Stále více lidí začíná po vakcínách pociťovat problémy. A ptají jestli se dají nějak odstranit. O čem si tu povíme:

Jaké vlastnosti a škodlivé účinky má oxidovaný grafen.
Jak se grafen chová v těle?

Čím utlumit škodlivé účinky grafenu.

Jak podpořit vylučování oxidovaného grafenu.
Jak odstranit z těla spike protein.

Co víme o vakcínách s určitostí?

Vakcíny nebyly řádně testované. Může se až po delší době projevit toxický účinek. Ten se projeví až v situaci, kdy je aktivovaný imunitní systém, tady nejčastěji při nějaké další infekční nemoci. Pak se začnou tvořit protilátky proti tkáním, na kterých se usadil spike protein.  

 

Jaké vlastnosti a škodlivé účinky má grafen

Grafen je toxická látka, ať už oxidovaný nebo redukovaný, protože vytváří volné kyslíkové radikály ROS. Druhou jeho nepříjemnou vlastností je, že se obtížně nebo vůbec vylučuje a zůstává v těle. Ve vakcíně grafen obalen nanolipidy, aby se snížila jeho toxicita a zároveň mohl pronikat do buněk. Nanolipidy si nejlépe představíte jako liposomy. Asi jste už slyšeli o liposomálních lécích, které mají řádově 10 krát zvýšené vstřebávání.

 

Jak se oxidovaný grafen chová v těle

Původní koncepce zamýšlela, aby nanolipidový obal grafenu byl stabilní a dal se nějakým způsobem deaktivovat přesněji aktivovat toxický účinek grafenu, třeba podáním nějaké létky, léku apod. Když si vzpomenete na film Krakatit, tak v něm jsme viděli, jak se výbušnina aktivovala působenám radarových signálů.

Na internetu kolují dohady o účelu grafenu a o důvodu, proč se spikeprotein uvolňuje z ramene samovolně.

 

Entgiftungsprotokoll gegen Graphenoxid

Začátkem srpna 2021 se mezi lidmi sdílelo video, ve kterém se mluvilo o prostředcích jak detoxikovat oxidovaný grafen. Avšak nepřející majitel Youtube video smazal.

Shlédnout celé video s doporučenými látkami k odjedování.

 

 

Jak podpořit vylučování oxidovaného grafenu

Tělo se proti toxickým látkám, které nedokáže rozložit ani vyloučit, brání jejich obalením do proteinu metalothioneinu. Tentýž protein obalujte těžké kovy kadmium, rtuť, olovo, thalium, které v metalothioneinu zůstávají uvězněné v buněčnýcvh organelých v podobě pigmentu lipofuscinu.

Ve videu Entgifstungsprotokoll se uvádí několik látek, které mají detoxikovat oxidovaný grafen. Většina doporučovaných sloučenin jsou módní předražené léky, které s grafenem nemají nic společného. Jediné 2 z nabídnutého seznamu by mohly mít jakýs takýs účinek. A sice cystein (NAC) a zinek, které jsou stavebními kameny metalothioneinu a mohly by podpořit jeho vytváření.

Ovšem těžké kovy i grafen se mohou z metalothioneinu uvolňovat za určitých okolností. Je to při hladovění a při stressu, když se prostřednictvím kortizolu rozkládají proteiny (proteolytický efekt).
Proto se zaměřme spíše na způsoby:

Čím utlumit škodlivé účinky grafenu a spike proteinu

 

Děs! Mráz jde pozádech s faktů, co dělá spike protein v tělech očkovaných.

 

Dotaz čtenáře: Prosím o radu, jak eliminovat sssspike protein po očkování na covid.

Tady je každá rada drahá. Nejednodušší je nepřijímat druhou, 3., 4. dávku vakcíny. Nic se vám nestane. Podle informací je účinnost vakcíny nízká i po 2. dávce. A tak se vám nemůže stát nic horšího než prodělat chřipčičku.

Již existuje lék na chřipku, po kterém vás přejdou za dva dny bolesti hlavy, záněty, únava, průjmy i dušnost a jiné. Je o tom několik článků. Stači si je vyhledat.

