Co myslíte, poznáte potraviny urychlující stárnutí podle toho, že jsou spíše chutné nebo spíše zdravé? Když v roce 1961 Denham Harman objevil příčinu stárnutí, informace o prodlužování života pro nezájem téměř zapadly. Zato látky urychlující stárnutí se začaly raketovou rychlostí uplatňovat ve výživě již pár let potom.

A látky zpomalující stárnutí? Využívají se ve výrobě. Vznikly gumy, ochranné nátěry, motorové oleje 5-10 krát trvanlivější. Já jsem dílo D. Harmana četl, přestože mělo 900 stran v angličtině jako jeden z mála lidí na tomto světě. Mnoho smrtelníků se domnívá, že staré vědecké práce jsou k ničemu, že je lepší číst jen ty nové aktuální.

 

Nové je lepší – akcelerátory stárnutí

Ale opak je pravdou. Základní vědecký výzkum postupuje po skocích. Když se vrhnou na nějaké téma, objeví 95% všech zákonitostí. Takže pozdější vědecké práce už nemají co objevit. Pak se zas vrhnou na jiný obor. Naopak se objevené informace časem zjednodušují, vynechávají se podrobnosti, aby se to vešlo na 100 stran. Vy když čtete nějaké populární články tak se dozvíte jen výcuc, který si autor ještě upravil, aby na sebe strhnul pozornost a stal se oblíbeným.

Mnozí z nás tuší, že musí existovat něco, co způsobuje úplnou epidemii rakovin a civilizačních chorob. Lidé začínají šedivět i ve třiceti. Neplodnost je stále častější. Andropauza a menopauza přicházejí ve stále dřívějším věku. Nabízejí se nám různá vysvětlení. Od práškování chemtrails, přes nedostatek vitamínů pro homocystein až po překyselení orgánů. Kdyby to byla pravda, už by problémů začalo ubývat.

Co prosím Vás znamená tzv. „slušný život???? Konzumování geneticky manipulovaných potravin, É-ček, různeho chemického sajrajtu v potravinách- a nakonec hltat léky, které Vám vyvolávají nové choroby????
pravil jeden účastník diskuse

 

Je vůbec reálné, aby mikrogramová množství chemikálií působila jako jed? Zkuste požít 1 desetinu piluky proti bolesti, a pak nám řekněte, jak vás to množství zbavilo bolesti. A což teprve tisíciny nebo milióntiny toho množství?

 

Uplatnění potravin urychlujících stárnutí postupuje mílovými kroky

Potraviny s akcelerátory stárnutí jsou používány více než 50 let a stále se zdokonalují. Lidi jich jedí desítky gramů denně. Objevují se nové a nové „superpotraviny“. Při pravidelném používání zkracují život o 10% až 20%, snižují i plodnost o 20% a zkracují i plodné období života. Takže snižují počet narozených dětí až o 30%.

Potraviny urychlující stárnutí zdomácněly v našich jídelníčcích. Vznikají stále nové a nové. Ale stálice, evergreeny zůstávají, jen mění názvosloví a obchodní názvy. Už děti předškolního věku se učí tyto potraviny jíst ve školních jídelnách. Zkuste si vygůglit potraviny urychlující stárnutí. A co? Každý článek vám zdarma radí něco jiného.

 

Jak vypadají regály s potravinami urychlujícími stártnutí

Jednou jsem stál v hypermarketu u regálů s těmito potraviny a vyptával jsem se lidí, proč si vybírají právě ty nejsilnější, co nejvíc urychlují stárnutí. Oni ty výrobky fanaticky obhajovali. Co je na nich dobrého? Prostě každý člověk, který to myslí se svým zdravím vážně, je musí jíst. Taky jsem si postěžoval, že Glóbus vylistoval z nabídky jedinou potravinu, která nezrychlovala stárnutí a předtím se krčila úplně dole v rohu. No nato začali lidi převracet oči v sloup, že takovou potravinu by dobrovolně jedl jen blázen.

Lékaři také zakazují potraviny prodlužující život a doporučují potraviny urychlující stárnutí, říká se jim akcelerátory stárnutí nebo také aging foods. To vám povím, že musíte být skutečně silná osobnost, abyste tomuto tlaku odolali a dobrovolně si začali „ohrožovat“ zdraví. Já jsem také dlouhých 30 let tomu věřil a i když jsem měl pochybnosti, nedovolil jsem si zcela se od potravin urychlující stárnutí odtrhnout. No vidíte. Už pět let je nejím, nejen že se mi nic nestalo, ale viditelně jsem prokoukl.

 

Pan Tuna je poměrně agilní v propagaci potravin urychlujících stárnutí. Rád pranýřuje neškodné i prospěšné potraviny a přísady (éčka). .

 

 

Kdyby obyvatelstvo přestalo jíst potraviny zkracující život, stoupla by průměrná délka života na 90 let

A to by byla vážně pohroma. Důchodové systémy by se hroutily. Nedostávalo by se peněz ve zdravotnictví. A co je nejhorší, lidé by se neuzdravili, ale se svými chorobami by dále žili mnohem déle. Výsledkem by byla vyšší nemocnost a délka onemocnění. Prodlužovat stáří a prodlužovat období se sníženou kvalitou života nikdo netouží. Přimlouvám se, nechme to raději tak jak to je, a nepokoušejme se zjišťovat, které potraviny to jsou. Jen když máte opožděné děti, např. s autismem, tak by jim mohla pomoct záměna potravin zrychlujících stárnutí za potraviny zpomalující degenerativní procesy.

