Zvláštní. I když beru léky proti stárnutí, tedy léky proti všem nemocem, stále mě trápilo několik neduhů, které ne a ne zmizet. Do toho mi zavolal léčitel, neodbytný pán a bájil mi o léku, který se používal před 100 lety a způsobil takový úbytek nemocných, že špitály prý zely z poloviny prázdnotou. 

 

Potřebovali byste vyléčit nějakou nemoc, která zatím odolává a trápí vás?

Mně se to nedávno stalo. Ten lék, co měl vyléčit polovinu různých nemocí mě zajímal. Léčitel pokračoval v přednášce: Onen lék později upladl v zapomnění, protože lékaři, kteří jeho zásluhou přišli o výdělky, se o něm negativně vyjadřovali. Samozřejmě, že se mi to zdálo divné.

Léčitel na mně použil trik, že snad nejsem člověk, který nepřijímá nové poznatky. „Dobře“, řekl jsem. „Dám tomu léku šanci. Budu ho užívat 10 dní.“. A tak jsem i udělal. Jenže už za 2 dny bylo jasné, že mi

 

zmizely potíže, na které nic nezabíralo

Jsem z toho úplně nadšený. Již jej užívám 11 dní a žádné známky předávkování se mi neobjevily. Podívejte se dole na seznam příznaků, které to léčí nebo zlepšuje. Psal jsem to podle sebe a je možné, že toho dovede vyléčit víc.

 

Seznam příznaků, které zapomenutý lék dokáže vyléčit

Vyléčily se během dvou dní a zůstavají zlepšené


 • Nespavost, prucha usínání zmizela
 • předčasné probouzení skončilo
 • svěží po vstanutí
 • méně únavy
 • střevní problémy méně obtěžující
 • bolesti břicha pryč
 • bolesti v kříži pryč.
 • Graf z aplikace váha

 • lepší balanc při pohybu
 • pevnější tělo,
 • větší vydrž při chůzi a běhu.
 • umožnilo mi zůčastnit se menší rvačky
 • kolena nebolí
 • záněty se zlepšily
 • žravost je pryč
 • zapomínáte jíst
 • hmotnost klesá rovnoměrně každý den.
 • Vlasy drží tvar, bohatší účes
 • Místo odlupující se kůže zvlhčená pokožka
 • Hlaďoučká kůže na patách. Dříve bylu nutno brousit paty 2x týdně a vždy zůstávalo trochu ztvrdl=é kůže. Po vitamínu D stačí co 14 dní zlehka přejet a kůže je měkoučká.

 

Záznam z váhy Huawei 

Ukazuje stabilní pokles hmotnosti v době jezení. Celé desítky let nepamatuji, že bych hubnul jindy než při hladovění. V době jídla jsem vždy přibíral. A ejhle!. Najednou mi sama od sebe začala klesat hmotnost, když jím (do syta).
 

Trochu se stydím vám říct, co je to za vitamín, protože jsem ještě nedávno tvrdil, že je to nebezpečný lék.
Vysvětlil jsem to ve videu, které přišlo v dubnu 2021 do newslewtteru. O odběru se můžete přihlásit na stránce: Provést dokola. V měsíčních newsleterech najdete odkaz na všechny zprávy, video je z dubna 2021.

 

Téměř 100 let utajovaný vitamín D3

Vitamín D nebyl úplně utajovaný. Všechni ho znají. Ale byla šířena nesprávná informace o minimální účinné dávce. Stručně řečeno, k dosažení účinku je třeba užívat +/- pětinásobné dávky, než se dřív říkalo.

K plnému účinku vitamínu D je žádoucí užívat všechny 4 vitamíny rozpustné v tuku. Nechci vás nudit podrobnostmi. Účinek těch vitamínů je navzájem propojen. Když si vygůůglíte účinky vitamínů A, D, E, K2, tak zjistíte např., že pro správný růst zubů bez kazů jsou potřeba všechny.

Vy si samozřejmě můžete koupit jen nejlevnější vitamín D, ale k dosažení těch krásných výsledků, o kterých bájím a které jsem si ověřil na sobě, bych se přimlouval, abyste zkombinovali všechny 4 vitamníny A, D, E, K2 a užívali je dohromady tak jak já.