Co se týče eliminace eliminování jak grafenu, tak spikeproteinu, to se musí nechat na přírodě. V období řádově několik let se rozloží nebo zneutralizuje.

 

 

My můžeme utlumit zánětlivou reakci nebo vytvořené volné radikály

Kdo se zajímal o stárnutí, už ví, co s tím dělat. On totiž grafen, Když se prolomí jeho obal, produkuje volné radikály. Spike protein vyvolává imunitní reakci a při ní zabijácké NK-buňky vytvářejí protilátky proti spike proteinu. Protilátky nesou volné radikály a poškozují tkáň, ve které se spike protein uchytil.

Co se s tím dá dělat? Nejúčinnější je:
1) pročíst si ebooky proti stárnutí a zařídit se podle nich
2) koupit sadu proti stárnutí
3) zvýšit v těle obsah vodíku.
4) Zvýšit odolnost organismu

To je možnost, kerou lidé podceňují. Nemá smysl podporovat imunitu, protože silná imunita poškozuje tkáně s rozsetým spike proteinem. Zato pomůže zvyšovat odolnost tkání a sliznic. Pak si organismus poradí snadno sám.

V článku
Proč nemůžete být zdraví, když budete jíst pestrou stravu?

se dočtete o tom, že v životním prostředí a tedy i v jídle dlouhodobě chybí mnohé stopové prvky a vitamíny, a které to jsou.

Jakmile doplníte nejvíce scházející vitamíny, vaše tělo začne pracovat jakoby na vyšší úrovni. Je to jednoduché. Užíváte multivitamín např. Two-Per-Day a k němu si přiberete vitamíny rozpustné v tuku, které v multivitamínu nejsou a které představují nejčastější překážku dobrého prospívání. Tedy jejich nedostatek.

Aboriginci, divoší, kteří jedí značné množství živočišných tuků jsou 100% zdraví, mají vyvinuté zuby, kosti a dožívají se vyššího věku ve srovnání s lidmi, kteří jedí zemědělské produkty.

 

Vitamín, který nejvýrazněji zbavuje potíží s covidem i vakcínou

Na tento vitamín jsem přišel náhodou, když mě trápila chřipčička. Sice přešla za 2 dny, ale začaly mě trápit bolesti hlavy, záněty, únava, průjmy dušnost a další. A protože mi na to nepomáhaly ani 3 léky proti bolestem najednou, tak jsem si ty příznaky vygůglil. Domníval jsem se, že mi to ukáže, jak je léčit. Místo toho překvapení. Stejné příznaky jsou při chybění vitamínu axerophtolu.

To nebyl problém. Vitamín axerophtol jsem měl doma zapomenutý v šuplíku. Ten vitamín není součástí multivitamínů, a proto nám schází (je v nich jen betakaroten). Nachází se hlavně v zakazované živočišné stravě. Další překvapení. Užíval jsem dvojitou dávku, jako vždy na začátku a za dva dny potíže kompletně přestaly. Bolesti, které neustupovaly ani po třech lékách, byly úplně pryč po pouhém vitamínu. Takové krásné výsledky byly proto, že jsem užíval průběžně i vitamíny D, E, a K2 a vitamín axerophtol vlastně přidal k nim.

V současnosti už to v google vyhledat nejde. Asi to nějak blokujou, anebo lidi zmasírovaní propagandou klikají na jiné odkazy, takže to google odsunul do pozadí. O svérázných účincích vitamínu axerophtolu vám neřekne žádný lékař, léčitel ani vědátor. Dozvídáte se to jen vy. Covidová mafie axerophtol zcela vymazala ze světa.


 

 

Roušky už nejsou v kurzu

Kdokoliv z nás může přispět k ukončení pseudopandemie, když jsou nařízení nosit respirátor v současnosti neplatná.

 

Každý z nás rozhoduje o zastavení pseudopandemie.  *VÝZVA: Dejme roušku dolů a dýchejme volně*

 

 

Zaujalo vás něco?
Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 21.8.2021 – 30.8.2021