Jak si zlepším potenci, když ještě nejsem zralý na hormonální substituční léčbu u androloga?

Jak si zlepším potenci, když ještě nejsem zralý na hormonální substituční léčbu u androloga?

Jak si zlepším potenci, když ještě nejsem zralý na hormonální substituční léčbu u androloga?

Podávání mužského hormonu není pro všechny. Podívejme se na všechna úskalí předem. Na videu ukázka muže 52 let v andropauze.

 
Projevuje se to shrbeným držením těla, únavou, malátností a relaxovanými svaly. Je patrné depresivní ladění a zeslabení vůle, takže tělo vypadá jakoby mělo povolený tonus a neposlouchalo svého majitele.
 

Je mnohem těžší projevovat nadšení: Chybí k tomu energie ani smysly už neposkytují tolik vjemů jako dříve a proto život už není veselý. Bolesti a pocit, že na vás něco leze, se dá překonat jen takzvaným „naložením do lihu“. Proto vidíte většinu mužů kolem padesátky okupovat hospody, kde si musejí dát svá minimálně 3 piva, aby se povznesli nad šeď života po andropauze.

 

Muž se zjevnými známkami úbytku androgenů. Prohlédněte si ho v pohybu

Video ukazuje muže v andropauze se sníženou hladinou androgenů. Všimněte se plavných pohybů, únavy, slabosti, depresivního ladění (mouchy snězte si mě) a nedostatku dravosti.

 

Dobrý den, rád vás vidím. Jmenuji se Dalis Dobrota. Čtenáři mě žádali, abych jim vysvětlil, z jakých důvodů se může stát, že by jim lékař nepředepsal suplementaci pohlavním hormonem. To se může stát. Je tu totiž problém, že po dlouhodobé suplementaci androgeny se na podávání stanete závislí jako na návykové droze. Vaše tělo přestane hormon vytvářet a kdybyste se suplementací přestali, byli byste na tom hůře než ostatní, co ani nezačali.

Než začnete, musíte si být jistí, že budete mít peníze na úhradu léku až do smrti. Ano. Až do smrti. Hrozí tu totiž nebezpečí, že můžete dopadnout jako jezdec F1 Michael Schumacher. Když vás odpojí od anabolického hormonu, už se neprobudíte.

Čtěte více o hlavních a vedlejších účincích pohlavních hormonů

Příznivou vlastností steroidních hormonů (včetně progesteronu a dehydroepiantrosteronu) je, že zbavuje depresí, mrzutosti a vrací chuť do života. Až by se dalo říci, že navozuje povznesenou náladu. Také zbystřuje smysly a působí, že se stanete sexuálně atraktivnější.

 

Prostředky na zvýšení hormonů a prožitků při sexu

Dokud jste mladí, tak si do doby než vám poklesnou hladiny pohlavního hormonu na podnormální úroveň, musíte vystačit s různými přípravky, které jejich tvorbu stimulují.

 

Užívání hormonu také předchází nemocem typu Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba. Ale nikdo nemůže tyto lidi nutit pohlavní hormon užívat. Naopak to ani není vhodné, pokud je Parkinsonova nemoc již v pokročilém stádiu.

Proč? Tak to vám milerád řeknu. Hormon není schopen vrátit degenerativní onemocnění do stavu, jako bylo na začátku. Ale působí potíže s ovladatelností pacienta. Proto moje rada zní: Rychle, ještě dnes navštivte androloga a nechejte se vyšetřit. Jak už budete mišuge, tak vám ho nikdo nepředepíše.

Poté, co vás lékař prohlédne, zaznamená příznaky a nechá vás vyplnit dotazník, ověří, že máte nízkou hladinu hormonu. (to má každý, kdo přichází k urologovi). Případně zvýšené LH a FSH, což k tomu patří, protože to signalizuje nedostatečnou funkci žláz. Výsledky budou až za 14 dní, Pak si přijdete pro recept. Když to budete užívat až do smrti, tak zemřete na něco jiného než Parkinsonovu nebo Alzheimerovu chorobu.