 

Některým lidem se nechce věřit, že potraviny zkracující život existují a jedí se

Lidi, kteří jedí potraviny urychlující stárnutí 10 let, zemřou o 1-2 roky dříve. Tím se ušetří v průměru 150.000 Kč za rok na důchodech na osobu a další statisíce na zdravotních výdajích. I kdyby potraviny na zrychlení stárnutí neexistovaly, tak by se je jistě vědci pokoušeli vytvořit. Pojištěnci platí zdravotním pojištovnám 2000 až 7000 Měsíčně. Ale jak přidou do důchodu, dostávají za ně něco přes 1000 Kč. A proto motivaci platit reklamu na potraviny urychlující srtárnutí určitě mají.

Je to etické, nebo neetické?

Čím déle člověk žije, tím déle trpí různými nemocemi. Není to žádná výhra žít déle, poslední třetina života už má nízkou kvalitu. Mnozí lidé scházejí ze života dobrovolně. V současnosti například Jan Tříska (80) skočil z Karláku. Potraviny pro rychlejší stárnutí působí bezbolestně. Před 40. rokem věku si je ani neuvědomíte. Velmi často vás akcelerátory stárnutí usmrtí za běhu, takže ani nemáte čas strávit pochmurný pobyt v nemocnici.

 

Které potraviny urychlují stárnutí?

Je to více potravin. Nejen potraviny vzácné, které jíme jednou za týden, ale i potraviny denní spotřeby. Potraviny urychlující stárnutí ve srovnání s doplňky proti stárnutí mají jednu pozoruhodnost. Zatímco antioxidanty zpomalující stárnutí potřebují ke svému účinku další spolupracující chemikálie, některé se nemusejí dostatečně dobře vstřebávat a procházet do jádra buněk, některé se mohou rychle vylučovat a nedosahovat tak hladin potřebných pro svůj účinek.

Zato potraviny urychlující stárnutí se vstřebávají a do buněk jsou přenášeny aktivním transportem. Protože jspou to živiny, procházejí do mozku, do všech částí těla a na celé dráze, po které putují než jsou v buňkách stráveny, vykonávají dílo zkázy. Když máme volit mezi vynecháním potravin urychlujících stárnutí a nepovedenými doplňky proti stárnutí, které šíří reklama, tak co myslíte, že je výhodnější? Po vynechání zlých potravin máte jistotu, že tím ovlivníte pozitivně všechny části svého těla stejnoměrně, i mozek. Nejen cévy a střeva jako s méně hodnotnými doplňky.

Celkem 4 okruhy potravin urychlujících stárnutí:

  • dodávají energie pro řetězové reakce vytvářející volné radikály
    Více info o o potravině, živné půdě pro řetězové oxidační reakce najdete v článku.
  • blokují enzymy rozkládající volné radikály a zpomalují metabolizmus
  • urychlují proces crosslinkage, glykace a metylace (poškozují buňky)
  • blokují reparační enzymy v DNA a tím přibývá neopravených mutací genetické informace. Následky jsou nejen v rození postižených dětí, ale i v pozměněném fungování buněk (nefunkční, jinak), které vyústí v rakovinu či předčasnou apoptózu (předprogramovanou smrt).

Všechny 4 okruhy potravin, jejich seznamy a rozbor účinků najdete v

ebooku Potraviny urychlující stárnutí.

Tak si polepšíte v případě, že vás trápí nějaké degenerativní chronické onemocnění.

  

Zdravá strava – příprava snadno a rychle

Existuje velké množství diet, které slibují zlepšení zdraví a hubnutí. Ať je to paleo dieta, keto dieta, Atkinsonova, vysokocholesterolová, nízkosacharidová a vysokotuková, všecky slouží jen ke strhnutí vaší pozornosti.

Přitom vytvořit ze špatného jídla zdravé jídlo je tak snadné. Prostě odeberete potraviny urychlující stárnutí jídla a můžete přidat potraviny zpomalující stárnutí, osolíte. Hotovo. Zároveň jídlo, které neurychluje stárnutí, je tak chutné, že se budete jen oblizovat, a nepotřebujete dávat ani žádné koření.

Jen upozorňuji dopředu, co možná mnozí nepochopili, dlouhověká strava sestává ze zapovězených potravin. Naopak musíte z talíře vyhodit blahodárné potraviny. A to proto, že potraviny urychlující stárnutí jsou prezentovány jako základ zdraví, prospěšné a blahodárné, zatímco potraviny zpomalující stárnutí jako zdroj nemocí. Podle návodu budete schopni i obyčejné jídlo z kantýny ubráním něčeho a přidáním něčeho změnit na dlouhověké a zároveň dostane vynikající neodolatelnou chuť.

Je to skoro o život! Už slyším, jak negativisté namítají, že každý, kdo se cítí blbě a předčasně starý, by měl zvážit, jestli takový hazard podstoupí. 🙂 . Ale stárneme roky, takže za 14 dní testování (sebenesmyslnější diety) se vám ještě nic vážného nemůže stát. Při tom poznáte, jak vám po ní je.

Jestli vás něco napadá, klidně napište do komentářů.

 

16.9.2017 – 15.8.2019

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
  • 49
    Shares