Co má řepkový olej společného s radioaktivním zářením. Jaký je nejlepší olej na smažení?

Co má řepkový olej společného s radioaktivním zářením. Jaký je nejlepší olej na smažení?

Co má řepkový olej společného s radioaktivním zářením. Jaký je nejlepší olej na smažení?

()

Teď když se hroutí mýtus blahodárnosti omega 3, obnovili průpovídku o správném poměru. Ryb, sardinek a makrel ubývá, loví jen plevelné ryby, které nejsou dobré. Tak se z nich vyrábí olej omega 3 a navykládali lidem, že je to nesmírně zdravé. Sice si organismus kyselinu EPA a DHA neumí vyrobit, ale stačí jen v množství pod 1 gram denně. Celkově ty omega 3 jsou nejtoxičtéjší mastné kyseliny, tak zvané polyénové.

V každé biochemii (už před 100 lety), najdete, že jsou škodlivé, že žluknou a přepalují. To nikdo nezpochybňuje. Ale oni vám místo polyénové začali říkat omega 3 a lhát, že jsou zdravé. Má to zamaskovat počet dvojných vazeb. Omega 9 má jednu dvojnou vazbu, omega 6 mívají až 3 nenasycené vazby a omega 3 mívají 4 až 6 dvojných vazeb. K čemu jsou polyénové kyseliny?. Jsou to jedy, kterými se byliny brání okusu (býložravci).

 

V poslední době začali výrobci olejů lhát, že škodlivé jsou transmastné kyseliny. Existují transmastné kyseliny konjugované, ty jsou zdravé jsou v másle a sádle. A dále jsou transmastné kyseliny obyčejné a ty jsou stejně toxické jako polyénové mastné kyseliny. Všecko je to jen hra, balamucení. Jestli to chcete pochopit, přečtěte si článek Nejmasovější jed – připraví nás o 10 let života.

 

Ani kyselina eruková není škodlivá. Nízkoerukovou řepku nemohou zvířata pozřít také, vyvolává trávicí obtíže, protože neškodnou kyselinu erukovou nahradili kyselinou olejovou. Tím se počet dvojných vazeb celkem obsažených ještě zvýšil. To vám také zatajili, ale dohledat se to dá.

 

Co tedy vlastně v řepkovém oleji škodí? Znova to zopakuji. Škodí polyénové mastné kyseliny, ty, co mají dvojné nenasycené vazby a říká se jim omega 3 a omega 6. Omega 3 jsou 2,7 krát toxičtější než omega 6. Jenomže potřebují prodat řepkový olej, tak vám zatajují novější studie oprospěšnosti nasycených tuků. Ony se ty omega 3 z řepkového oleje dávají pryč při rafinaci a zneškodňují se nasycováním. Přitom se z nich vyrábí méně škodlivý margarín – to je vlastně nasycený tuk.

 

 

Pokračování článku – klikněte a přejděte na něj

 

Použitá literatura:

21.1.2017 – 23.4.2017

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
By |2017-04-23T14:56:56+00:00Leden 21st, 2017|Categories: Anti-aging a omlazování, detoxikace a jedy, Krása a zdravý vzhled|2 komentáře

About the Author:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 38 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života v ústavu. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl hřát blahem při pohledu do zrcadla. Více o mně. 6/2014

2 komentáře

  1. Marie Svobodová 5. 9. 2018 v 12:11 - Odpovědět

    Autor je asi placený proti Babišovi,jinak by tyhle nesmysly nevytvořil.

    • Dalis Dobrota 5. 9. 2018 v 12:48 - Odpovědět

      Já mám Babiše rád, ale nebudu přece lhát zákazníkům a čtenářům. Co jste to za člověka?! Mimoto jste nedávala pozor, protože v článku o řepkovém oleji https://stalemladi.cz/?s=řepkový+olej píšu, že propagaci rostlinných olejů neprovádějí výrobci, kteří mají na 1 láhvi zisk 10 korun, ale zdravotní pojišťovny, kterým 1 láhev vydělá přes 1000 Kč.

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí:

Vědecky prověřený způsob: Jak mládnout?

Přijdete domů, přepadne vás únava. Ještě ve čtyřiceti jste si běhali po výletech, ale teď jste vyčerpaní.

Nikdo už po vás nekouká?. Když se podíváte do zrcadla, už tam nevidíte krásnou mladou tvářičku. Zakrýt známky času je čím dál těžší. A když si představíte, že to za pár let bude ještě horší, je vám do pláče. ...
Osušte slzy, ještě není nic ztraceno!

Dozvíte se jak zub času zpomalit. Proti vrstevníkům si polepšíte.

Do pár let je z vás obletovaná lady (nebo frajer). Přijdete na večírek, všichni budou už staří a nemožní. Vám budou závidět váš elán a spokojenost. Přečtěte si ZDARMA 30 stránkový ebook "Stále mladí"! 

Stáhnout: ebook Zachovat mládí
Chcete ušetřit?

Kde najdu nejlevnější obchody s potravinovými doplňky?

Můžete hledat sami několik hodin v cenových srovnávačích, nebo získejte už hotový seznam.Pošlete mi
cenová porovnání nejvýhodnějších obchodů