Epidemii máme už skoro za sebou.

Není vám divné, že je řádově jen 10.000 nakažených v celé republice? Přitom z epidemiologie víme, že při chřipkách se nakazí přes 70% obyvatelstva. To je 7 milionů. Kdyby epidemie probíhala rychleji, nezpomalovaná restrikcemi, můselo by se v půměru vyléčit
7.000.000 : 60 = 117.000
lidí denně. Proč to není?

 

Proč nesouhlasí počty nemocných ve státech s počtem obyvatel

Jednak oni vám lžou, že jsou tisíce vyléčených, ale správně by vám měli říct, že se nejedná o všechny vyléčené, jen o ty, co byli na testech. Proč nebyly na testech milióny, co se vyléčily bez testů?. Je to proto, že mezi lidmi se rozkřikne, že když u vás zjisti pozitivní test, tak vás vláčejí po karanténě, bez výdělku a omezují vás přísnými zákazy.

Proto taky se při posledním testování najde jen 4 pozitivní z tisíce testování. Zkrátka a dobře na testy se hrnou jen hlupáci, co ještě nebyli nakažení. Na druhou stranu ti, co nakažení byli, to raději tají, protože nechcou, aby na ně lidi útočili. Takže lidi, nebojte se!. Když už jste koronavirus prodělali, tak jste neinfekční a sloužíte vlastně jako brzda šíření viru. Nikdo vám nemůže nic udělat.

 

Jsme v informační válce a lžou obě strany

 

Co opravdu zastaví nákazu

Co způsobí, že se křivka obrátí dolů a začne ubývat denních přírůstků? Je to počet vyléčených vmíchaný mezi nezasažené.

 

Jakmile je v populaci 50% vyléčených, počet nových případů za den začíná klesat. Umělé zplošťování křivky vede jen k dočasnému zpomalení a prodloužení epidemie. Jakmile se restrikce zruší, začne se virus šířit znovu původní rychlostí odvislou od procenta vyléčených lidí.

Při 25% vyléčených – rychlost 3/4
při 50% vyléčených – rychlost 2/4
při 75% vyléčených – rychlost 1/4   

Právě při dnešním výzkumu vyšlo najevo, že Česko je v množství nemocných na počet obyvatel na jednom z nejnižším místě na světě, na 60. místě. Je to ostuda. Potřebujeme dohnat svět a urychlit šíření viru, aby i naše aerolinky mohly létat a vozit k nám turisty.

 


 

Sploštělá kvivka ve skutečnosti nemůže být, poněvadž ochranná opatření nemohou trvat tak dlouho. Trvala u nás jen 2 měsíce a už jsme zemí s nejhorším nárůstem deficitu v celé Evropě.

 

Kdo má zájem, aby restrikce přetrvávaly?

Vládní úředníci zjistili, že dezinformace ze západu nejsou pravdivé. V nemocnicích mají 2000 ventilátorů, ale na ně napojené jen 2 nemocné. Jinými slovy nehrozí ani zdaleka zahlcení nemocnic, ani velká úmrtnost. I řekli si pravděpodobně, proč to těm hlupáků vysvětlovat?. Radši si na tom vyděláme.

A tak testují tisícky lidí na koronavirus předraženými testy a nutí nemocnicím i lidem předražené náhubky a respirátory. Mají samozřejmě domluvené, že nemocnice jim z tržby odvedou 50% vývar.

Ano pochopili jste správně. Je to obyčejná slabá chřipka, kvůli které se nemusí dělat vůbec nic. Ale při přerozdělování všech těch záchranných balíčků pro podnikatele, rodiče dětí, aj. jim nespíš zůstane něco za nehty.

 

Nebezpečí!  Někdo se snaží, aby nastala krize

Je to informační válka s cílem přivodit pád ekonomiky a celosvětovou recesi. K čemu je dobrá recese?. My jsme jen figurky na šachovnici, kterou pohybují mocní tohoto světa sem a tam. Říkejme jim zkráceně ilumináti.

Ilumináti mají tak obrovské finanční prostředky, že nevědí, do čeho by je investovali. Mají je ladem. A tak je pro ně výhodné způsobit krizi a pak půjčovat peníze zadluženým firmám a skupovat za babku zkrachovalé firmy.

 

Neříkám to jen já, ale i ruská televize

 

Почему Лукашенко не боится коронавируса?

Toto video bylo odstraněno kvůli porušení Smluvních podmínek YouTube – informační válka probíhá.

https://youtu.be/q7KXUjZUMyI

 

 

Proč je na západě tolik mrtvých?

Jednak my nemáme jak ověřit, jestli neumřeli na něco jiného.
Za druhé v západních zemích spousta lidí nemá zaplacené zdravotní pojištění, nebo mají vysokou spolúčast. Aby nemuseli platit, přicházejí k lékařům pozdě, když už mají postižené orgány.

To je celé. A garantuju vám, že podobné lidi nejde zachránit před smrtí, i kdyby nikdo nepracoval a všichni seděli doma. Protože se přes někoho virus vždycky rozšíří.

Žádná druhá vlna nám nehrozí. Sám jsem chytl virus i podruhé. Už to probíhalo bez komplikací, imunitní systém si virus pamatoval a zničil ho během 1-2 dní. Můžete v klidu odhodit roušky.

 

Doufám, že to už je naposledy, co píšu o koronaviru a přeji vám, aby příště už jsme o něm neslyšeli.

 

Zajímá vás něco? Napište do komentářů nebo přes kontakty

Vytvořeno: 1.5.2020 – 10.5.2020

Od |2020-05-10T17:31:12+02:001 května, 2020|Kategorie: Krása a zdravý vzhled, newslettery, nové způsoby léčení|1 komentář

Klikněte vpravo! Článek doporučíte bez vymýšlení, co k tomu napsat

O autorovi:

Angažuji se jako propagátor omlazování a účelné farmakoterapie. Zachování mládí se věnuji ze záliby již 40 let. Na začátku dospělosti jsem začal chřadnout a lékaři mi nedávali jinou šanci než strávit zbytek života po nemocnicích. Ale já jsem věřil, že se lékaři mýlí, a začal jsem se léčit po svém. Skutečně. Ukázalo se, že léčba proti stárnutí dokáže vyléčit skoro všechny nemoci. Nyní mi nic není, když pominu běžné nemoci spojené s věkem, které se v naší rodině vyskytovaly. A jsem vysmátý. Kéž by se každý mohl těšit z pohledu do zrcadla, když ta možnost tady je. Více o mně. Více mých fotek. 6/2014- 9/2019
Upozornění na odpovědi
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc ohodnocené
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komerntáře!
trackback
22. 8. 2021 22:16

[…] Utajované následky restrikcí proti koronaviru […]