Popis

• PEA (Palmitoylethanolamide)
• Ulevuje od občasných bolestí a méně závažných zánětů
• dobré výsledky u zánětů očí
• zlepšuje stav u autistických dětí
• Vyrobeno v GMP Facility
• Formule bez GMO, lepku nebo sóji

 

Lake Avenue Nutrition přináší kvalitu a hodnotu za dostupné denní ceny. Palmitoylethanolamid (PEA) je lipidová sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v tkáních celého těla, včetně centrálního nervového systému.

Rostoucí výzkum ukazuje, že doplňování PEA může být účinné pro zmírnění bolesti z různých příčin, aniž by vyvolalo nepříznivé vedlejší účinky. Většina stávajícího předklinického výzkumu naznačuje, že PEA funguje změnou exprese určitých genů a snížením zánětlivé signalizace, ale byly také navrženy další možné mechanismy pro jeho analgetický účinek, včetně jeho schopnosti stimulovat signalizaci prostřednictvím kanabinoidních receptorů v nervovém systému.

M

iTested, kvalita potvrzena: Certifikát o analýze

iHerb Blog:
Brain Power
Rejuvenate Your Brain

 

Navrhované využití
Užívejte 2 tobolky denně s jídlem nebo podle doporučení.

Další ingredience
Celulóza (tobolka), mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, extrakt z rýže, arabská guma a slunečnicový olej.

Není vyrobeno z mléka, vajec, ryb, měkkýšů, ořechů, arašídů, pšenice, sóji nebo lepku. Vyrábí se v zařízení GMP třetí strany, které může zpracovávat další produkty, které obsahují tyto alergeny nebo složky.

 

Supplement Facts
Serving Size: 2 Veggie Capsules
Serving Per Container: 45
Amount Per Serving %Daily Value
Palmitoylethanolamide (PEA) 600 mg
† Daily Value not established.

 

Vytvořeno 17.3.2020 – 2.6.2020