Popis

• pro rozjasněnou, svěží plet
• Podporuje zdravé vlasy, pokožku a nehty
• Pomáhá převádět potraviny na energii
• vegetariánský Natrol Biotin 10 000 µg


U dodavatele stojí
jen 70% zdejší ceny
M

 

Pomáhá podporovat energetický metabolismus a urychluje přeměnu potravin na energii. Klinické studie ukázaly, že ti, kteří mají nedostatek biotinu, mohou pociťovat vypadávání vlasů a křehké nehty.
 

1. kůže, vlasy, nehty

Klasický účinek na krásu proti zplihlým vlasů, pro zářivou pleť a pevnější nehty.
 

2. Hubnutí

Biotin urychluje metabolismus, funguje jako koenzym v citrátovém cyklu, rozkládá cukry, tuky a bílkoviny. Spalování cukru urychluje konmbinace biotinus chrom-polynikotináte (je v multivitamínech). Díky biotinu dochází k rychlejšímu váhovému úbytku zvláště v situaci, když npříjem je nižší než výdej.
 

3. glukózová tolerance

Ze studií vyplývá že část osob s diabetem II. typu mívá sníženou hladinu biotinu. po jeho dodání se zlepšuje regulace hladiny glukózy. Biotin je kofaktorem při přeměně glukózy na mastné kyseliny, a tak snižuje glykémii.

 

4. pychostimulans

Biotin extrémně zvyšuje rychlost myšlení.

 

Hlavní příznaky nedostatku biotinu jsou kromě vypadávání vlasů i suché oči, popraskané koutky rtů, šupinky na kůži nebo deprese. Ohroženi nedostatkem biotinu jsou kuřáci, pijáci, těhotné ženy, lidé s poškozenými játry, při trávicích problémech a přemnožení špatných bakterií a je i nazanedbatelná skupina obyvatel s genetickou poruchu, která snižuje vychytávání biotinu.

Navrhované využití
Užívejte 1 tabletu jednou denně s jídlem.

Další složky
Mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, methylcelulóza, celulózová guma, glycerin.

Ne: Mléko, vejce, ryby, korýši, ořechy, arašídy, pšenice, sójové boby, droždí, umělé barvy nebo příchutě, přidaný cukr nebo konzervační látky.

Upozornění
Uchovejte v chladu a suchu.

 

Supplement Facts
Serving Size: 1 Tablet
Servings Per Container: 100
Amount Per Serving %DV
Biotin 10,000 mcg 33,330%
Calcium (from Dibasic Calcium Phosphate) 66 mg 4%

 

Vytvořeno 27.5.2020 – 11.12.2020