Mnozí přemýšlejí, proč v naší zemi „best in covid“ umírá tolik nemocných.

  

Kdo to zavinil? Můžeme s tím něco udělat?

 

Můžeme. Dokonce každý může přispět, aby se změna k lepšímu urychlila.

  

  

Musejí být nemocnice plné umírajících?

Nebo to jde jinak? Jistěže, když se zbavíte davové psychózy, můžete se léčit postaru u praktického lékaře bez ventilátorů a dýchacích přístrojů, tak jako se odjakživa léčily chřipky. Má to výhodu, že je při tom nižší smrtnost. Nemocní by tak nemuseli zabírat nemocnie a vyléčilo by se mnohonásobně víc lidí najednou.

Dr. Bukovský s 2 lékaři o tom natočil rozhovor: Jak liečia PRAKTICKÍ lekári a INTERNISTI

  

 

Lékaři tam vysvětlují, že úmrtí jsou způsobená zanedbáním, pacient přijde, až má poškozené plíce. Důvody jsou embolie a zápal plic. Lékař ambulantně vyšetří krevními testy, kdo má sklon k embolii, a nasadí preventivně léky. Zápal plic začne léčit hned. Poslechněte si jak konkrétně.

Můžeme to uzavřít, že covid není žádná smrtelná choroba, umírají lidé, kteří z nerozumu odkládají návštěvu obvodního lékaře.

  

 

Proč víme, že Babiš bude jednou odsouzen?

Zde vidíte 2 důkazy, že to řídí ke škodě obyvatelstva a k vlastnímu obohacení. Napište mi prosím do komentářů, jestli jste to na rozdíl od Babiše pochopili.

 
1 V Česku je plus/mínus 5 milionů vyléčených, kteří nemohou nikoho nakazit. To znaqmená, že jestli budou zavření v lockdownech nebo svobodně chodit kamkoliv, nakazí se od nich nula NEnakažených.

Proto by neměli být nijak omezováni. Je nutno umožnit vyléčeným pracovat, nakupovat, navštěvovat služby i chodit do školy. 5 mil. vyléčených může nakupováním snížit hospodářské ztráty o polovinu.

 

  

2 V okresech jsou velké rozdíly v počtu nakažených. Podle
Počty hospitalizovaných na mzcr.cz

je ve více než polovině okresů třetinový až čtvrtinový počet nakažených a hospitalizovaných. V těchto okresech by klidně mohli zrušit všechny restrikce pro všechny občany, i nenakažené. Nic by se nestalo a nemocnice se nepřeplnily. Výsledkem by bylo, že v polovině okresů by ekonomika fungovala na 100%.

Dole vidíte animovaný obrázek výskytu nakažených. Můžete vypozorovat, že „zoufalá“ situace obvykle trvá nejdéle měsíc a pak se nákaza přesouvá do jiného okresu. Nejsme z médii pravdivě informováni.

  

  

Obě 2 věci, skončení lockdownu v nezasažených okresech a uvolnění pro vyléčené by ekonomické ztráty snížily o 75% na 25% současné výše. A nejen to. Tyto změny urychlí konec epidemie, a proto by i ztráty snížené na 25% skončily za 2 krát kratší dobu.

Babišovy kroky naproti tomu brání promořování, tím oddaluje konec epidemie a prodlužuje utrpení z lockdownů a zadlužování.

 

V mnoha státech jsou omezení jen v určitých okresech nebo krajích, nikoliv celoplošně. Volný pohyb pro vyléčené mají realizovaný tak, že restrikce jsou dobrovolné. Předpokládá se, že kdo mívá u chřipek těžký průběh, neodváží se restrikce obcházet.

  

Jak můžeme všichni ukončit restrikce a lockdowny vlastní aktivitou?

Demonstrace ani petice nic nezmůžou. Překazme Babišovi jeho oblíbený trik s přeplněnými nemocnicemi!. Příčinou restrikcí jsou přeplněné nemocnice. Když uvolníme nemocnice, budou muset lockdowny zrušit. Co máme udělat?

Až budete mít respirační onemocnění, navštivte praktického lékaře a žádejte, aby vás vyšetřil a léčil. Ještě předtím, vysvětlete všem známým, že praktičtí lékaři zjistí, jestli nemáte předpoklady k těžkému průběhu a podají vám preventivně léky. Takže záchrana vašeho života je jistější než v nemocnici.

 
Až se vyprázdní nemocnice, přestanou i ustrašení kovidisti hysterčit. Sdílejte, přeposílejte známým! Zapojme se všichni a vyhladovme Babiše s Hamáčkem!

Tak jako v roce 2010 Martha Issová a Jiří Mádl vytvořili akci proti ČSSD „Přemluv bábu!“, můžete i vy dnes navštívit vaši bábu a dědu a vysvětlit jim, že:

„Rozvolňování bude možné v situaci, kdy se začnou vyprazdňovat nemocnice“, podotknul Hamáček.

 

 

 

  

Proti zotročujícímu pandemickému zákonu hlasovaly jen 3 strany

Proti schválení pandemického zákona hlasovali tito poslanci s kolegy
Václav Klaus ml., Trikolóra, Okamura, SPD, a Lubomír Volný, Jednotní.

 

 

Lockdownům a rouškám dáme flákanec

říká Lubomír Volný na volnyblok.cz.
Zvolme si některou stranu a vyjádřeme ji podporu činy!

Ne řečmi.

Sdílejte,
přeposílejte,
přihlaste se ke sledování.

  

Facebook
Mgr. Lubomír Volný – Jednotní

Solidní člověk, bojuje, organizuje, spasí nás od covidové mafie.

Plno nových zajímavostí se tam dozvíte každý den.

  

  

 

Zaujalo vás něco? Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 11.3.2021 – 22.3.2021