Čichové vjemy hrají velkou roli při sexu, protože partner s vhodnými geny voní, zatímco partner se špatnými geny je cítit nevábně.

 

Jak můžeme čich využít ke zlepšení sexuálního života?

Z pohádek víme, že lidi dříve více dali na čichové vjemy. „Čichám, čichám člověčinu!“. Časy se mění. Ještě kdysi bylo možné na venkově potkat smrdutou babičku nebo dědečka. Podle zápachu je možné poznat věk, zda je ještě sexuálně aktivní nebo po přechodu, různé vrozené nemoci, atd. Pravidlem bývá, že po zhodnocení čichem asi polovina populace není vhodná pro plození potomků. Čich vás nemůže oklamat. Když říká ne, pak to tak je.

Jestliže vám partner nebo partnerka nevoní, tak pochopitelně není možný sex. Dokonce i když muž nevoní ženě, tak prostřednictvím neverbálních signálů ze sexu sejde. Různě sebou šije, odtahuje se, dává najevo, že se štítí, takzvaně „ohrnuje nos“. Ohrnování nosu je automatická reakce, když něco zapáchá, ale i signál toho, že si vás partner neváží nebo vámi pohrdá.

 

Ani sňatky z rozumu se v minulosti neuzavíraly jen podle majetku, ale i podle čichu

Rodiče mají stejné geny, takže si mohli očichat nápadníka/nevěstu a kdyby jim nevoněl/a, tak by nevoněl/a ani jejich dětem. Když byl v pořádku, tak se vědělo, že spolu mohou bez problémů existovat a děti budou mít zdravé.

 

V dnešní době voňavek a antiperspirantů

se naopak stává, že lidé tak dbají o čistotu, že nemusí být nic cítit. Při seznamování v barech a nočních podnicích se může stát a také se to stává, že partneři zjistí nelibou vůni až ráno, když vystřízliví. Proto tak přibývá sexu na jednu noc a tolik neuspokojivých pokusů o seznámení.

Zápach nemusí být vnímám nelibě oběma stranami, protože jedna strana může cizí geny vnímat jako obzvláště špatné pro kvalitu potomstva, může mít rýmu, slabší čich nebo nedostatek vitamínů (dnes nic neobvyklého).

 

Pozor na hormonální antikoncepci!

Hormonální antikoncepce tlumí ženám čich a je známo nemálo případů, kdy si žena vzala manžela už v době, kdy užívala anti koncepci. Po několika letech, kdy se rozhodli mít děti, najednou zjišťují, že žena nemůže otěhotnět a že se oba sexu vyhýbají. Prostě žena se začne muže štítit a někdy to zajde tak daleko, že musejí na umělé oplodnění (samozřejmě pokud jsou už ve věku, kdy je tak zvaně pozdě).

 

Doporučení pro skvělý sex

Doporučuje se, nejprve s potenciálními partnerkami zatančit si a počkat až se při pohybu rozvine vůně. Teprve, když vám partner voní, bude sex stát za to. Na schůzkách na slepo ze seznamky, není příliš na vybranou, buď ano nebo ne. Když se v rychlosti odeberou k jednomu z nich na návštěvu, pak často nezbývá než dýchat ústy, aby ze sexu vůbec něco bylo. Zatímco v baru nebo hudebním klubu posedíme s děvčetem, a když nevoní, prostě si přesedneme za jinou. A tak seznamování na živo bývá úspěšnější.

Existuje seznamka, kde můžete potencionální nápadníky/ice zblízka prohlédnout ještě předtím než je vezmete na rande. Nemusím asi ani zdůrazňovat, že vztahy které vznikají v této seznamce, jmenuje se Clubseznamka, jsou bohaté na zážitky. A lidé jsou celkově spokojenější, protože se vyhnou různým trapasům ze schůzek na slepo. Jak funguje nástroj k vyhledávání optimálních partnerů na Clubseznamce?

 
Závěr: Posláním článku nebylo propagovat antiperspiranty, parfémy, ale naopak, přesvědčit vás, abyste se raději pohnuli ke změně, našli si voňavou slečinku, chlapíka a užili si života.

 

23.8.2015 – 9.11.2016

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
            
            
            
                
                    0                     0                     hlasy
                
Article Rating