslíku

Choroby
z radikálů

ateroskleróza, kornatění
žilní nedostatečnost
cukrovka
menopauza, andropauza
neplodnost
zbytnění prostaty
bolesti zad, bolesti hlavy
osteoporóza
postižení kloubů (artróza)
rakovina
katarakta, degener. sítnice
Parkinsonova nemoc
Alzheimerova demence
hluchota
selhávání ledvin
dna (artritída)
vysoký krevní tlak
Které nemoci nevzniknou, když potlačíme proces oxidace?

Všechny ty pomalé, avšak úporné nemoci, kterých se postižený člověk už do smrti nezbaví, můžete zastavit v zárodku. Kromě hlavních nemocí ve flipu stárnutí vyvolává 180 dalších. Stručně řečeno, jsou to všechny chronické choroby postupující s věkem, které nejde léčit antibiotiky a antivirotiky.

 

Může se náskok v mládí vytratit nebo dokonce překlopit,

že byste začali stárnout ještě víc?. Ne. To jde jen ve filmu. Známosti, milenky se s vámi mohou rozejít, příjem může přestat. Úspory se vám mohou samovolně scvrknout, ale roky, o které jste mladší, vám nikdo nikdy nevezme, i kdybyste přestali přípravky užívat.

Pochybujete?. Ukažme si příklad: Na srazu spolužáků potkáte kromě vrstevníků, ještě lidi z třídy o 5 let mladší. Nyní si představte, že stejné lidi potkáte za 20 let.

Ztratí ti o 5 let mladší svůj náskok? Ne stále budou o 5 let mladší. Platí to i pro neživé věci. Když natřete půlku plotu a druhou půlku natřete za pět let. Pak i po 10 letech zůstane mladší plot o 5 let mladší. Závisí to jen na tlaku kyslíku, který je konstantní.

 

Náskok v mládí vám zůstane natrvalo a bude zdrojem vašeho celoživotního štěstí

Na srazu vrstevníků budou v obležení spíše ti mladší. Když zestárnete pomaleji, tak i vy budete po zbytek života šťastnější.

 

Osvědčily se následující varianty mitochondriálního antioxidantu

Skulačev a jeho spolupracovníci testovali jak obměny antioxidantu, tak na jeho molekulu navázaný kationt mastné kyseliny s cílem vyvinout účinnější cílený mitochondriální antioxidant. Již v počátcích výzkumu se osvědčily 2 kationty
a sice
decyltrifenylfosfonium, který je i v americkém přípravku MitoQ
a decylrhodamin.
Neúspěšné konce se ukázaly: pokračování …

SkQ2, 10-(6′-plastoquinonyl) decylcarnitine;
SkQ4, 10-(6′-plastoquinonyl) decyltributylammonium;

 

Supplement facts

Pokyny, dávkování, vedlejší účinky, co to stojí, kde se to dá koupit, najdou majitelé knihy Stále mladí 3 a Stále vidím včetně přístupového kódu v pokračování článku. Jestli už knihu máte, tak si můžete stáhnout novější verzi z odkazu, kde jste knihu stáhli poprvé.

 

Šiřte tuto informaci v médiích!


Zbývající informace si prohlédnete zde

Přístupové heslo najdou majitelé publikací Stále mladí, svěží a plní energie nebo Stále vidím a jsem plnohodnotným členem společnosti uvnitř.   Oddíl všechny knihy

 

1.2.2016 – 30.11.2016

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]
            
            
            
                
                    0                     0                     hlasujte
                
Article Rating