Nebojte, že by se vám to prodražilo. Vitamín D a A se hromadí v játrech. Jakmile zásobu v játrech doplníte, stačí k zachování účinku přejít na dávkování vitamínu D jednou až 2 krát týdně a vitamínu A obden.

 

Mýty o dávkování

Běžná praxe je, že vám odborníci i různí mudrlanti řeknou, že u vitamínu A a D hrozí předávkování, a proto je údajně potřeba je užívat v tak malých dávkách, že jejich účinek nemůžete ani pocítit. Vzhledem k tomu, že se vitamíny A, D i E hromadí v játrech, je rozumnější strategie po dobu jednoho měsíce (až 2) podávat pětinásobné dávky. Pak máte naplněnou zásobu na půl roku a podávání můžete vysadit a organismus je přesto vyživovaný. To je přece výhodné u dítěte, které nerado polyká kapsle?.

To dělejte jen s vitamíny, které se hromadí. Vitamín K2 a vitamínmy B komplexu se vytratí během 1 dne.

Během toho půl roku již nemusíte vydávat peníze na vitamíny A, D, E, a můžete zařadit multivitamín, Vitamín K2, hořčík a B12. Pak už by se mělo dítě uzdravit bez kupování dalších předražených výrobků.

 

 

Pan Robert Šlachta si uvořil vlastní výsledky. Odendal Volný blok a jeho hlasy přidal sobě.

Proti zotročujícímu pandemickému zákonu hlasovaly jen 3 strany

Proti schválení pandemického zákona hlasovali tito poslanci s kolegy
Václav Klaus ml., Trikolóra, Okamura, SPD, a Lubomír Volný, Volný Blok.

Během května 2021 se situace vyvinula

1 Trikolora bez Václava klause se stala útočištěm hádavých politiků a političek. Spojili se se Svobodnými, a ti jen schůzují, mluví, ale nic nedějí.

2 Okamura zatím nevíme, ale jsou hlasy, že on natáhne voliče nespokojené s piráty a ODS a po volbách se s ODS a piráty spojí.

3 Přísaha Roberta Šlachty si vede dobře, ale to asi jen proto, že voliči si jen přečetli nadpis. Při Bližším rozboru zjistíte, že pan Šlachta se k žádným zásadním otázkám nevyjadřuje, lavíruje na dvou stranách. To je sympatické emocionálním lidem, líbí se jim že se snaží se všemi vyjít a nikoho neurazit. Hrozí ovšem nebezpečí, že pan Šlachta se domluvil na spolupráci s Babišem. Jednak převezme politiky, kteří odejdou z Ano a hodlá to samé udělat s voliči, kteří přeběhnou od Ano – spojí se s Babišem.

4 Na straně voličů, kteří se přejí zbavit covidové mafie a hrozby očkování zůstal jen Volný blok, Mgr. Lubomír Volný.

 

Vedlejší účinek vakcín – zkracují život

V nadpisu by správně mělo být slovo asi, snad. Obtížně se to prokazuje. Údajne došlo k velkému vymírání důchodců vě věku nad 75 let a výskyt jevu se shoduje s očkováním ohrožených skupin. Není úplně jasné, zda to dělají všechny vakcíny jen některé. Ruská vakcína Sputnik V by snad k depopulaci neměla být zamýšlena, protože Rusové se potýkají s nízkou porodností, zhoršenou plodností i krátkou dobou dožití. Ukáže čas.

Zamysleme se na tím. Naše těla jsou již po desítky let vystavené účinkům potravin urychlujících stárnutí (rostlinného původu). Neví se, zda vakcíny urychlují stárnutí, nebo jen zvyšují úmrtnost. Efekt je stejný. Ubývá po nich starých lidí a snižují výdaje na důchody a zdravotní zabezpečení. Jinými slovy řeší problém, kde vzít na důchody, a to bezbolestně.

 

Zaujalo vás něco?
Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 30.4.2021 – 29.5.2021