 

Seznam příznaků andropauzy a menopauzy

 

 

 

Není to náhoda?. Všimněte si že příznaky u muže a ženy jsou téměř stejné. Jen na konci je rozdíl: Suchost pochvy a zhoršení sexuálních funkcí.

 
 

Co se stane když chybí jen mužský hormon, ale progesteron se podaří zvýšit

Milan nám poví svůj příběh: Jednou se stalo, že byl zase výpadek výroby a lék s androgenem nebyl v lékárně k sehnání. Říká: „Začal jsem gůůglit informace o náhražkách pohlavního hormonu a přitom jsem narazil na přípravky zvyšující progesteron. To bylo velmi zajímavé. Zjistil jsem, že i bez androgenů sex funguje, jen trochu jinak.“.

Účinky androgenů

Androgeny spíš zvyšuje libido, láká pomyšlení na sex, zvyšuje nadrženost, agresivitu, odhodlání a výdrž. Zdůrazní erotické vzrušení a erekci při pohledu na objekt zájmu.
Ale bez progesteronu něco při sexu chybí. Každopádně po mužském hormonu je zvýšený svalový tonus, síla, sebevědomí a množství energie. Zvyšuje plodnost a velikost varlat.
Zvýrazní se mužská gesta, mužské rysy a pohyblivost, což v očích žen představuje sexuální atraktivitu.

Účinky progesteronu

Progesteron bez androgenů kupodivu dokáže zachovat sexuální funkce, zabrání suchosti penisu, zesiluje prožitky v průběhu soulože i při ejakulaci, zintenzivní výstřiky.
I když zůstáváš poměrně slabý, unavený a s pocitem, že vůbec nemáš na sex chuť. Probíhá to jakoby bez erotického vzrušení. Přesto seš schopen sexu a dobré erekce.
Progesteron také mírní příznaky snížené vůle, deprese a úpadku myšlení, které doprovázejí nedostatek androgenů.

 

 

Druhá cesta jak se vyléčit z andro/menopauzy

Článek: Dominance estrogenů, po úpravě progesteronu se zlepší únava, slabost, tloustnutí a spokojenost.
Návod jak dosáhnout kvalitativně vyššího zlepšení než pouhým doplněním mužského hormonu.

Čtěte více o hlavních a vedlejších účincích pohlavních hormonů: Co nám zlepší prořitky při sexu

 

 

Závěr: Pokud vám lékař zjistí sníženou hladinu androgenů, je dobré je vyzkoušet a rozhodnout se. Protože později už nelze rozhodnutí jen tak změnit a může to skončit tragicky.

 

Doporučená literatura:

Seznam látek ovlivňujících tvorbu a rozpad steroidních hormonů

 

8.7.14 – 5.9.2018

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014

2 komentáře

 1. Jan 6. 1. 2017 v 10:09 - Odpovědět

  Zdravím, zajímalo by mě tedy jak se to dá poznat číchem? 🙂 jsem sice mladý ale testosteronu mám málo, jsem slabý, unavený mám depresivní stavy atd, ale i přesto sportuji velice hodně. A když už nemáte nějaký tip nebo doporučení na suplementaci ?

  • Dalis Dobrota 6. 1. 2017 v 13:31 - Odpovědět

   Nedostatek testosteronu poznáte podle svěšených tváří, nemužného výrazu. Podle zápachu to jde poznat také. Je to takový dědkovský zápach, nechci říct prochcaný, ale podobný.

   Když se chcete zbavit únavy, malátnosti a depresivního ladění, mohou k tomu stačit vitamíny a mikrolelementy. U sportovců je časté, že se živí nesmyslnými výživami a mají z toho nedostatek bioaktivních látek. Zatím příčinu vašich potíží neznáme. Začněte tím, co je popsáno v článku:   

   http://stalemladi.cz/proc-nemuzete-byt-zdravi-kdyz-budete-jist-pestrou-stravu/
   a postupně zjistíte, co vám nejvíc pomáhá.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí
Chcete ušetřit?

Kde najdu nejlevnější obchody s potravinovými doplňky?

Můžete hledat sami několik hodin v cenových srovnávačích, nebo získejte už hotový seznam.Pošlete mi
cenová porovnání nejvýhodnějších obchodů